Andrzej Duda zaatakował w Bolesławcu Trzaskowskiego i dziennik Fakt

Dyskusja dla wiadomości: Andrzej Duda zaatakował w Bolesławcu Trzaskowskiego i dziennik Fakt.


 • AA (d3L7Qn), 2020-07-04 17:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wstyd dla tej części mieszkańców Bolesławca że tak dali się otumanić ,że wzajemnie się poniżają i prześcigają się w rzucaniu obelg , a często jest to sąsiad, kolega, znajomy. W imię czego to robią , chyba się nie zastanowili i nie przemyśleli co czynią i do czego to może doprowadzić.

 • anonim (d3LKQ7), 2020-07-04 17:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Wyborca (d3LKO1) napisał(a):

  A te dzieci z gwizdkami i plakatami Pana T. to oczywiście w pełni świadome (?). Ale właściwie wyborcy Pana T. są jak dzieci - bez swojego zdania, ukształtowane głupimi memami na portalach społecznościowych.... Dzieci nie muszą przecież wiedzieć, że partia stojąca za Panem T. za grosze chciała wysprzedać wszystko co polskie, a na skargę do UE to też latali z miłości do ojczyzny.

  Taa a PiS to leciał do Brukseli na lody. Krótka i wybiórcza pamięć. Ale to normalne u pisiorów. Spadajcie

 • Monthy Python (d3L7Qh), 2020-07-04 18:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  :-)

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • anonim (d3LKhS), 2020-07-04 19:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polska kraj katolicki a zatem kultura
  szacunek dobre słowo i pomoc bliźniemu.Zobaczcie co się z wami stało,nie ważne który wygra my już jesteśmy przegrani

 • Gość (d3LKQc), 2020-07-04 20:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Kto ci płaci za te brednie volks (d3LKQc) napisał(a):

  A skąd wiesz czy nie były wyprodukowane w Chinach np?zanim coś napiszesz to pomysł?

  Technologia niemiecka, a jeżeli w Chinach czy gdzie indziej to firma zawsze będzie niemiecka. Niemcy nikomu swojej technologii nie sprzedali. Pomyśl zanim coś napiszesz.

 • Xyz (d3LKQD), 2020-07-04 21:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
  zyga (d3LKQD) napisał(a):

  nie daj boże żeby Trzaskowski rządził tak jak w stolicy

  Inaczej rządzi się miastem a inaczej państwem.

 • xc (d3LKO1), 2020-07-04 21:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Xyz (d3LKQD) napisał(a):

  Inaczej rządzi się miastem a inaczej państwem.

  Przecież z jego wypowiedzi wynika, że nawet w związku rządzi jego żona :-). Jak ten koleś chce być zwierzchnikiem sił zbrojnych ? Przecież to jego główne zadanie - bajki wyborcze " co zrobię jak zostanę" - które odpowiada podczas agitacji nie nalezą do jego kompetencji :-) .

 • 101010010111010 (d3LKRi), 2020-07-04 22:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Propagowanie nienawisci, standard. Niech się cały kraj pokłóci i podzieli na pół, niech żyje Polska! Tak powinien robić prezydent WSZYSTKICH Polaków, skłócać ich, brawo. Potem każdy w ten sposób nawrócony wyborca rzuca się prawie innym do gardeł i sieje bezmyślnie tą samą progagandę. [email protected]# tych, którzy niszczą relacje między Polakami.

 • Wyborca (d3L8Nx), 2020-07-04 22:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (d3LKQ7) napisał(a):

  Taa a PiS to leciał do Brukseli na lody. Krótka i wybiórcza pamięć. Ale to normalne u pisiorów. Spadajcie

  Twój komentarz mówi o Was wszystko. Dzięki za piękną kwintesencję tego kto głosuje na Pana T.

 • gość (d3LKRf), 2020-07-04 22:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ty jednak masz mózg przeżarty. Żal mi ciebie...żeby takie głupoty wypisywać... ile w tobie jadu i nienawiści. Uważaj bo zawału dostaniesz

 • gość (d3LKQc), 2020-07-04 22:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rząd nie powinien jeździć niemieckimi samochodami...

