Na Wybickiego rasiści terroryzują rodzinę z dziećmi

Dyskusja dla wiadomości: Na Wybickiego rasiści terroryzują rodzinę z dziećmi.


 • anonim (vkOAe), 2020-03-27 20:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pieniądze bierze z Niemiec skoro tam ma " kuroniówkę " jak to nazwałeś . Jeśli ma tam meldunek a tak naprawdę mieszka tu to otrzymuje również socjal na dzieci czyli kindergeld a więc taki odpowiednik 500+ . Jest to nie tyle zasługa jego lenistwa ale przede wszystkim tego że euro stoi i zawsze stało wyżej niż złotówka . Wiec się poprostu opłaca zarabiać tam a wydawać tu . W Niemczech jest pełno takich leni co widać w ostatnim czasie związanym z koronawirusem że " brakuje " im rąk do pracy bo Polacy i inne nacje pouciekały do swoich krajów . Zostali tylko leniwi Niemcy i uchodźcy którzy mieli być tanią siłą roboczą ( tańsza niż w Słowianie ale wyszło ( olali to ) . No cóż ten chory niemiecki kraj który zawsze w swojej historii szukał murzynów do taniej siły roboczej pod pretekstem lewicowej liberalnej wolności która na siłę karmi społeczność szczególnie kobiety nigdy się nie zmieni . Ale to zostawiam do rozważenia rozsądnym i obiektywnym a nie takim co sr... na swoje a wychwalają pod niebiosa niemiecki,francuski czy inny but . Rozumiem że ktoś chce / musi tam pracować ale zabawne jest to że dużo tych osób wychwala się w Polsce ile to mają śmieją się z rodaków którzy zostali i że Polska chory kraj a teraz ta polska za moje podatki ściąga ich tu samolotami i żaden nie mówi że polska jest zła . Skoro tam pracują i płacą podatki to niech tam siedzą przecież mądre zachodnie wolnościowe rządy nie boją się wirusa jak zacofana zabobonna polska .

 • anonim (AE4vGX), 2020-03-27 20:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z taką małą różnicą, że tego leniwego, przeciętnego Niemca stać na dobry samochód, dom, wakacje co roku i życie na poziomie. Zresztą, Polacy, zakładając tam firmy również sobie świetnie radzą. Nie wiem, jakich masz znajomych, ale ci, którzy wykorzystali szansę i rozwinęli tam swoje biznesy, w tej chwili są na pewno na wyższym poziomie, niż ich koledzy z Polski. Dlaczego? Bo tam się nie zabija kreatywności i przedsiębiorczości. Niemcy mają Mercedesa, Audi i BMW. Dlaczego Polacy nie mają FSO i FSM?
  Zastanawiałeś się nad tym?

 • anonim (ANUyMU), 2020-03-27 21:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo jak to brzmi!! Jeżdżę FSO, a ty? I właśnie, dlatego nie mają...

 • anonim (qnQe0), 2020-03-27 23:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo fszyscy polacy, to jedna rodzina, oprucz somsiada - tego sku......na

 • anonim (eGWf9U), 2020-03-28 01:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ANUyMU) napisał(a):

  Bo jak to brzmi!! Jeżdżę FSO, a ty? I właśnie, dlatego nie mają...

  Jeździsz polonezem? LOL

 • Dzik (ALlafr), 2020-03-28 04:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Smutne (dqeSeN) napisał(a):

  Ktos kompetentny powinien zajac sie sprawa.

  Polecam się... przy okazji wyczyszcze buty swierzym ryjem

 • Król LEW (hjJXL), 2020-03-28 05:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  po dmuchawce medialnej zbyt wielu patrzy na sprawę ...., policja gówno zrobi, a fiut dobrze wie o tym, bo nie raz miał z nimi do czynienia, najlepiej wyłapać gnoja jak będzie wracał z flaszką albo „przyprawami” i wtedy pokazać mu stosunek do zachowania, czyli tyle ile się w doopie zmieści, jego ego i tak tego nie pomieści...

 • Bravo Ty! (hjJFP), 2020-03-28 06:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem za :)

 • zbirlas, 2020-03-28 10:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Mariusz (A8svkY) napisał(a):

  Niewykluczone , ze zbirlas uprawia seks z własna matka .

  Twoja mówiła, ze masz w tym duże doświadczenie.

 • święta prawda (AE7hud), 2020-03-28 14:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rodzinka, która terroryzuje swoich sąsiadów to zapewne patologia, jakiej wiele. Może by tak sterroryzować ich samych. Zobaczymy jak będą się czuć. Taki element powinien być natychmiast izolowany ze środowiska. Oby policja i prokuratura zajęła się szybko i skutecznie nimi.

 • ... (vkJpG), 2020-03-28 18:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
  zapytamsie (ANygSH) napisał(a):

  To o Niemcach?

  To nie Niemcy są tymi sąsiadami, co porobili te bohomazy drogi panie.

 • Hrabia (ALxcR9), 2020-03-29 10:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie to beneficjenci 500 + ....wyznawcy PIS

 • Boleslawianin (hjJOK), 2020-03-29 13:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Patologie tepic!!! Policji nie ma na chwile obecna jak i wczesniej, obywatele sa zdani na samych siebie, kto silniejszy ten przetrwa, samosady. Jak rodzina z pietra jest OK bez zastrzezen to zebrac sie w Ich imieniu co jest teraz zakazane (zachowac ilosc i odleglosc) razem z wlascicielem - pomoc Mu - zalatwic sprawe, nawet po ciemku i bez swiadkow. Taka Patola z parteru siedzi za nasza kase!

 • anonim (anwXD), 2020-03-29 16:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
  święta prawda (AE7hud) napisał(a):

  Rodzinka, która terroryzuje swoich sąsiadów to zapewne patologia, jakiej wiele. Może by tak sterroryzować ich samych. Zobaczymy jak będą się czuć. Taki element powinien być natychmiast izolowany ze środowiska. Oby policja i prokuratura zajęła się szybko i skutecznie nimi.

  Dokładnie masz rację!

 • anonim (hjJxp), 2020-03-29 20:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
  YakSon (hjJVM) napisał(a):

  Jeżeli chodzi o prześladowanie tych ludzi to nie nacjonaliści tylko jakieś tutejsze bydło, proszę nie mylić dzisiejszych nacjonalistów z ograniczonymi brudasami.

  Że niby dzisiejszy nacjonalista nie może być bydłem i ograniczonym brudasem?Dobre.
  Oto bajka z mchu i paproci.