Czy warto należeć do Unii Europejskiej?

Dyskusja dla wiadomości: Czy warto należeć do Unii Europejskiej?.


 • Uk (Akzim8), 2020-05-01 13:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdyby nie Unia, to siedzieli byśmy głęboko w du...e,a teraz szykują nam powtórkę z rozrywki...

 • anonim (hjJxd), 2020-05-01 13:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Uk (Akzim8) napisał(a):

  Gdyby nie Unia, to siedzieli byśmy głęboko w du...e,a teraz szykują nam powtórkę z rozrywki...

  Dokładnie tak

 • aserfet (AreUpI), 2020-05-01 13:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szwajcaria, Norwegia czy Islandia to najlepsze przykłady, że poza Unią można żyć i to na wysokim poziomie, wyższym niż średnia UE. Niedawno do tego grona dołączyła Wielka Brytania, z czasem dołączą kolejne kraj IV Rzeszy.

 • ZK Polska (ALxaet), 2020-05-01 13:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak się rządzi w PE to warto należeć

 • anonim (A70HD2), 2020-05-01 13:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myślę że nie mamy co się porównywać prawie pół wieku w bloku wschodnim zrobiło swoje gdyby nie unia bylibyśmy druga Ukraina.

 • ZK Polska (ALxaet), 2020-05-01 14:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy było warto wstępować do UE pokaże nam najbliższy kryzys ekonomiczny gdy zachodnie firmy będą wracały do siebie zapraszając do siebie najlepszych pracowników z Polski. To będzie jak licytacja komornicza na dłużniku hipotecznym który szybko się rozwinął i w rok pobudował to i tamto

 • heniek (ALxcF8), 2020-05-01 14:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A70HD2) napisał(a):

  Myślę że nie mamy co się porównywać prawie pół wieku w bloku wschodnim zrobiło swoje gdyby nie unia bylibyśmy druga Ukraina.

  Jeszcze parę lat rządów bolszewików z pis i będziemy drugą Ukrainą. Te słynne platformerskie ośmiorniczki, to były marne grosze wobec tego co dzisiaj kradnie ekipa naczelnika...

 • Jerzy (ANUYBk), 2020-05-01 14:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
  aserfet (AreUpI) napisał(a):

  Szwajcaria, Norwegia czy Islandia to najlepsze przykłady, że poza Unią można żyć i to na wysokim poziomie, wyższym niż średnia UE. Niedawno do tego grona dołączyła Wielka Brytania, z czasem dołączą kolejne kraj IV Rzeszy.

  Popieram. Mamy Euro kołchoz. Jesteśmy w nim dlatego, że Balcerek & company "sprzedali" nasz kraj za cenę wacików. Stanowimy tanią siłę roboczą, jesteśmy podwykonawcami za 20 ero centów. Każde otrzymane w ramach spójności 1 euro, w 80 % wraca do jaśnie oświeconej brukselskich nuworyszy. Bezprawne - wbrew traktatom, próby podporządkowywania i pozbawienia nas narodowej tożsamości, musi się skończyć podobnie jak w Wielkiej Brytanii. Myślę, że wcześniej wyjdą Włosi i Hiszpanie. Wszyscy, którzy uważają, że "kłak czy wełna byle d**a pełna" zdążą wyjechać i wtopić się w rozmytą masę proletariatu brukselskiego.

 • Aneta (e3JszP), 2020-05-01 14:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdyby nie Unia, to wyglądalibyśmy jak Legnica jeszcze niedawno. Kolejne partie u władzy myślą tylko, żeby się nachapać, wciskając kit ciemnemu ludowi. Nasze społeczeństwo nie potrafi myśleć o dobru ogółu. Widzimy tylko czubek własnego nosa. Z zazdrości potrafimy uprzykrzyć innym życie, byleby nie miał lepiej od nas. Jasne, uogólniam i wyolbrzymiam, co nie znaczy, że tak nie jest. Nie mogę patrzeć, jak zaśmiecamy piękne środowisko, jak niszczymy wspólne mienie .... I jeszcze takie osoby są z siebie dumne. Porażka ... byleby wypić piwa i jakiegoś mięsa pojeść. Jesteśmy specjalistami we wszystkim i nie musimy słuchać ani przestrzegać żadnych praw. Oczekujemy, że inni przejmą za nas odpowiedzialność za życie nasze i naszych dzieci. Na szczęście znam też ludzi, którzy wiedzą co to szacunek, odpowiedzialność, rozsądek, kultura, troska. Szkoda, że stanowią tak nieliczną grupę

 • poiuy (AN0fmg), 2020-05-01 14:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzięki przynależności do UE nie mamy suwerenności. Często prawo europejskie stawiane jest ponad tym krajowym. Nie ważne czy lepszym czy gorszym ale nie naszym. Nie o to taka Polskę walczyli i ginęli nasi dziadkowie

 • Leon (vZIUV), 2020-05-01 15:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Elity uni to wyznawcy Molocha.Sam budynek przypomina wieżę Babel.Otwarcie tunelu Gotharda ,był spektaklem czysto pogańskim. Pod tunelem na 4 piętra sieć tuneli i bunkrów. Mieszkańcy mowili, że wzyciu nie widzieli tyle wywozonego gruzu.Te miejsce jest wybudowane dla elit.Kiedy rozpocznie się w Europie wojna.W Polsce Prezydentem będzie osoba która wzrok zwróci na Rosję i Chiny będzie to Sojusz przeciwko Uni,w której już nie ma chrześcijaństwa.W uni zalegalizowano,eutanazję, małżeństwa homoseksualne,pedofilie chcą zaliczyć do zachowań seksualnych.Najwiecej dzieci ginie,porywane są na wykorzystywanie seksualne i rytuały. W Brukseli mnóstwo jest murali, powieszonych dzieci za nogi i przedstawionego kata jad podzyna głowę dziecka.Taka to Unia.

 • Adam (ANuXJV), 2020-05-01 15:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uważam,że bez Uni dalibyśmy sobie radę. Jest nam niepotrzebna.Sprawdziło się w obecnej sytuacji. Zaraza weszła przez otwarte granice.Nic nam nie pomogła Unia. Sprawdziły się tylko państwa narodowe.

 • YakSon (hjaeg), 2020-05-01 15:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Unia Europejska, która miała być przede wszystkim wspólnotą gospodarczą zmienia się we wspólnotę światopoglądową za którą płacą kraje europy wschodniej.
  Wspólnota faworyzuje firmy Holenderskie, Francuskie i Niemieckie kosztem Polskich, Czeskich czy Słoweńskich, tutaj jako przykład mamy ostatnie przepisy regulujące wynagrodzenia kierowców zawodowych, uchwalone wyłącznie ze względu na wysoką konkurencyjność polskich firm transportowych.
  Sytuacja ma się podobnie w przypadku większości dziedzin przemysłu, wprowadzane są kolejne bezsensowne przepisy dzięki którym w sposób zgodny z prawem nie jesteśmy i nie będziemy w stanie konkurować z Zachodem (taki legalny doping).
  Całe szczęście Unia nam DA dotację, takie 500+ żeby siedzieć cicho. Polak czy głosuje na PIS, PO, czy lewicę jest Polakiem i zamknie morde bo mu ktoś coś DA, mimo że on za to płaci.

 • anonim (hjJMx), 2020-05-01 16:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Unia srunia piramida finansowa. Może ktoś kiedyś ich rozliczy

 • rtk (whBP8), 2020-05-01 16:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  powinna Polska pozostać w Unii za to ze dzięki niej mamy obecnie piękny kraj .

 • 1
 • 2