Dziękuję pięknie za miłe słowa. Sam nie wiem jak ma je odbierać. Nie mam zapędów na wieszcza -- piszę to co sprawia ból zwykłym ludziom. Wielu się to nie podoba. Bardzo wielu tego nie rozumie. Mam nieodpartą potrzebę neutralizowania problemów. Nie ma dla mnie znaczenia kto i jak je unicestwi - ma znaczenie fakt zrobienia następnego malutkiego kroczku ku normalizacji życia. Ku Polsce Pro Obywatelskiej. Polsce z gospodarką wolnorynkową ujętą w ramy cywilizowanego społeczeństwa. Raz jeszcze cudownie dziękuję i ciepło pozdrawiam. Zapraszam do wspierania mnie w realizacji projektu " Polska Obywatelska ".
Dzięki piękne wszystkim Państwu
-
-
Ale o co Ci chodzi?
-
Też nie jarze!
2012-06-19, 13:04Ale fotka fantastyczna! -
Przemysław napisał(a): Dziękuję pięknie za miłe słowa. Sam nie wiem jak ma je odbierać. Nie mam zapędów na wieszcza -- piszę to co sprawia ból zwykłym ludziom. Wielu się to nie podoba. Bardzo wielu tego nie rozumie.
Mam nieodpartą potrzebę neutralizowania problemów. Nie ma dla mnie znaczenia kto i jak je unicestwi - ma znaczenie fakt zrobienia następnego malutkiego kroczku ku normalizacji życia. Ku Polsce Pro Obywatelskiej. Polsce z gospodarką wolnorynkową ujętą w ramy cywilizowanego społeczeństwa.
Raz jeszcze cudownie dziękuję i ciepło pozdrawiam. Zapraszam do wspierania mnie w realizacji projektu " Polska Obywatelska ".Naleśniki są ok, ale z serem, nie lubie naleśników z truskawkami, ale za to mogę wypić koktail, bardzo dorby pycha.
-
~Rocky Balboa napisał(a): Też nie jarze! 2012-06-19, 13: 04. Ale fotka fantastyczna!
Od rana nie było […] postów więc jest nadzieja że skończyła się indoktrynacja z jego strony. Hurra!
Komentarze do tematu zostały zablokowane.