Szpital psychiatryczny odmawia informacji, ile płaci kapelanowi. Idziemy do sądu

Dyskusja dla wiadomości: Szpital psychiatryczny odmawia informacji, ile płaci kapelanowi. Idziemy do sądu.


 • pgr (wohTm), 2021-03-06 21:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krzysztof Gwizdała napisał(a):

  mit
  1. «opowieść o bogach, demonach, legendarnych bohaterach i nadnaturalnych wydarzeniach, będąca próbą wyjaśnienia odwiecznych zagadnień bytu, świata, życia i śmierci, dobra i zła oraz przeznaczenia człowieka»

  https://sjp.pwn.pl/sjp/mit

  Czy Chrześcijaństwo i te wszystkie mity nie przyszły czasem do nas z tego "pięknego" i "doskonałego" pod każdym względem zachodu?

 • pgr (wohTm), 2021-03-06 21:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
  grażyna napisał(a):

  Każdy krok ku świeckiemu państwu jest ważny. To gdzie jesteśmy teraz jako państwo, jak głęboko i wielopoziomowo uzależnieni jesteśmy od KK zatrważa. By się z tej matni wyzwolić trzeba wysiłku, pracy i działania.

  Tysiąc lat temu zachód nas pogan chrystianizował i opowiadał nam mity, po to by teraz mogli nas dechrystianizować i znów zrobić z nas pogan po to by za kilkaset lat znów mogli nas chrystianizować. Bo zachód był i jest taki od wieków zepsuty z zapędami kolonialnymi. Jak księża opowiadają mity i znajdują chętnych, którzy chcę tego słuchać, to źle i trzeba tego zakazać. Jak jakiś jeden z drugim LTGB opowiadają jak pięknie być gejem I jak to mu tu źle to cacy i to tylko według zachodu powinno być nauczane. Zachodnia demokracja i równouprawnienie po WUJU !!!

 • anonim, 2021-03-06 21:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak na marginesie, skladek na ZUS nie placa sedziowie a wynagrodzenie w stanie czynnym i spoczynku maja nieporownanie wyzsze od pozostalych ludzi, nie mowiac juz o innych przywilejach.

 • Nr nr (ekhq9O), 2021-03-06 22:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Istotne są obrzydliwe

 • Ola (hjJJa), 2021-03-06 22:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Nr nr (ekhq9O) napisał(a):

  Istotne są obrzydliwe

  Obrzydliwa osoba odezwała się, bo jeżeli siebie nie szanujesz to nie szanujesz innych. Najgorsze jest to, że hejty wypisujesz na istotne pl, a właśnie gdyby nie redakcja istotne pl, która pisze prawdziwą prawdę co dzieje się w naszym mieście to nie wiedziałabyś nic. Ale widzę, że prawda niektórych w oczy kole. Ludzie zacznijcie myśleć i nie obrażajcie innych, świat będzie piękniejszy.

 • anonim, 2021-03-06 22:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wytlumaczcie mi, bo nie rozumiem. Dlaczego ci, ktorzy twierdza, ze katolicy wierza w jakies mity, na grobach SWOICH bliskich umieszczaja i toleruja znak krzyza. W imie uczciwosci, powinni jak najpredzej krzyze usunac. A najlepiej umiescic zamiast krzyza tecze, wszak tecza nie obraza...

 • CZART, 2021-03-06 22:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Nr nr (ekhq9O) napisał(a):

  Istotne są obrzydliwe

  czy ISTOTNE oglądasz za karę????

 • anonim, 2021-03-06 22:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ha, ha, ha, Istotne jak TVN, cala prawda, cala dobe...

 • anonim, 2021-03-06 23:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niektorzy w dalszym ciagu maja mentalnosc TW - doniesiemy na kazdego i gdzie sie da i zaszkodzimy kazdemu kogo nie lubimy. Obrzydliwa praktyka.

