Wigilia Paschalna dziś na żywo z Bazyliki Maryjnej o 20:00

Dyskusja dla wiadomości: Sobotnia Wigilia Paschalna w Bazylice Maryjnej.


  • anonim (hjJHb), 2020-04-11 22:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo dziękuję za transmisję mszy Wigilii Paschalnej, przez dwie godziny nasza cała rodzina 5 osób słuchała i oglądała w ciszy i zadumie. Nasz kościół jest piękny. Bardzo dziękuję redakcji istotne pl za piękne pokazanie i wysłuchanie mszy.

  • Dziękujemy za obecność :)

  • anonim (dtcHPT), 2020-04-11 23:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja rowniez dziekuje za ta przepiekna transmisje. Razem z mama ogladalismy bo w tych trudnych czasach nie moglismy odwiedzic swiatyni. Bog zaplac za to

  • anonim (AsAU8j), 2020-04-11 23:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pięknie było wszystko pokazane, nie mogłam wrócić do Bolesławca na święta a dzięki Wam oglądałam wszystko w Warszawie i czułam się jak w domu

  • anonim (ANb3Sg), 2020-04-12 00:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja dziękuję redakcji za to, że nie bacząc na swój światopogląd, pokazała w tym okresie klasę i wyszła naprzeciw potrzebom Bolesławian.

  • Prawilny (qnQCD), 2020-04-12 06:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dziękuję, za możliwość uczestniczenie w Wigilii Paschalnej . Mamy piękną Bazylikę . Razem z żoną czuliśmy się jakbyśmy byli Wszyscy razem w Kościele. Dziękuję za Waszą pracę .

  • A co (ANuAcK), 2020-04-12 06:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANb3Sg) napisał(a):

    A ja dziękuję redakcji za to, że nie bacząc na swój światopogląd, pokazała w tym okresie klasę i wyszła naprzeciw potrzebom Bolesławian.

    ma do tego ich światopogląd ?
    Jak zboczone ,ksiądze'' gwałcą małe dzieci ,to mają o tym nie pisać .?
    Brawa za transmisję .

  • anonim (AE7hJw), 2020-04-12 11:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
    A co (ANuAcK) napisał(a):

    ma do tego ich światopogląd ?
    Jak zboczone ,ksiądze'' gwałcą małe dzieci ,to mają o tym nie pisać .?
    Brawa za transmisję .

    Chyba trudne dzieciństwo.

Reklama