Nasi drodzy parafianie, wyznawcy demona prędkości ;) mamy zaszczyt zaprosić Was na MAJOWY PIKNIK MOTOCYKLOWY. Impreza ma na celu integrację motocyklistów ze społeczeństwem Dolnośląskiego Zagłębia Nudy i Ceramiki. Zaplanowaliśmy kilka kiepskich atrakcji, zaprosiliśmy szybkich gości wywodzących się nie tylko ze środowiska fanów dwóch kółek. Być może ubaw po pachy... lub też totalna klapa. Powodzenie dobrej zabawy zależy od Waszej frekwencji i zaangażowania. Dla osób czynnie biorących udział w pikniku przewidziano beznadziejne nagrody pocieszenia. Zapraszamy do wspólnej zabawy motocyklistów, motocyklistki, osoby związane z branżą motoryzacyjną oraz inne zainteresowane ciapy ;) Obserwatorzy mile widziani. Miejsce: plac manewrowy Auto Szkoły przy ul. Lubańskiej w Bolesławcu. Termin: 20/05/2012 niedziela. Planowany start: godz. 12: 00. Masz pomysł na urozmaicenie pikniku? Chcesz zostać charytatywnym współorganizatorem? Zadzwoń: 791 124 500.
Majowy piknik motocyklowy
-
-
Motorowerzyści też miło widziani? ;).
-
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Można przybyć pieszo.
-
Butomotorzyści też? :P.
-
W tym terminie będę kibicować jedynemu ziomalowi na wyścigach TT w Czeskich Horicach i z tego co wiem cała Bolesławiecka Śmietanka motocyklowa tam będzie ;) ale bawcie się dobrze.
-
Kto należy do tej Bolesławieckiej śmietanki?
-
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy można się jakoś skontaktować z organizatorem tej imprezy, ponieważ pomysł wydaję się naprawdę dobry i chciałbym wspomóc jego realizacje finansowo.
-
~QwertY napisał(a): Kto należy do tej Bolesławieckiej śmietanki?
Motocykliści od lat ci sami :).
-
~Pasjonata napisał(a): Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy można się jakoś skontaktować z organizatorem tej imprezy, ponieważ pomysł wydaję się naprawdę dobry i chciałbym wspomóc jego realizacje finansowo.
Można się kontaktować, w treści podany jest numer jednego ze współorganizatorów.
-
~Bolo napisał(a): Motocykliści od lat ci sami :)
Z chęcią bym do Was dołączył, ale nadal nie wiem jak Was spotkać.
-
Fajna sprawa.
-
Hemi Opublikowane: 2012-05-14 19: 01: 59
Zdjęć: 162.
Postów: 10217.bardzo fajna sprawa.
Pomimo iz w nazwie jest "motocyklowy" to kazdy komu: "zamiast krwi benzyna, a zamiast serca turbina".
Będzie motocyklowo, samochodowo, quadowo i w ogóle nawet pogoda jest zamówiona.
Jeździsz samochodem/motocyklem i wiesz, że wypadki chodzą po ludziach, wiesz że chciałbyś pomóc jeśli na trasie będziesz świadkiem wypadku, ale... PO było dawno w szkole, i w ogóle jak to było, z tymi uciskami...
TUTAJ będzie można zobaczyć jak pomóc poszkodowanym w wypadku, jak uratowac zdrowie jak i życie.
Oczywiście wszystko w fajnej atmosferze bez żadnej "spinki"-.
“Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec” (George Carlin). -
To spoko fajna sprawa ten piknik, czuje się zaproszony.
-
Zanim zaczną sie jakies komentarze, ze ktoś cos komus skopiował:
Kolega zapytał sie czy może skopiować ma wypowiedź z bolca i tu wrzucić więc jest :)Szykuje sie fajna imprezka integracyjna motoimprezka :).
-
~QwertY napisał(a): Z chęcią bym do Was dołączył, ale nadal nie wiem jak Was spotkać.
Wyjeżdżamy do Horic w piątek około 16-17 ze stacji Lotos. Impreza trwa do niedzieli potrzebny namiot, śpiwór itd. W wyścigach będzie startował nasz Bolesławianin, więc przyda mu się dobry doping!
- 1
- 2