Nagrody za promocję  Bolesławca w 2019 przyznane. Zobacz listę nagrodzonych

Dyskusja dla wiadomości: Nagrody za promocję  Bolesławca w 2019 przyznane. Zobacz listę nagrodzonych.

• anonim (d3LKOS), 2020-05-22 18:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

A zasłużeni honorowi dawcy krwi ?

• anom (d3LKQG), 2020-05-22 18:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

osoba która promowała Bolesławiaec na arenie międzynarodowej .. nawet nie została wyrózniona..-wstydzcie się..Ale na szczęście nie we wszystkich miastach tak jest i nie zdziwi mnie to jeśli przy następnej okazji będzie reprezentować inne miasto.które ją docenia

• anonim (d3LKRm), 2020-05-22 19:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

a co to -gala dla emerytów?-kabaret starsi panowie dwaj....-a ten trzeci wykonywał tylko rozkazy-zespół dwa plus jeden...……..Cyrk na kółkach

• anonim (d3L8tk), 2020-05-22 19:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

Bardzo fajna i ładnie zrobiona Gala. Jeżeli ktoś nie zrozumiał to przykro mi, że tak mało mamy inteligencji w naszym mieście. Ludzie zacznijcie myśleć. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie mieszkaniec Bolesławca.

• Aneta (d3LKQP), 2020-05-22 22:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

Gratuluję wszystkim wyróżnionym. Serdecznie pozdrawiam Darka i Oliwię. Obiecująca młodzież dla naszego miasta ;-)

• anonim (d3LKQa), 2020-05-23 04:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Aneta (d3LKQP) napisał(a):

Gratuluję wszystkim wyróżnionym. Serdecznie pozdrawiam Darka i Oliwię. Obiecująca młodzież dla naszego miasta ;-)

gdzie ta inteligencja...?może poza .Kto się wysoko unosi ten nisko upada i włanie to się ste sprawdza

• anonim (d3LKRp), 2020-05-23 18:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

zadaje pytanie dlaczego nie zostały opublicznione osiagniecia wszystkich uczestników nominowanych do w/w nagrody?-tych do których zostały wysłane zaproszenia..Wtedy mieszkancy mieliby pełny obraz kto zasłużył na nagrodę.Czy ktoś się tego obawiał?.Z tego co wiem to osoby których...wyeleminowaliscie...mieli największe sukcesy .Z tego wniosek warto promować miasto które doceni i nosic jego logo

• prawdziwek (d3LKRp), 2020-05-23 20:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3L8tk) napisał(a):

Bardzo fajna i ładnie zrobiona Gala. Jeżeli ktoś nie zrozumiał to przykro mi, że tak mało mamy inteligencji w naszym mieście. Ludzie zacznijcie myśleć. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie mieszkaniec Bolesławca.

inteligencji...….?-nie ośmieszaj sie

• franciszka (d3LKQP), 2020-05-25 09:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

Pan Jan Bujak.
    Pan Jan otrzymał nagrodę, chociaż mam wiele wątpliwości co do sposobu zdobywania informacji jak i sprzedawania ich tutaj w Polsce. Ksiązki zaś, które napisał to w większości swojej treści są bajką niż żródłem informacji.
    Nagroda przestaje mieć wartość kiedy to miasto zaczyna stosować rozdawnictwo. SWoją drogą stowarzyszenie, które nominowało Pana Jana samo w sobie ma płytką wartość, co z roku na rok staje się bardziej oczywiste. Nie mniej jednak proponuję znalezc zarządowi i prezesowi bardziej rzetelne publikacje a co za tym idzie - ludzi.