Chcesz likwidacji abonamentu RTV? Podpisz projekt ustawy w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Chcesz likwidacji abonamentu RTV? Podpisz projekt ustawy w Bolesławcu.


 • jagódka, 2021-02-10 14:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (An2qWm) napisał(a):

  Też byłem na spotkaniu z prezydentem i to Ty kłamiesz i manipulujesz,WSTYD.

  To są te TŁUMY na 1/4 powierzchni Rynku. Autokar odgrodził duży baner Trzaskowskiego. Tego TVP nie pokazało.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Aaa (ApF6kd), 2021-02-10 14:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po pierwsze - Tusek przecież już lata temu (wtedy gdy tablety i laptopy rozdawał uczniom) abonament zniósł. A po drugie - gdzie można złożyć podpis pod wnioskiem o likwidację istotnych?

 • anonim (An2qWm) napisał(a):

  Też byłem na spotkaniu z prezydentem i to Ty kłamiesz i manipulujesz,WSTYD.

  Tu możesz sobie zobaczyć, jak TVP pokazywała ludzi, a jak to wyglądało z naszej kamery na Rynek w Bolesławcu • obserwator (eltCDn), 2021-02-10 15:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Jerzy Mtuszewski (e3Jssu) napisał(a):

  Głos za likwidacją abonamentu, to jednocześnie zgoda na finansowanie tv publicznej przez skarb państwa. Teza o likwidacji mediów państwowych jest abstrakcją. Żadne szanujące się państwo tego nie uczyniło. Opcja niemiecka w naszym państwie jest mi obca i wroga.

  Nic państwo nie musi finansować , finansują tylko po to aby pitolili co chcą. Abonament też zbędny mają tyle kasy za niekończące się reklamy i oglądalność imprez że aż im się ulewa. Wystarczy spojrzeć na wynagrodzenia pseudo dziennikarzy - celebrytów. Amen.

 • ja (hjcAn), 2021-02-10 15:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Rosji do tej pory płaczą a Stalinem i ZSRR... my mamy namiastkę tego ....PIS-owcy płaczą za PRL i systematycznie wprowadzają ten system. Indoktrynacja jest tak głęboka, że niektórym pomoc psychiatry juz nie pomoże. Jasne niektórym dobrze, państwo da na opał, zasiłki itp. Dodatkowo kilkadziesiąt milionów na Toruń...kilkaset na TVPis a ty uczciwie pracujacy musisz łożyć na nierobów....no tak pomagać trzeba...wiec niech pracują frajerzy...a ja się wyśpię.
  Mam nadzieję, że doczekam na konsekwencje prawne dla obecnych klamczuchów, bo nic nie trwa wiecznie...nawet tak obślizły twór, który zabiera wolność w imię pseudo patriotyzmu walki o Polskę.

 • W, 2021-02-10 16:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AreynO) napisał(a):

  Jak TVP była lewacka z Lisem była ok. Teraz jest prawicowa jest be. Taka wasza lewacka mentalność. Wolność słowa tak chyba że tramp chce coś powiedzieć. Mowa nienawiści straszne ja k można tęczowych lżyć. Ale bluzgać po ulicach to przejaw demokracji. RZYGAM NA WAS LEWAKI!!!

  Brawo - cała prawda, całą dobę. W końcu prawdziwy głos myślącego samodzielnie bez potrzeby tv,wszelkich instytucji jak np. fundacja Batorego itp. ,"osobowości" udających filantropów.. Brawo.

 • anonim (AN0bDl), 2021-02-10 16:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Andy (vZIGB) napisał(a):

  Dziś mam wolny dzień i właśnie czytam Państwa przebłyski intelektu.
  Jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć jak wygląda państwo bez wolnych mediów niech obejrzy wydanie wiadomości z Korei Północnej.
  Każde wydanie rozpoczyna się od chwalenia ukochanego przywódcy. Dokładnie jak w TVP gdzie dociekliwy "dziennikarz" nie obawia się wziąć w krzyżowy ogień pytań Jarosława K.
  Przykładowa rozmowa:
  "dziennikarz"- Panie prezesie czy będzie Pan łaskaw powiedzieć nam wszystkim
  dlaczego Pan ma rację?
  Prezes- Dziękuję Panie redaktorze za to trudne pytanie. Otóż nasza ojczyzna
  ....(następuje 60 min samych konkretów).

