Blokady przy sklepie ceramicznym. Jest oświadczenie właściciela Centrum

Dyskusja dla wiadomości: Blokady przy sklepie ceramicznym. Jest oświadczenie właściciela Centrum i adwokata.


 • anonim (dz5Kjq), 2020-06-24 12:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  o i oto chodź dba o bezpieczeństwo klientów
  popieram

 • 1234567890 (d3LKRf), 2020-06-24 12:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak dziecko!

 • moje imię (d3LKO1), 2020-06-24 12:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziecko wpadłoby pewnie na jakiś kreatywny pomysł, a ten tutaj ewidentnie siano w głowie i brak kreatywności. Chamstwem chce wygrać z konkurencją.

 • Anonim (d3LKQD), 2020-06-24 13:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (dz5Kjq) napisał(a):

  o i oto chodź dba o bezpieczeństwo klientów
  popieram

  Tak - właśnie dlatego, dla bezpieczeństwa klientów Veny, rozwalił Im schody młotem - tłumaczenie człowieka niespełna rozumu.

 • Tydek (d3LKQD), 2020-06-24 13:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chyba mu rura mieknie...

 • Darek (d3LKQc), 2020-06-24 21:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Tydek (d3LKQD) napisał(a):

  Chyba mu rura mieknie...

  Rura to mu zmięknie na dobre jak Prokurator wezwie go na przesłuchanie a następnie skieruje akt oskarżenia do Sądu. A z tego co wiem to zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa jest już złożone w prokuraturze - brawo Vena. Trzymamy z żoną za Was kciuki :) Coraz więcej osób jest zainteresowanych tą sprawą i bacznie się jej przygląda kibicując przy tym Venie. Nikt z Bractwa nie może stać ponad prawem - NIKT nawet p. Tyrcz !!!

 • Gall (d3LKQc), 2020-06-24 21:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan [...] nie rozumie co to służebność gruntowa i na czym ona polega . Wystarczy porozmawiać z mieszkańcami kamienicy co jest w podwórku jak im chciał grodzić wejście do budynku zastawiał samochody itp. bo to przecież „jego teren” . I tak się tylko teraz zastanawiam czy w tamtym budynku tez podrabiają jego ceramikę ? Czy po prostu są to niezdoagnozowane zaburzenia psychiczne !

 • Koleżanki (d3LKRi), 2020-06-24 21:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak się składa że znam dobrze dziewczyny pracujące w sklepie Veny. Mogę potwierdzić że dokumenty są już w Prokuraturze i lada chwila zacznie się taniec Tyrcza i Prokuratora. Ciekawe komu pierwszemu tchu zabraknie w tym tańcu :) Dziewczyny trzymajcie się - głowa do góry - jesteśmy wszystkie z Wami :)
  Ps. A co do poprzedniego wpisu o o mieszkańcach tamtejszej kamienicy to też wszystko prawda - wystarczy porozmawiać z nimi a Oni z chęcią opowiedzą o wszystkich niegodziwościach i świństwach jakie im Tyrcz zgotował.

 • anonim (d3L8Nx), 2020-06-25 05:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No taki pełnomocnik gwarantuje w sądzie pełny sukces!

 • Anonim (d3LKRf), 2020-06-25 07:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Aby tym razem sprawa nie została zamieciona pod dywan to proponuję, jak już młotkowy zostanie skazany prawomocnym wyrokiem sądu, upublicznić te informację w telewizji Wrocław. Niech ludzie z całego województwa dowiedzą się jak postępuje członek bractwa ceramicznego z Bolesławca. I ciekawe co na to banki i firmy leasingowe - czy człowiekowi karanemu też będą chciały dawać kredyty ? No chyba że p.Tyrcz jest tak bogaty że nie korzysta z kredytów i leasingu ? To tylko taki mój pomysł - czy Vena skorzysta tego nie wiem. Jak coś mi przyjdzie jeszcze do głowy to z chęcią się z Wami podzielę :)

 • Anonim (d3LKRf), 2020-06-25 08:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja jestem bardzo ciekawa co na temat osób skazanych mówi statut Bractwa Ceramicznego ? Czy osoba skazana może nadal być członkiem Bractwa ? Czy Bractwo popiera udział skazanych osób w swoim stowarzyszeniu ? Tylko pytam bo ciekawość nie daje mi spokoju ???

 • Anonim (d3LKQc), 2020-06-25 09:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (d3L8Nx) napisał(a):

  No taki pełnomocnik gwarantuje w sądzie pełny sukces!

  Sugerujesz że pełnomocnik (mecenas Malak) Tyrcza ma chody w sądzie i może sprawę załatwić po swojej myśli ? Myślę że tego nie sugerujesz bo nie wolno publicznie takich sugestii pisać. Powinieneś napisać sprostowanie (wyjaśnienie) bo może Cię ktoś opatrznie zrozumieć. Ale poza tym zawsze jest jeszcze druga instancja która, jeżeli będzie taka potrzeba, już dokładniej przyjrzy się sprawie - i sędzia będzie całkiem inny :)

 • anonim (d3L85Y), 2020-06-25 13:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Anonim (d3LKQc) napisał(a):

  Sugerujesz że pełnomocnik (mecenas Malak) Tyrcza ma chody w sądzie i może sprawę załatwić po swojej myśli ? Myślę że tego nie sugerujesz bo nie wolno publicznie takich sugestii pisać. Powinieneś napisać sprostowanie (wyjaśnienie) bo może Cię ktoś opatrznie zrozumieć. Ale poza tym zawsze jest jeszcze druga instancja która, jeżeli będzie taka potrzeba, już dokładniej przyjrzy się sprawie - i sędzia będzie całkiem inny :)

  Sarkazm, sarkazm!

 • Aninim (d3LKRi), 2020-06-27 15:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dowcipniś z tego Pełnomocnika p.Tyrcza - można by powiedzieć że taki zgrywus :)
  Pan Pełnomocnik tak żałuje że konflikt pomiędzy Tyrczem a Veną przybiera coraz ostrzejsze formy. Nie bardzo rozumiem co pan Pełnomocnik ma na myśli. Może nie wie albo udaje że nie wie, że za wszystkie bandyckie działania prowadzące do zaostrzenia formy konfliktu odpowiada Jego klient p.Tyrcz. Vena ze swojej strony nie robi niczego poza zawiadomieniem Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Jeżeli to jest działanie zaogniające "konflikt" to gratuluję panu Pełnomocnikowi Malakowi dobrego poczucia humoru hi hi :)
  Moim zdaniem żal pana Pełnomocnika można tu przyrównać - że użyję pewnej metafory - do żalu złodzieja który nie żałuje że ukradł ale że został złapany :) Pozdrawiam wszystkich :)

 • anonim (d3LKRw), 2020-06-27 15:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  tak chwalicie vene ,ale zapytajcie się byłych pracowników którzy u nich pracowali i potem chcieli założyć własną ceramikę , co wtedy vena robiła żeby im utrudnić
  założenie firmy ,zapytajcie ich

 • 1
 • 2