 • gość (d3LKRw), 2020-07-04 23:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  BÓG - was sam rozliczy
  HONORU - nie macie
  OJCZYZNA - zdemolowana
  Społeczeństwo podzielone. Jeden z biskupów miał racje mówiąc, że za to, za jad, kłamstwo i nienawiść liderzy PIS-u będą się w piekle smażyć,
  A wy wyborcy zastanówcie sie dobrze czy chcecie lepszego życia, bo po wyborach sie nie pozbieracie . Większy ZUS, podatki, w sklepach drożyzna, tylko podpaski i musztardę bedziemy mieli tańszą o parę groszy. Służba zdrowia, edukacje, kultura, wszystko leży. Żebyście później nie narzekali. PIS nie będzie miał nic do stracenia. Duda i tak jak wygra te wybory nie będzie mógł kandydować w następnych (chyba że zmieni konstytucję jak Putin). Prze 5 lat nas okłamywał to dlaczegóż nie miał by tego robić nadal. A ten zwykły poseł spełni sowje marzenia - bedzie miał władze absolutrną. Przeczytajcie jego ksiazki to zrozumiecie do czego dąży.
  W moim życiu sporo sie wydarzyło, komuna, stan wojenny, nie chcę do tego wracać i wam tego nie życzę. To lata wycięte z życiorysu. Wierzcie mi było bardzo ciężko, teraz bedzie jeszcze gorzej - dyktatura jednego człowieka. My przynajmniej byliśmy zjednoczeni i potrafiliśmy jak widać skutecznie walczyć z komuną. Wy niestety żrecie sie jak dzikie zwierzęta. I oto właśnie PIS-owi chodzi, bo naród skłócony to słaby naród. A takim najłatwiej manipulować. Ta nagonka na Trzaskowskiego...czemu tyle nienawiści jest w Dudzie... na wiecach krzyczy, oczernia, i bzdury opowiada. Naszym przyjacielem jest tylko morze Bałtyckie. Tramp? Dba o swój interes. Zresztą niedługo w USA też są wybory... Możemy zostać sami skłóceni z wszystkimi. Liderzy PIS-u nie znają żadnych granic w lżeniu każdego z kim im nie podrodze niszczyć ten kraj. Zastanówcie sie nad tym wyborcy PIS-u. Które obietnice spełnił Duda. A jaki teraz ma program. Poza 500+, które wyciągnął nam z portfela, a później oddał nie zrobił nic. Przeciez to zwykły chwyt marketingowy. Dlaczego nie podwyższył kwoty wolnej od podatku? To byłoby dla nas korzystniejsze, ale wtedy nie móglby powiedzieć że "dał"

 • jagódka, 2020-07-05 00:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Głosujcie na kogo chcecie, wasze prawo, ale zróbcie to rozważnie i nie zapomnijcie powiedzieć o tym swoim dzieciom/ wnukom, przynajmniej będą wiedziały jak rodzic/ babcia/ dziadek zadbał o ich przyszłość i czy warto kiedyś im świeczkę na grobie postwaić.

 • anonim (d3L8Nx), 2020-07-05 04:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
  jagódka napisał(a):

  Głosujcie na kogo chcecie, wasze prawo, ale zróbcie to rozważnie i nie zapomnijcie powiedzieć o tym swoim dzieciom/ wnukom, przynajmniej będą wiedziały jak rodzic/ babcia/ dziadek zadbał o ich przyszłość i czy warto kiedyś im świeczkę na grobie postwaić.

  Niektórzy rodzice i dziadkowie dzieciom i wnukom na grobach świeczki stawiają i nie pytają czy warto i co od nich otrzymali. Nie są wyrachowani.

 • jagódka, 2020-07-05 09:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (d3L8Nx) napisał(a):

  Niektórzy rodzice i dziadkowie dzieciom i wnukom na grobach świeczki stawiają i nie pytają czy warto i co od nich otrzymali. Nie są wyrachowani.

  To nie o wyrachowanie czy jego brak chodzi. Nie zrozumiałeś sensu wpisu. Nie bierz wszystkiego tak bardzo dosłownie...Zniszczyć coś jest bardzo łatwo ale żeby odbudować czasami trzeba pół życia poświęcić...