 • anonim (AE44Xh), 2021-03-06 23:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oni boją się reakcji innych pracowników szpitala, jak ci dowiedzą się ile zarabia kapelan za machnięcie kropidłem

 • anonim (ALlaXK), 2021-03-07 00:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Daniel (eltCHk) napisał(a):

  Bardzo dobrze że drążycie ten temat. Nie dość że płacimy na ZUS tym wszystkim księżom i biskupom, to jeszcze oni nie muszą płacić podatków a nieruchomości kościół kupuje za 1% wartości. Kiedy skończy się to utrzymywanie z naszych pieniędzy? Niech zaczną pracować jak my wszyscy.

  O właśnie dobrze ze sprawa nie została zamieciona pod dywan

 • Adams (ANUInp), 2021-03-07 01:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krzysztof Gwizdała napisał(a):

  Nie okłamuj ludzi. Sąd nie wydaje publicznych pieniędzy, po to właśnie wpłaca się te 200 zł za sprawę. Zapłaci je w sumie szpital, jeśli przegra. Księdzem jesteś, że tak zależy Ci, by ludzie nie wiedzieli, ile zarabia się na opowiadaniu mitów chorym ludziom?

  Skończ Pan głupoty pisać...kto chce ten wierzy w Boga i już!
  Ciekawe jak przyjdzie pański koniec to,co zrobi rodzina?pochowają jak to jest w zwyczaju KK czy zakopią w ogrodzie...
  Nie obrażaj Pan ludzi wierzących.
  Do kościoła chodzi się dla siebie i Boga,a nie dla księdza.

 • Adams (ANUInp) napisał(a):

  Skończ Pan głupoty pisać...kto chce ten wierzy w Boga i już!
  Ciekawe jak przyjdzie pański koniec to,co zrobi rodzina?pochowają jak to jest w zwyczaju KK czy zakopią w ogrodzie...
  Nie obrażaj Pan ludzi wierzących.
  Do kościoła chodzi się dla siebie i Boga,a nie dla księdza.

  Chowanie ludzi to nie jest zwyczaj stworzony przez Kościół katolicki. Ogromne grobowce w Egipcie, zwane piramidami, powstawały już 2500 tys. lat PRZED rzekomym narodzeniem bóstwa, w które wierzysz. No i przy okazji, Twoje bóstwo nie wymaga chodzenia do kościoła, możesz modlić się wszędzie. Przykre, że nie znasz własnej mitologii.

 • Aa (hjJ7V), 2021-03-07 04:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Definicja mitu odnosi się do religii politeistycznych. Gdzie zgodnie z nauką o cywilizacji pogan słowo ,, bóg,, było zapisywane małą literą i tacy bogowie byli mitologiczni. Gdy mowa o religii monoteistycznej jest wiara w Objawienie Słowa Bożego. Konkludując - politeizm z mitami został wyparty przez monoteizm i Słowo Boże, które nie jest żadnym mitem i proszę wielbiących Pana Boga nie obrażać, nie obszkalowywać wiary bo i Wami się prokuratura może zająć za obraze uczuć religijnych i pisanie o wierzeniach katolickich w fałszywym kontekście mitologii. Uczeni w piśmie faryzeusze, a nawet słowa mit nie są w stanie użyć adekwatnie.

 • Zofia katoliczka (Areuvo), 2021-03-07 06:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ojsj (vkcf8) napisał(a):

  Obrażacie moje uczucia religijne. .. tej niesprawiedliwości nie dostrzegacie ale jak to ruszy się wasze LGBT itp to stajecie w obronie a nam katolikom to można napluć w twarz. Co za ludzie z was , tam w redakcji. Tfu....

  Ty fałszywy polaku - katoliku ,zamiast nadstawić drugi policzek co robisz ? plujesz na redakcję .
  Po jaką cholerę łazisz do tego kościoła ,czego oni was tam nauczają ,plucia?