Trzeźwy poranek w Gminie Osiecznica – ponad 170 kierowców skontrolowanych

Dyskusja dla wiadomości: Trzeźwy poranek w Gminie Osiecznica – ponad 170 kierowców skontrolowanych.

• anonim, 2020-12-01 19:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

Niech siebie sprawdzają...

• Jurgen, 2020-12-01 19:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

A kto sprawdził trzeźwość sprawdzających poranki zimne ;)

• Franek Dolas, 2020-12-01 21:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

we wtorek ? sprawdzanie trzeźwości - no tak jeśliby sprawdzili w poniedziałek to w wojsku nie miał by już kto pracować

• Ktosss, 2020-12-01 21:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Franek Dolas () napisał(a):

we wtorek ? sprawdzanie trzeźwości - no tak jeśliby sprawdzili w poniedziałek to w wojsku nie miał by już kto pracować

A co ma wojsko do sprawdzania drogi z Osiecznicy? Taki jestes inteligentny no popatrz. Ja mysle ze jednak nie. Jestes samotnym czlowiekiem dodam smutnym na garnuszku mamusi i z nudow piszesz na innych. Ale tak urosles wkoncu!!!!! Zal mi Ciebie czlowieki graj w bierki o ile wiesz co to.

• anonim, 2020-12-01 22:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

Niech sami siebie sprawdzą rano jak jadą do roboty to zobaczymy jaki będzie finał

• Eleni, 2020-12-01 22:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

Ten pan na zdj mnie kontrolował, bardzo miły postawny pan mógł by mnie co dzień kontrolować

• Mmm, 2020-12-02 07:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

A ja zapytam czy takie działania policji są zgodne z prawem ? O ile wiem policja może zatrzymać pojazd do kontroli tylko w ściśle określonych sytuacjach ( nie ma "rutynowych kontroli" ) a badanie trzeźwości kierującego może nastąpić tylko w przypadku popełnienia wykroczenia lub przestępstwa przez tego kierującego. Jeżeli jest inaczej to niech mnie ktoś oświeci.

• Krzyś, 2020-12-02 10:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

W końcu jakieś badania od dwóch lat

• Helmut, 2020-12-02 12:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

To jest właśnie policyjne państwo i brak szacunku dla obywateli i podatników, skoro jadę normalnie i nie popełniam wykroczenia dlaczego mam być zatrzymywany i zabierany mój cenny czas . Zawsze może jednak być gorzej , na 48 godzin można zamknąć każdego na widzi mi się policjanta

• anonim, 2020-12-02 19:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Helmut () napisał(a):

To jest właśnie policyjne państwo i brak szacunku dla obywateli i podatników, skoro jadę normalnie i nie popełniam wykroczenia dlaczego mam być zatrzymywany i zabierany mój cenny czas . Zawsze może jednak być gorzej , na 48 godzin można zamknąć każdego na widzi mi się policjanta

Bo policja i rząd dbają o Polaków... aby mieli El Dorado dokładnie takie samo, jak Wenezuela ma teraz :-))))

• Nygus, 2020-12-03 05:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ktosss () napisał(a):

A co ma wojsko do sprawdzania drogi z Osiecznicy? Taki jestes inteligentny no popatrz. Ja mysle ze jednak nie. Jestes samotnym czlowiekiem dodam smutnym na garnuszku mamusi i z nudow piszesz na innych. Ale tak urosles wkoncu!!!!! Zal mi Ciebie czlowieki graj w bierki o ile wiesz co to.

Bo ta kontrola w Swietoszowie była. Widać piękny krajobraz