  Ja ze swojej strony pozdrawiam wszystkich baranów. jesteście po to żeby was strzyc

  To przypomnij sobie rozmowę lewackiego Lisa z Tuskiem. I jego jak to napisałeś wzięcie w krzyżowy ogień. Ale to już nieważne ważne ze car Tusk i jego poplecznicy teraz was judzą. Cieszcie się ze swojej nowej koalicji PO i koalicjanci którzy nie wiedza ze są w koalicji .HAHAHAHAH co za tępe ziomki.

 • ja (euuDyk), 2021-02-10 18:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AN0bDl) napisał(a):

  To przypomnij sobie rozmowę lewackiego Lisa z Tuskiem. I jego jak to napisałeś wzięcie w krzyżowy ogień. Ale to już nieważne ważne ze car Tusk i jego poplecznicy teraz was judzą. Cieszcie się ze swojej nowej koalicji PO i koalicjanci którzy nie wiedza ze są w koalicji .HAHAHAHAH co za tępe ziomki.

  No niestety..... nawet lekarz Ci nie pomoże

 • anonim, 2021-02-10 19:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ha,ha,ha, nie ma TVN-u, cudowny dzien, oby trwal wiecznie!!! Niech dalej protestuja ha,ha,ha.

 • anonim, 2021-02-10 19:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Ha,ha,ha, nie ma TVN-u, cudowny dzien, oby trwal wiecznie!!! Niech dalej protestuja ha,ha,ha.

  Będzie, będzie tylko będziesz za wszystko płacił więcej osiłku. Wzrosną ceny reklam to i ceny w sklepach będą wyższe. Za internet też bedziesz więcej płacił ... a i już PIS zapowiada, że abonament na ich pisowską telewizje też wzrośnie ha ha ha ha. Póki co niech ci dalej TVpis robi wodę z mózgu.

 • anonim, 2021-02-10 19:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Odezwal sie pozyteczny idiota.

 • anonim, 2021-02-10 20:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Od 30 lat hoduja pozytecznych idiotow, to i wyhodowali spora gromadke. Reaguja tak jak zostali sformatowani. Ja wole zeby wielkie sieci handlowe, czy grupy, kompanie medialne placily podatki. Jezeli placenie podatkow, tak jak twierdza trenerzy pozytecznych idiotow, ma byc dowodem braku wolnosci slowa, to wszyscy jestesmy zniewoleni od emerytow poczynajac.

 • Brt (hjcKA), 2021-02-10 20:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
  kol () napisał(a):

  Za to komuista Kaczyński mówi prawdę. Niedługo z gołym tyłkiem w skarpetkach po mrozie będziesz latał. Nawet jego ojciec mówił, że niedaj Boże, zeby te jego dzieciaki się do włądzy dostali bo zniszczą ten kraj i wszystkich mądrzejszych od siebie.
  PIS to mściwa, kłamliwa zaraza. A jak kłamią to my Bolesławianie mogliśmy sie naocznie przekonać, podczas wizydy Dudy przed wyborami. Widzieliśmy te autokary klakierów z obca rejestracją, które przyjechały razem z Dudą, widzieliśmy ile było naprawdę mieszkańców Bolesławca i wiemy jakiej wielkości mamy Rynek. Tymczasem paskowy w TVP pis napisał że mieszkańcy TŁUMNIE witali pana prezydenta. TVP pis pokazało takie ujęcie, że aż sie zdziwiłem że mamy tak duży Rynek, niczym plac defilat. Sporej grupy mieszkańców przeciwnych Dudzie już TVP nie pokazała. I tak jest ze wszystkim . A cymbały dalej im wiezrzą.

  Za płytko patrzysz,nie widzisz co się głębiej dzieje.nie będe się rozpisywał tak jak ty bo i tak postawisz na swoim,szkoda mojego czasu.Bądź człowieku Polakiem.Pozdrawiam

 • ja (euuD6s), 2021-02-10 22:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Ha,ha,ha, nie ma TVN-u, cudowny dzien, oby trwal wiecznie!!! Niech dalej protestuja ha,ha,ha.

  No tak....a ty oglądaj TV Trwam...no i oczywiście TVPis....w końcu Twoj poziom hahahaha

 • Spostrzegawcza (vZuiy), 2021-02-11 00:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przepisanie kwoty z rachunku stanowi dla autora artykułu problem