Przypominamy, że od godziny 19:00 obowiązuje zakaz przemieszczania się

Dyskusja dla wiadomości: Przypominamy, że od godziny 19:00 obowiązuje zakaz przemieszczania się.


  • Maryś (Am6IUQ), 2020-12-31 18:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja wprowadzę smycz na spacer (do szwagra)

  • ZK Polska, 2020-12-31 18:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    pytanie (dqdZOD) napisał(a):

    Godziny policyjnej nie ma ale przemieszczać się nie wolno i policja będzie kontrolować i karać.

    Weź to przeczytaj sobie jeszcze raz i przede wszystkim pomyśl, bo widać że masz z tym problem :)
    Godziny policyjnej nie ma ale policja będzie chodziła i karała za to że się wyszło z domu :D
    W 1939 roku nie wybuchła żadna wojna tylko Niemcy przyszli sobie postrzelać do ludzi!

  • anonim, 2020-12-31 19:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nic takiego nie obowiązuje, zgodnie z prawem! Proszę nie wprowadzać Ludzi w błąd!

  • anonim, 2020-12-31 19:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (e3JsuA) napisał(a):

    Obowiązuje zakaz przemieszczania się ??ja rozumiem ze wprowadzony jest stan wyjątkowy ,jeżeli nie to jest to nielegalne i tyle.

    Dokładnie!

  • Genius (vk2qv), 2020-12-31 19:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jen...ć to ;)

  • Komisarz Tygrys (A8svNr), 2020-12-31 19:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ZK Polska () napisał(a):

    Weź to przeczytaj sobie jeszcze raz i przede wszystkim pomyśl, bo widać że masz z tym problem :)
    Godziny policyjnej nie ma ale policja będzie chodziła i karała za to że się wyszło z domu :D
    W 1939 roku nie wybuchła żadna wojna tylko Niemcy przyszli sobie postrzelać do ludzi!

    Policja może próbować ukarać ale myślący obywatel poprosi o skierowanie wniosku o ukaranie. Sąd oczywiście umorzy postępowanie bo ten zakaz można sobie w d... wsadzić. Pamiętajcie żeby nie przyjmować mandatów!!! Po podpisaniu jest prawomocny i odkręcenie tematu zajmie trochę czasu.

  • anonim (hjcec), 2020-12-31 20:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jest zakaz przemieszczenia się od godz 19.00 do 6.00 rano
    W każdym Dzienniku o tym mówią, ale Wy ludzie nie słuchacie albo udajecie, że o niczym nie wiecie. Zamiast pisać głupoty, zacznijcie myśleć jak pożegnać Stary Rok i jak powitać Nowy Rok 2021. Życzę powodzenia i dobrej zabawy.

  • Reklama

  • Gvx (AzEM9h), 2020-12-31 20:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Komisarz Tygrys (A8svNr) napisał(a):

    Policja może próbować ukarać ale myślący obywatel poprosi o skierowanie wniosku o ukaranie. Sąd oczywiście umorzy postępowanie bo ten zakaz można sobie w d... wsadzić. Pamiętajcie żeby nie przyjmować mandatów!!! Po podpisaniu jest prawomocny i odkręcenie tematu zajmie trochę czasu.

    Chyba żartujesz ja mówię do Dolh26arz ze nie mogę odchylać a ona żebym maseczkę włożyła oczywiście nie nagrało się jeśli chodzi o Gr578uce możesz pamiętać ze on się zes64ra ze strachu przed wirusem st96oa pozwoli protokolanci wydać na ciebie wyrok - będzie w boleslawcu dożywocie dostaniesz partia lubi godziny policyjne czuja się przez to inteligentniejsi :-) nam nadzieje więcej buntu i kopa w dupe bydlakom k wirusom

  • anonim (A8svbY), 2020-12-31 20:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    pytanie? (dqdZOD) napisał(a):

    To za nieprzestrzeganie "apelu" grożą mandaty?

    A kto powiedział że grożą?
    wystarczy nie przyjmować mandatu i nie wyrazić zgody na legitymowanie.

  • anonim (ekhLwK), 2020-12-31 21:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co zrobią? Mandat dadzą.

  • anonim (ekhLwK), 2020-12-31 21:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niech daja:))

  • anonim (A8svbY), 2020-12-31 22:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ekhLwK) napisał(a):

    Co zrobią? Mandat dadzą.

    brak podstawy prawnej i faktycznej.

  • anonim (hjJpL), 2021-01-01 02:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przypominam ze pis moze mnie pocalowac w dupsko

  • anonim, 2021-01-01 06:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja się pytam, gdzie są respiratory, gdzie jest handlarz bronią, gdzie jest Szumowski?

  • czujne oko, 2021-01-01 11:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Ja się pytam, gdzie są respiratory, gdzie jest handlarz bronią, gdzie jest Szumowski?

    Ciekawe, czy każdy będzie taki mądry, jak tu w tych postach, gdy przez takie lekceważenie sytuacji, sam załapie tego cholernego wirusa?

  • 1
  • 2

Reklama