Facebook a prywatność

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zdjęcia prywatność opinie wypowiedzi czy aby to nie jest dobrowolne ukazywanie wszystkiego tego co może pomagać odpowiednim sztabom ludzi do machinacji naszych zachowań.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zgadza się.

  • Tak to prawda! myślę że google już dawno nas skatalogował!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie mam facebooka, wygralem zycie?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Facebook to jedna wielka wywiadownia. A jeżeli to niektórym nie przeszkadza' to niech publikują się tam.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mam taką koleżanke która życ nie moze bez facebook-u, codziennie pisze co robi, że mąz pojechał i już jest znów sama, potem że wreszcie są razem, co dziecko robi w szkole, jakie ocene dostało, że trener wybrał jej dziecko-masakra co za dziewczyna, kogo to interesuje?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    I co z tego... kogo obchodzi jedna mrówka w mrowisku... żyjemy w świecie który zaczyna zmieniać swoje zasady.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Polecam fajny wywiad z Muńkiem Staszczykiem, m.in. w tym temacie.

    http://www.rp.pl/artykul/941911.html.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ta, muniek uwielbia realna komune, co tam cyber. On jest troche slaby na "ceber". Kiedys to byl gość z jajami, teraz zrobil się konformistą ot i tyle.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    ona napisał(a): I co z tego... kogo obchodzi jedna mrówka w mrowisku... żyjemy w świecie który zaczyna zmieniać swoje zasady.

    Jedna mrówka nikogo nie obchodzi lecz miliony mrówek to już inna sprawa a co do zmiany zasad to niektórych zasad po prostu nie można zmieniać podam ci przykład bo myślenie twe jest płytkie czydobre było by aby pedofil po odbyciu kary więzienia mógł adoptować dzieci czy dobre było by aby morderca po odbyciu kary uczył w szkole itd itp więc zastanów się czy zmiana zasad jest dobra.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nikt nikogo nie zmusza do dodawania zdjęć i postów na facebooku. Więc po co ten daremny temat. Nie chcesz nie dawaj i będziesz miał swoją prywatność zachowaną - nie chcesz nie czytaj co inni piszą - po co tam wchodzisz - skoro czytasz to to znaczy że sam masz tam konto założone. Pozdro.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~heniu napisał(a): Nikt nikogo nie zmusza do dodawania zdjęć i postów na facebooku. Więc po co ten daremny temat. Nie chcesz nie dawaj i będziesz miał swoją prywatność zachowaną - nie chcesz nie czytaj co inni piszą - po co tam wchodzisz - skoro czytasz to to znaczy że sam masz tam konto założone. Pozdro.

    Nie nie zmusza ale heniu nie rozumiesz jednego że wpływ na psychike ludzką jest bardzo łatwy do osiągnięcia poprzez namowe sugerowanie i poparcie większości ludzi przykład dajmy na to 5 twoich znajomych korzysta z fc dodają zdjęcia z wycieczek wydarzeń ogólnie z życia nie widzicie się codziennie a w sobote spotykacie się in oni są na bieżąco w temacie ty nie więc co robisz prawdopodobnie zakładasz fc aby być tak jak oni lecz pamiętaj w momencie założenia fc ktoś kto się tobą będzie chciał zainteresować będzie miał podane na tacy tajemnice twojej osobowości i życia i jak będzie chciał to dowie się o wiele więcej są na to sposoby nie wspomne już o wpływie reklam i kreowaniu trendów lecz zrozumie to tylko ten kto widzi więcej.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie przekonałeś mnie - mam znajomych którzy nie mają fc i jakoś pod naciskiem i
    Presją innych nie zakładają swojego profilu.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~Anonim napisał(a): Zdjęcia prywatność opinie wypowiedzi czy aby to nie jest dobrowolne ukazywanie wszystkiego tego co może pomagać odpowiednim sztabom ludzi do machinacji naszych zachowań. Dajesz sobą manipulować to znaczy że jesteś korpoludkiem?
  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trzeba mieć nie o kolei aby się uzewnętrzniać fejsdzbuku.
    Może powieście swoje zdjęcia na słupie ogłoszeniowym. Ale i tak niewiele osób je obejrzy.

  • 1
  • 2