Dom Dziecka w Bolesławcu: tablety kupione za 500+

Dyskusja dla wiadomości: Dom Dziecka w Bolesławcu: tablety kupione za 500+.


  • Aaaa (emADJC), 2020-04-24 11:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mam dużo do czynienia na co dzień z ludźmi Kościoła i mogę powiedzieć z ręką na sercu - w Bolesławcu mamy dwie najlepsze siostry zakonne we Wszechświecie. Siostra Agnieszka, elżbietanka, i siostra Anna, adoratorka. Nie wiem, czym sobie nasz Bolesławiec zasłużył, ale ja się cieszę!

  • 1234567890 (ANuZu0), 2020-04-24 13:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Drogie siostrzyczki zadzwońcie do OWSIAKA po pomoc bo może tymi instytucjami rządzą pisowcy i mają to w d.......ponieważ pieniądze poszły na karty do głosowania!

  • anonim (ALxJlF), 2020-04-24 13:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
    1234567890 (ANuZu0) napisał(a):

    Drogie siostrzyczki zadzwońcie do OWSIAKA po pomoc bo może tymi instytucjami rządzą pisowcy i mają to w d.......ponieważ pieniądze poszły na karty do głosowania!

    skupili zalęgający, stary, zasiarczony, nikomu nie potrzebny miał węglowy - ARM została bez pieniędzy.

    Może parafia coś dorzuci?

  • mi (ALxJ0D), 2020-04-24 16:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A może Caritas pomoże?

  • anonim (ALxJlF), 2020-04-24 16:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    mi (ALxJ0D) napisał(a):

    A może Caritas pomoże?

    Polski Czerwony Krzyż nie pomoże bo w Jeleniej ktoś ich okradł.

  • TK (VPCWJ), 2020-04-24 16:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Rydzyk tez nie pomogl? No jak to...

  • anonim (ANUARE), 2020-04-24 17:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo dobry pomysł. W końcu to 500+ jest na dzieci. Nie rozumiem jak w obecnych czasach nie stać rodzica na zakup tableta czy laptopa dla dziecka? Gminy zakupują sprzęt dla biednych rodzin bo dzieci nie mają na czym pracować !!! Żenada...

  • Reklama

  • anonim (VahVs), 2020-04-24 18:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Fajnie się nazywasz, ŻENADA.

  • anonim (hjNNe), 2020-04-24 19:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    od tego dzieci dostają 500 plus by zakupić im tablety

  • Jol (AN0TBO), 2020-04-25 08:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To prawda ,Bolesławiec posiada wspaniałą organizatorkę i zarządzającą Domem Dziecka,oddaną pedagog.Siostra Agnieszka całym sercem oddana jest dzieciom

  • Krzyś (hjcw8), 2020-04-25 09:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANUARE) napisał(a):

    Bardzo dobry pomysł. W końcu to 500+ jest na dzieci. Nie rozumiem jak w obecnych czasach nie stać rodzica na zakup tableta czy laptopa dla dziecka? Gminy zakupują sprzęt dla biednych rodzin bo dzieci nie mają na czym pracować !!! Żenada...

    Ja nie rozumiem dlaczego ty nie czytasz że zrozumieniem tego co pisze istotne.pl czytać nie potrafisz czy przeczytałeś tytul i poszedłeś od razu skomentować ?

  • anonim (A8svr0), 2020-04-25 14:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Aaaa (emADJC) napisał(a):

    Mam dużo do czynienia na co dzień z ludźmi Kościoła i mogę powiedzieć z ręką na sercu - w Bolesławcu mamy dwie najlepsze siostry zakonne we Wszechświecie. Siostra Agnieszka, elżbietanka, i siostra Anna, adoratorka. Nie wiem, czym sobie nasz Bolesławiec zasłużył, ale ja się cieszę!

    Mam zupełnie inne informacje i zdanie na ten temat ...Chyba ktoś podstawiony takie rzeczy pisze

  • anonim (A8svr0), 2020-04-25 14:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Aaaa (emADJC) napisał(a):

    Mam dużo do czynienia na co dzień z ludźmi Kościoła i mogę powiedzieć z ręką na sercu - w Bolesławcu mamy dwie najlepsze siostry zakonne we Wszechświecie. Siostra Agnieszka, elżbietanka, i siostra Anna, adoratorka. Nie wiem, czym sobie nasz Bolesławiec zasłużył, ale ja się cieszę!

    Mam zupełnie inne informacje i zdanie na ten temat ...Chyba ktoś podstawiony takie rzeczy pisze

  • Ala (qnQJy), 2020-04-25 21:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pozdrawiamy w dobie koronawirusa dzielnych Pracowników i wszystkie Siostry Dziękujemy że Jesteście z dziećmi

  • A. A. (AK7VlO), 2020-04-26 08:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Skąd tyle dzieci w Domach Dzieci? Czyżby głęboko wierzące mamusie umyślnie przekazały je do gruntowej przeróbki psychiki ?

  • 1
  • 2

Reklama