Zdewastowali bilbord. Dzieło mizoginów? Foliarzy? Czy zwykłych chuliganów?

Dyskusja dla wiadomości: Zdewastowali bilbord. Atak mizoginów? Foliarzy? Czy zwykłych chuliganów?.


 • YakSon (As6tDf), 2021-03-12 17:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  [nawoływanie do ienawiści]

 • Ja (woePe), 2021-03-12 17:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo

 • Ja (woePe), 2021-03-12 17:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Happening artystyczny ,jego część.

 • anonim (vkJdr), 2021-03-12 19:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Ataki na koscioly oraz wszystkie profanacje waznych dla katolikow symboli, kandydatka na rzecznika praw obywatelskich oraz sedziowie, ktorzy nagminnie uniewinniaja dokonujacych tych czynow, tlumacza UZASADNIONYM wzburzeniem sprawcow.

  Pedofilia w kościołach, przenoszenie księży pedofili z parafię na parafię, uniewinnianie tych pedofili... bo kto nie ma pokus, co prawacki prosiaku?

 • anonim (vkJdr), 2021-03-12 19:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ... (hjc93) napisał(a):

  Wybraliśmy ludzi którzy mają nas i nasze poglądy reprezentować, a w tej chwili jako naród nie mamy żadnej możliwości decydowania czego chcemy lub nie chcemy. Garstka ludzi będących u władzy, każdego dnia mówi nam czy możemy oddychać swobodnie, czy możemy odwiedzić tych których kochamy, czy możemy pracować.
  Rząd nie odczuwa wzrostu cen paliwa, bo jeździ służbowymi autami, mieszka w służbowych hotelach lub mieszkaniach za które my płacimy, najedzą się też za darmo jak są w pracy, z drugiego siedzenia prowadzą firmy które zyskują na decyzjach które sami przegłosowują lub podpisują. Można tak wymieniać długo. Przykre jest to że władza jest taka od zawsze, zmieniają się twarze ale w środku wciąż to samo jądro.

  Nie "my" wybraliśmy... lecz "wy". Wy wybieraliście. Trzeba było ruszyć tępym polskim łbem przy urnie wyborczej a nie dopiero po wyborach jak zwykle. 38 milionów pomieszkujących pomiędzy: Bałtykiem, Niemcami, Czechami, Słowacją, Ukrainą, Białorusią, Litwą i Rosją... to banda degeneratów niepotrafiących myśleć. Zastanówcie się przy następnych wyborach kogo wybieracie, ty zapominający i zaślepiony dodrukowywanymi pieniędzmi narodzie!

 • q, 2021-03-12 21:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ważne żeby ustalić, czy sprawca był w maseczce. Tylko mandaty za brak maseczki mogą zapewnić bezpieczeństwo !

 • q, 2021-03-12 21:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkJdr) napisał(a):

  Pedofilia w kościołach, przenoszenie księży pedofili z parafię na parafię, uniewinnianie tych pedofili... bo kto nie ma pokus, co prawacki prosiaku?

  Nie zauważyłeś, że problem w tym, że księża zwykle molestują chłopców - osoby tej samej płci. Dlaczego nie nazywasz ich homoseksualistami o skłonnościach pedofilskich ?

 • anonim (A8svbY), 2021-03-12 21:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zdecydowanie to jakiś foliarz, lub jak kto woli wyznawca płaskiej Ziemi.

 • anonim (hjJpF), 2021-03-13 08:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Taki tytuł informacji mnie zniesmacza. Sugeruje bowiem jakieś podziemie bojówkarskie. Mizoginów, czy foliarzy... po prostu śmieszne i niepoważne jak ten tytuł.

 • Marian, 2021-03-13 22:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
  tylkoprawda (AE7oip) napisał(a):

  Na dzień dzisiejszy zostało zamordowanych w Polsce po przez wstrzyknięcie im pseudo szczepionki na" covid 19" 71 osób .A to dopiero poczatek bo ta pseudo szczepionka ma działanie długofalowe .Każdy kto nawołuje ludzi aby dali sobie wstrzyknąć tę pseudo szczepionkę, w jakiejkolwiek formie to robi , powinien zostać pociągniety do odpowiedzialności karnej za wzywanie do ludobójstwa i jest bez znaczenia jakie stanowisko zajmuje. AMEN

  Tak... A ja widziałem jednego z żółwi na którym oparta jest płaska ziemia. Jest ogromny a jego wielka głową przypomina główkę mojego fi.ta.

 • anonim, 2021-03-14 09:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJpF) napisał(a):

  Taki tytuł informacji mnie zniesmacza. Sugeruje bowiem jakieś podziemie bojówkarskie. Mizoginów, czy foliarzy... po prostu śmieszne i niepoważne jak ten tytuł.

  Dokładnie! Mój komentarz, w podobnym do Twojego tonie, rzetelna i obiektywna komanda wycięła... O księżach możesz napisać tutaj co tylko zechcesz a jak tylko napiszesz coś co nie jest po ich lini - kop! Porównywanie ludzi którzy nie chcą się zaszczepić, do wyznawców płaskiej ziemi to spore nadużycie. To tak jakby utożsamiać geja z pedofilem.

 • pis to złooo (AE7hrE), 2021-03-14 18:03 Cytuj Zgłoś nadużycie


 • 1
 • 2