Wpadli ze 150 porcjami marihuany

Dyskusja dla wiadomości: Wpadli ze 150 porcjami marihuany.


  • aaaaaaa (An27qJ), 2012-08-28 16:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dowiedziono, że marihuana:

    obniża zbyt wysokie ciśnienie w gałce ocznej.
    powoduje ulgę w bólach artretycznych, reumatycznych.
    wstrzymuje posuwanie się naprzód glaukomi.
    pomaga na migreny i bóle głowy.
    bywa pomocna w psychoterapii.
    łagodzi odchodzenie od alkoholu i twardych narkotyków.
    udrażnia drogi oddechowe astmatykom (rozszerza pęcherzyki płucne).
    pomaga na chroniczne bóle.
    łagodzi nudności i bóle spowodowane rakiem.
    jest pomocna w pokonywaniu bezsenności.
    łagodzi odruchy wymiotne u osób leczonych chemioterapią.
    łagodzi bóle u chorych na stwardnienie rozsiane.
    blokuje ataki epileptyczne.

    Konopie są używane również do walki z:
    - jaskrą.
    - chorobą Parkinsona.
    - chorobą Alzheimera.
    - chorobą SM (Stwardnienie Rozsiane).
    - alkoholizmem.

    Pomaga ludziom chorym na AIDS:
    - eliminuje stres i depresje.
    - eliminuje nudności.
    - redukuje ból.
    - pobudza apetyt.

  • igrek, 2012-08-28 16:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zapomniałeś/aś jedynie dodać, że marihuana potrafi uzależnić oraz, że jest prawem zakazana.

  • aaaaaaa (An27qJ), 2012-08-28 17:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Alkohol uzaleznia jeszcze bardziej a jest calkowicie legalny.

  • Anonim (ANuxDA), 2012-08-28 17:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    150 porcji to jest ze 15-20 gram max! Megasukces policji! Rozbili zorganizowana grupe przestepcza!

  • AveJa (AtPGPT), 2012-08-28 17:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Marihuana nie uzależnia!

  • igrek, 2012-08-28 17:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~AveJa napisał(a): Marihuana nie uzależnia!

    Proszę Cię...

  • xd (AN0cH0), 2012-08-28 17:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prawem zakazana zastanów się jednak głębiej czemu jest zakazana i komu tak zależy żeby dalej była... IGREK może jak byś spróbował pewnie nie był byś tak upierdliwy... Jak macie pierdzielić trzy po trzy to nie udzielać się... Stołki.

  • Reklama

  • igrek, 2012-08-28 17:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~a napisał(a): Alkohol uzaleznia jeszcze bardziej a jest calkowicie legalny.[/blockquote]
    ... a to już inna bajka.
    2012-08-28, 17:48
    ~xd napisał(a): Prawem zakazana zastanów się jednak głębiej czemu... Stołki.

    Na szczęście myślących "po Twojemu" to nadal mniejszość :).

  • słicz (vrc7B), 2012-08-28 18:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    E na pewno w celach badawczych posiadali maryśkę jak nasza naczelna otępiała Ramona Kora Jackowska... tylko czekać i jakieś Fajne autorytety z jedynej PO list w obronie napiszą.

  • tadek (AE7w1s), 2012-08-28 18:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
    igrek napisał(a): Proszę Cię...

    Buehehe chłopcze, marihuana uzależnia? To musisz mieć bardzo słabą wolę. Żal.

  • Piotrek z romanogrodu (AE7gpS), 2012-08-28 18:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Proponuje zrobić eksperyment i w jakimś jednym mieście zalegalizować. Zobaczymy co się stanie po roku albo dwu. Można by pójść krok dalej i zalegalizować wszystko.

    Jak eksperyment nie wypali to sprzedamy prawa do filmu za gruba kasę i Carpenter nakręci kolejna część "ucieczki z".

  • igrek, 2012-08-28 20:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~tadek napisał(a): Buehehe chłopcze, marihuana uzależnia? To musisz mieć bardzo słabą wolę. Żal.

    Nie mam słabej woli - chłopcze - a nieco większe doświadczenie w tej materii.

  • Anonim (AtJjB0), 2012-08-28 21:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że marihuana uzależnia, ale jest to uzależnienie psychiczne słabsze niż uzależnienie kawą. Ale kogoś kto jest nastawiony anty i tak nie przekonam, mówią że uzależnienie marihuaną konczy się uależnieniem koksem kompotem i innymi... bzdura totalna, moje uzależnienie marihuaną skończyło się na uzależnieniu alkoholowym, jestem alkoholikiem, żałuje że nie jestem już uzależniony już od mari tylko od alkoholu, to jest taki syf że masakra, do trawki nie ma nawet co porównywać, sam mam większą faze po kawie niż po withe widow, o alkoholu nie wspominając, żyganie, urwne filmy helikoptery, izby wytrzeźwień... ludzie co to za kraj, mieszkałem 8 lat w holandii spokojnie paliłem zioło codziennie i się tym martwiłem, że to niby mocnynaług, ale widzę w Polsce dalej alko, w Hollandi na cpn nie kupisz żadnego narkotyku tak jak u nas najmocnieszego ALKOHOLU! Ale u nas w kraju są rzeczy nie do przejścia puki rządu nie zmienimy, same podatki, zakazy, nakazy, przykazania moralne, absurdy, wałki, i płace miesięczne takie jak gdzie indziej nie całe tygodniówki, to już u naszych zacofanych sąsiadów czechów zarabia się 2x więcej. No i życie 2x tańsze, bo u nas, tyle życie co na zachodzie, nawet mandaty za wykroczenia mamy niektóre 10x większe niż na zachodie gdzie zarabiają min. 4x więcej! POLSKA PARANOJA, a my tych ludzi sami wybraliśmy! Na ulicę trzeba wyjść i rządzących do kopalni albo obozu pracy za 1200 niech zobaczą jak jest.

  • Anonim (AtJjB0), 2012-08-28 21:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W Polsce za 3zł każdy małolat może kupić bełta, po którym jest albo nieprzytomny, albo nie wie co robił, marihuana jest zakazana, więc morze kupić 1g dzięki któremu będzie zadowolony, będzie się smiał, wszystko pamiętał i jeszce milion plusów, minusem jest to że jest to trudno dostępne, za sprzedaż grożą dilerom wysokie kary, no i kosztuje 30zł, za to ekspedientce która sprzeda 10 latkowi bełta się upiecze, co najwyżej jakieś małe kolegium, zakaz sprzedaży, nic więcej, diler może siedzieć 10lat, za to że ktoś się fajnie bawił i nie zrobił nikomu krzywdy, a po bełcie ekspedientki... wypadki, pobicia, zgony itp, no ale alko jest legalne. Wniosek alko wszędzie dostępne każdy ci sprzeda, każy przymróży oko, za to zioło... to w Polsce dla niektórych gorzej niż byś matkę młotem zaszlachtował... to i to jest złe, ale podział - przynajmniej nie sprawiedliwy.

  • Loża Szyderców (AMO5hw), 2012-08-28 22:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ciekawe czy także w ich obronie staną "artyści"? Podobno prawo jest równe...

Reklama