Galerie spektrum kiedy budowa?
Galerie spektrum kiedy budowa
-
-
Co z nią?
-
Kiedy inwestor się na to zdecyduje tyle lat i nic tam się nie robi tak samo przy Jeleniogórskiej.
2012-08-19, 18:38http://neodesign.wroc.pl/project/gh-bol.html taki jest niby jej projekt ale czy aktualny tego nie wiem. -
Przyjrzyj się tym wizualizacjom i powiedz mi gdzie tam jest wkomponowany ten istniejący od niedawna budynek z Rossmanem itd? > nie ma :D czyli ktoś im psikus zrobił budując go w tym miejscu ;p to chyba pogarsza i oddala sprawę tej kolejnej galeryjki w naszym city.
-
Tego to ja nie wiem projekt jest i tyle i mówiłem nie wiem czy to aktualny a tak na marginesie przypatrz się na foto numer trzy ten projekt stoi tak jak by na miejscu gdzie są busy.
-
Kupa straszna a miały być takie niby kamieniczki.
-
A kto ci tam Kamieniczki postawi?
-
Wstępnie tak to właśnie było przedstawiane że w koło placu powstaną kamieniczki itd tra la la la wiadomo na takim etapie to mogli sobie gadać bóg wie co ;p.
-
Stoi kamieniczka z rossmanem :D a ty zarejstrowany zmień na nie :).
-
Skoro napisałeś wcześniej takie pytanie.
Rafi napisał(a): Stoi kamieniczka z rossmanem :D (... ).
jak to się ma do Twojego wcześniejszego pytania; >. A kto ci tam Kamieniczki postawi?
Po co je w ogóle zadałeś? :D skoro znałeś odp :D. -
Używaj tego znaku jak cytujesz post ( / ) tego typu kamienic w Bolesławcu jest masa i rosną jak grzyby po deszczu.
-
Fajnie to wygląda, mogłoby powstać , ale nie powstanie bo postawili ten bunkier z Rossmanem i Nike.