Propaganda jak za PZPR.
Rekordowe 5 mld zł dla regionu! Ważna lokalna droga doczeka się przebudowy! Która?
Dyskusja dla wiadomości: Rekordowe 5 mld zł dla regionu! Ważna lokalna droga doczeka się przebudowy! Która?.
-
-
Andrzej (A54rNo) napisał(a):
Pokaż cytatPropaganda jak za PZPR.
Za PZPRu to twój stary jeszcze na stepie bydło wypasał.
-
A co z II etapem obwodnicy, Łąka – Kruszyn? Z tego co można wyczytać z gazety wrocławskiej, to jeszcze nie wykupiono do końca gruntów. Hmm, walka trwa którędy i przez czyje? Czy to jest wciąż powodem opóźnień?
-
Wet (qf83f), (euIry3) napisał(a):
Pokaż cytatZa PZPRu to twój stary jeszcze na stepie bydło wypasał.
Raczej Twoją starą Misiu
-
To wspaniale, dziekujemy ci Trampie
-
Brawo KO z sejmiku!!! Marszałek PSL uczestnik Gali Barczyka jest tylko heroldem dobrej nowiny;)
-
Wstydem dla Bolesławca jest fakt, że nie ma i nie planuje drogi ekspresowej do Jeleniej Gory. Przez to Bolesławiec jest wykluczony komunikacyjnie z Karkonoszami. Jazda przez Lwówek tą krętą drogą jest nienormalna. Wymienią asfalt od Lwówka do Pasiecznika. W du.. e niech sobie wsadzą taka inwestycję, jak z Bolca do Jeleniej jedzie się dłużej, jak do Wrocławia.
-
Ryszard (euIriv) napisał(a):
Pokaż cytatWstydem dla Bolesławca jest fakt, że nie ma i nie planuje drogi ekspresowej do Jeleniej Gory. Przez to Bolesławiec jest wykluczony komunikacyjnie z Karkonoszami. Jazda przez Lwówek tą krętą drogą jest nienormalna. Wymienią asfalt od Lwówka do Pasiecznika. W du.. e niech sobie wsadzą taka inwestycję, jak z Bolca do Jeleniej jedzie się dłużej, jak do Wrocławia.
Po prostu radni nie dbają i nie naciskają na taką inwestycję
-
Żeby te 5 mld nie wydali na jachty i kawę.
-
Radne z Bola to w dupie majom myslom o swojej dupie i zeby lizac dupe Cara
-
anonim (qnPcP) napisał(a):
Pokaż cytatRadne z Bola to w dupie majom myslom o swojej dupie i zeby lizac dupe Cara
Pomyśl o słowniku, naprawdę.
-
anonim (ej7kZl) napisał(a):
Pokaż cytatŻeby te 5 mld nie wydali na jachty i kawę.
i Gale radnego PSL;) )) )!!!!
-
A co z truciem – zabijaniem ludzi przez dym z kominów i starych aut – to banalnie proste do naprawy a nic z tą patologią się nie robi?!!!!
-
a tak Romek płakał ze na obwodnice kasy nie ma, będzie na wszystko raj na ziemi