Element z kolcami, odstraszający gołębie, oderwał się i spadł na dziecięcy wózek

Dyskusja dla wiadomości: Element z kolcami, odstraszający gołębie, oderwał się i spadł na dziecięcy wózek.


 • anonim (d3LKn5), 2020-08-11 21:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Skorn (eW7eN2) napisał(a):

  Dlatego ja stronię od kobiet .Nie lubię dzieci i siebie też.

  Smutne....

 • anonim (d3LK9Q), 2020-08-11 23:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oderwał się i spadł.Zdarza się.

 • Profesor (d3LKAh), 2020-08-12 02:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak się zastanawiam... Po co w ogóle komentować w Internecie? Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to się nie wypowiadaj. Ludzie, żal czytać Wasze komentarze- są poniżej godności i uwłaczają naszej rasie.

 • anonim (d3LK9Q), 2020-08-12 09:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Profesor (d3LKAh) napisał(a):

  Tak się zastanawiam... Po co w ogóle komentować w Internecie? Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to się nie wypowiadaj. Ludzie, żal czytać Wasze komentarze- są poniżej godności i uwłaczają naszej rasie.

  Właśnie zastanawiam się po co wypusujesz bzdury, skoro nie masz nic sensownego do napisania?

 • Uj (d3LKR8), 2020-08-12 11:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
  bolesławianin (d3LKAh) napisał(a):

  Pewnie nikt nie nauczył Cię zasad dobrego zachowania, według Ciebie jestem głupi i mam debilne komentarze bo Ty ich nie możesz zrozumieć - nie rozumiesz groteskowej odpowiedzi, jesteś tym co doniósł że na dziecko z x piętra spadnie cos je pokaleczy ?
  Pewnie tak i teraz z zachwytu czytasz podpisy jak to miasto w imieniu twojego żalu ma naprawic wszystkie odstraszacze gołębi.. żałosne jest to jak oceniasz mnie i sam nie poddajesz ocenie swoich wypowiedzi. Następnym razem idz bez dziecka do rynku a spacer zorganizuj na bobrowej ścieżce .

  Pudło to nie mi się przytrafiło.
  Twoja groteska była słaba i tyle. A tak w ogole czy ja napisałem że miasto ma sprawdzać stan odstraszaczy? Powinni wystosować pisma do właścicieli. Też jestem tego zdania. Tylko w ratuszu wszyscy trzęsą się po jednym incydencie i prezes kazał sprawdzić żeby urzędnicy mogli się wykazać. A co do bobrowej ścieżki jest przystępną opcją na spacer od kiedy w miarę wyrównane zostały ścieżki i korzystam z tego często :) 100 razy lepsza opcja niż lans na rynku bca. I ciekawostka że jest tam mniej naprzykrzających Się meneli niż w centrum miasta.

 • 1
 • 2