Nie masz umowy? Zapłacisz więcej za śmieci

Dyskusja dla wiadomości: Nie masz umowy? Zapłacisz więcej za śmieci.


 • malkon (dRj0XG), 2012-02-02 10:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czas najwyższy, żeby śmietniki z bolesławieckich parków zniknęly (parki przy Piastów i Jeleniogórskiej). Dobrze też by było gdyby wladze miasta podjęły się rewitalizacji parku przy jeleniogórskiej. Miejsca, które przy dobrej pogodzie chętnie jest odwiedzane przez mieszkańców. Pamiętam ten park z okresu lat sześćdziesiątych. Na jego początku w pobliży skrzyżowania Leśnej z Jeleniogórską była poniemiecka budka przy której można było zjeść coś cieplego i wypić piwko niepasteryzowane. Po schodach, które wówczas miały jeszcze poręcze prawie nie ma śladu. Byłe kąpielisko też powoli znika. Zarasta samosiejkami a mogłyby to być ładne stawy z pływającym po nich ptactwema w okresie zimowym tanim lodowiskiem.

 • bark (VvZk2), 2012-02-02 13:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nareszcie mądra i trafna decyzja. Tylko kto będzie sprawdzał czy dane gospodarstwo posiada stosowną umowę. Przecież ci którzy nie posiadają umowy to podrzucają swoje smieci innym, bądź sami przywożą na składowisko do Trzebienia. To czy dla osób, które sami przywożą odpady bo to jest taniej, będzie wyższa opłata za przyjęcie.

 • mieszkaniec (ej7Mgg), 2012-02-02 13:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tu masz racjie malkon, i to co siedzieje w naszym tak zwanym turystycznym mieście to poprostu wstyd bo nietylko o ten park chodzi ale równiesz o tenen wokół wiaduktu poprostu syf i malaria bo nwsz tak zwany piękny wiadukt to tylko z daleka ładnie wyglada.
  A podejśc od stronu komisu to wstyd kogoś z przejezdnych przyprowadzić. Pozdrawiam radnych.

 • Rafi, 2012-02-02 13:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po starym basenie wojskowym ma podobno elektrownia wodna powstać.

 • mieszkaniec (ej7Mgg), 2012-02-02 13:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tam tesz jest piękny teren, ale czy akurat na elektrownie?
  Bo niemiec jaki był taki był ale pomysły miał doskonałe i je realizował. A tam przed wojną było cudnie jak widać na widokówkach.

 • Rafi, 2012-02-02 15:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Było ale jak to w Polsce nie dba się o historyczne obiekty :).

 • obserwator (AtPxMF), 2012-02-02 17:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale starówkę będziemy mieli najpiękniejszą na całym Dolnym Śląsku! Po co się martwić obrzeżami miasta. Panowie Radni myślą, że turyści tylko rynek będą oglądać zwiedzając Bolesławiec.

 • Fiko (A5INhv), 2012-02-02 17:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nasza władza nie ma nic innego do roboty jak tylko straszyć obywateli bolcogrodu. Zapewniam was to tylko puste prawo nie mające żadnych realnych podstaw. Zawieranie umów na wywóz śmieci jest deklaratywne anie przymusowe. Następni po Królu coby chcieli opodatkować obywateli od deszczu tym razem od deszczu odpadów.

Reklama