jezus was uratuje
Episkopat o wodzie święconej i przyjmowaniu komunii przy zagrożeniu koronawirusem
Dyskusja dla wiadomości: Episkopat o wodzie święconej i przyjmowaniu komunii przy zagrożeniu koronawirusem.
-
-
Po tym jak Ewa zerwała jabłko z drzewa mądrości Bóg wygnał ludzi z Edenu. I mamy przerypane. Bóg tu nic nie pomoże.
-
Ateiści jak zawsze będą mieli najwięcej do powiedzenia xD
-
Pamiętać należy także o zagrożeniu podczas obrzędów gromadnego całowania relikwiarzy. Np. podczas Gorzkich Żali i adoracji krzyża w Wielki Piątek.
-
Weźcie i jeszcze im palce oblizcie przy przyjmowaniu komunii. Bleee :/
-
Prawdę mówiąc komunia jest skrajnie niehigieniczna. Ksiądz brudnymi paluchami bierze do ręki i wkłada wiernym do ust.
-
Bierzcie i jedzcie...fuuuujjjj
-
Niech księża podają komunię używając pęsety.
-
Sąsiad "pędzi" już od czwartku - od jutra zaczyna odkażanie organizmu. Twierdzi, że żaden kolanowirus mu nie zagrozi.
-
Ksiądz się po jajach drapie a potem komunie daje, na zdrowie :D
-
I grzebie palcem w dupie.
-
Cały elektorat PiS może spać spokojnie - koronowirus atakuje tylko i wyłącznie ludzi, którzy mają pod czapką coś co nazywa się rozum i nie dają się sterować za srebrniki Judaszowe!
-
Dziękuję (e3auKp) napisał(a):
Pokaż cytatCały elektorat PiS może spać spokojnie - koronowirus atakuje tylko i wyłącznie ludzi, którzy mają pod czapką coś co nazywa się rozum i nie dają się sterować za srebrniki Judaszowe!
aa spoko, to jesteś całkowicie bezpieczny XD
-
Robert Biedroń z partnerem leci do Chin. "Jest tanio, nikt tam teraz nie kursuje z uwagi na koronawirusa" . "Kandydat Lewicy na prezydenta nie martwi się epidemią koronawirusa. - Nie boimy się, choć trzeba oczywiście uważać, choć jak się zna świat, to on jest jedną małą wioską. Trzymajcie za nas kciuki! - mówi Robert Biedroń w rozmowie z "Super Expressem".
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/robert-biedron-leci-do-chin-pomimo-epidemii-koronawirusa/ym5r08v
Świadomie naraża Polaków na sprowadzenie groźnej choroby do Polski. Taki to odpowiedzialny człowiek !
-
Dziękuję (e3auKp) napisał(a):
Pokaż cytatCały elektorat PiS może spać spokojnie - koronowirus atakuje tylko i wyłącznie ludzi, którzy mają pod czapką coś co nazywa się rozum i nie dają się sterować za srebrniki Judaszowe!
To ty nie wychodź z domu i siedź w masce odizolowany od innych. Jesteś szczególnie podatny na zarażenie :-) .
- 1
- 2