„Jak można spalać takie rzeczy w piecu?!”

Dyskusja dla wiadomości: „Jak można spalać takie rzeczy w piecu?!”.


 • anonim, 2020-11-25 13:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Żałosne...

  Co żałosne? Że do 2018 roku miało być podłączone ogrzewanie miejskie i to już z dala od Rynku.

 • anonim, 2020-11-25 14:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Abbek () napisał(a):

  Palą węglem źle drzewem źle. Osobiście palę w piecu kupuje węgiel w zec Bolesławiec. Mam certyfikat itd. Nie każdego stać na opał. Pewnie że bym wolała przyjść do domu i mieć ciepło. Nawet kosztem większego czynszu. Nie stać mnie na wymianę pieca na grzejniki. Ile mieszkań komumalnych ma piece? Oj sporo odpowiem. Tak są dofinansowania ale kasę musi wyłożyć każdy najemca najpierew. Więc nie plujcie jadem na te osoby co radzą sobie jak mogą. Pozdrawiam wszystkich którym jest ciepło w dupeczkę bez ich udziału rąbania drzewa i targania go na 4 piętro. Dzień w dzień.

  W lewackim społeczeństwie nie możesz mieć dofinansowania do pieca i jakiejkolwiek pomocy ze strony państwa bo ci powiedzą że to rozdawnictwo po czy zrobią z ciebie patologie i pijaka który napewno przepija 500+ i który powinien tyrać na kraj do 67lat . Szczególnie kobietom się to opłaca a jak państwo coś da obywatelom jakieś ochłapy to zle . Jak kiedyś nie dawało to też źle bo w innych krajach są socjale itd.

 • anonim, 2020-11-25 14:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Sprawcie by ludzi było stać na właściwe paliwo, a nie serwujcie propagandy.

  Przecież krzyczą na protestach zero rozdawnictwa więc o co kaman . Każdy ma se kupić sam bez wyciągania łapy do państwa.

 • Jbvmp, 2020-11-25 21:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wolna Polska Wypie.. alać