Wezwania na kwalifikację wojskową dla 529 osób

Dyskusja dla wiadomości: Wezwania na kwalifikację wojskową dla 529 osób.


  • anonim (ALxVGf), 2020-02-05 22:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    chociaż za darmo zbadają

  • anonim (ALxVfV), 2020-02-05 22:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ALxVGf) napisał(a):

    chociaż za darmo zbadają

    elektorat pis_da odpłatnie

  • Bunia (ekhwXb), 2020-02-06 06:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ALxVGf) napisał(a):

    chociaż za darmo zbadają

    Z tym badaniem to za dużo powiedziane. Syn po operacji oka(na jedno troche slabo widzi), choroba neurologiczna a do wojska sie nadaje. Jak my taka służbę wojskową bedziemy mieli to w razie wojny na pewno dadzą rade

  • Wacek (wo9oM), 2020-02-06 10:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Małych gejusków w rurkach nie biorą

  • anonim (ALxVfV), 2020-02-06 13:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Wacek (wo9oM) napisał(a):

    Małych gejusków w rurkach nie biorą

    opóźnionych w rozwoju wacków też nie biorą

  • anonim (hjJIR), 2020-02-06 19:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po prostu, trzeba kupić sobie kategorię E i mieć " zaszczytny obowiązek" w miejscu właściwym. A razie wojen, niech idą bić się za Rodinu inni.

  • Wacek (whBSt), 2020-02-06 20:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ALxVfV) napisał(a):

    opóźnionych w rozwoju wacków też nie biorą

    Moja data to byli chłopi, A teraz to szkoda słów takie ci pki

  • Paweł (ALxV0M), 2020-02-06 21:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Wacek (whBSt) napisał(a):

    Moja data to byli chłopi, A teraz to szkoda słów takie ci pki

    Dokładnie.ja mając 19-20 lat (17 lat temu) cos tam potrafiłem przewiercić,odkręcić , znałem amatorsko narzedzia,czy jak sie kontakt w domu wymienia,ogólnie jako dla faceta wiele rzeczy było dla mnie oczywiste ,a teraz taki 20 latek w większosci ( nie kazdy,bo są tez normalni ,życiowi) robi wyniki w Minecrafta, streamuje i w ogóle jest zayebisty w sieci ,ale zycie realne nie dla niego.Nic sam nie zrobi, bo nie jest od tego.
    mam w domu 15 latka , nie wie co to śrubokręyt krzyzakowy ,.nie wie co to klucz oczkowy.Ale w LOL gra dobrze i nic go poza tym nie interesuje.
    Typowa pipka w rurkach ,a nie facet.

  • Wacek (vZyL6), 2020-02-07 06:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Paweł (ALxV0M) napisał(a):

    Dokładnie.ja mając 19-20 lat (17 lat temu) cos tam potrafiłem przewiercić,odkręcić , znałem amatorsko narzedzia,czy jak sie kontakt w domu wymienia,ogólnie jako dla faceta wiele rzeczy było dla mnie oczywiste ,a teraz taki 20 latek w większosci ( nie kazdy,bo są tez normalni ,życiowi) robi wyniki w Minecrafta, streamuje i w ogóle jest zayebisty w sieci ,ale zycie realne nie dla niego.Nic sam nie zrobi, bo nie jest od tego.
    mam w domu 15 latka , nie wie co to śrubokręyt krzyzakowy ,.nie wie co to klucz oczkowy.Ale w LOL gra dobrze i nic go poza tym nie interesuje.
    Typowa pipka w rurkach ,a nie facet.

    Tak jak mowisz

  • Agnieszka Witwicka (euIIEe), 2020-02-07 11:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A twój dziadek strzelał do Niemca, przeżył czasy gdy nie wiadomo było czy przeżyje się dzień następny. A Ty teraz taka p...ka, że szczycisz się umiejętnością posługiwania śrubokrętem :D

  • anonim (vZlmY), 2020-02-07 19:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Agnieszka Witwicka (euIIEe) napisał(a):

    A twój dziadek strzelał do Niemca, przeżył czasy gdy nie wiadomo było czy przeżyje się dzień następny. A Ty teraz taka p...ka, że szczycisz się umiejętnością posługiwania śrubokrętem :D

    A Ty to pewnie matka jednego z tych cip ek w rurkach

Reklama