Tym żyło miasto w 2011 roku

Dyskusja dla wiadomości: Tym żyło miasto w 2011 roku.


  • Anonim (AN0ZCD), 2012-01-09 17:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dla mnie hitem był napad Gangu Olsena na Carrefour ;-D.

  • nickzglowy, 2012-01-09 17:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No dali rade i ciekawe czy kogoś zatrzymali w tej sprawie.

  • Anonim (AN0ZCD), 2012-01-09 17:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sprawa przycichła i nikt nic nie wie.

  • nickzglowy, 2012-01-09 17:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tylko wiedzą ci co w tym brali udział hehe.

  • mł.asp. (ALUBkf), 2012-01-09 18:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oczywiscie pierwszym zdaniem musiało być wspomnienie przejażdżki prezydenta śmieciarką... ale zawiść... pewnie autor sam chciałby sobie pojeździć po rynku :D.

  • Prawo i Woda (AE7hDb), 2012-01-09 20:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dzisiaj dostałem pismo datowane na grudzień 2011 od mojego Zarządcy o treści "W związku z podwyżką cen wody i ścieków ogłoszoną przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu -WZROST 24%- wzrasta zaliczka na koszty utrzymania nieruchomości, Termin płatności... ... itp. itd. ". Żarty? Nie! Inflacja w Polsce wynosi kilka procent, w Bolesławcu podwyżka wynosi kilkadziesiąt procent. Tym żyło miasto w roku 2011, dowiadując się o tym w roku 2012. Tak chyba po cichu, jakby. Podwyżka owa bije chyba rekordy współczynników inflacji... przyjętych w NORMALNYCH MIASTACH. Czy 24% podwyżki za wodę i ścieki w Bolesławcu-tj. 9, 44 zł/m3 w roku 2012 jest skandalem? Uważasz, że wszystko jest w porządku? Wątpię. Czy wiesz zatem co Cię czeka za rok: 28%, 35%, 44% podwyżki. Dla mnie ten temat jest nr 1 w Bolesławcu, ponieważ bije po kieszeni wszystkich biednych i majętnych. PWiK w Bolesławcu jest monopolistą na rynku. Dostawcę energii elektrycznej mogę sobie zmienić, ogrzać dom mogę na kilka sposobów, niestety przyłącze wodociągowe i kanalizacyjne jest sztywne. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jest to nasza komunalna, bolesławiecka firma zbudowana i zarządzana przez bolesławian. Mam wrażenie, że wyhodowaliśmy sobie żmiję na własnej piersi...

  • je*ać polsi rząd (AN0sbB), 2012-01-09 20:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prezydent jeździł 'LEGALNIE".
    Haha od kiedy?
    Taka afera była, jak "Szanowny Pan" Roman jeździł śmieciarką.
    A teraz piszecie, że legalnie...

  • obserwator (AtPx3s), 2012-01-09 23:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mam pytanko. Co z tego jeśli ktoś ma pozwolenie wjazdu na Rynek a zatem pozwolenie na zwolnienie z przestrzegania znaku B1, kiedy wleżdzając na rynek od ul kościelnej nie stosuje się do znaku C4 a od ul Sierpnia 80 do znaku C2. Czy w takim przypadku pozwolenie na wjazd na Rynek zwalnia ich również z przestrzegania tych znaków? A jeśli nie to kazdy z wjeżdżających na Rynek łąmie prawo. Obojętnie czy jest to dostawca czy Prezydent swoim autem.

  • :) (ANx151), 2012-01-10 13:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prezydent Roman jest SUPER! Bujajcie się wszyscy wrogo nastawieni do Niego wielbiciele Platfformy.

  • mopsiara (ANxCaQ), 2012-01-10 15:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeszcze raz powtarzam: pani dłużyk nie naraziła mops-u na żadną finansową stratę. Proszę sobie to zapamietać!

    Firma która była winowajcą oddała caluśkie 11. 681, - jeszcze w lipcu ub. Roku.

  • je*ać polsi rząd (AN0saE), 2012-01-10 19:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cyt. "Prezydent Roman jest SUPER! Bujajcie się wszyscy wrogo nastawieni do Niego wielbiciele Platfformy. ".

    Pewnie sobie ciągniecie wzajemnie dlatego Ci tak super :).

Reklama