Ośrodek Szkolenia Kierowców - który wybrać

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Witam. Mam zamiar zapisać się na prawko ale nie wiem który ośrodek wybrać. Co polecacie? Gdzie w miarę dobrze uczą i jakie są ceny. Interesuje mnie kategoria A i B. Pozdrawiam.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    witam :) Ja jestem w trakcie robienia prawka kat B polecam p. Zenka wyklady sa prowadzone tylko i wylacznie przez p. Zenka jezdzi sie z instruktorem ktorego sam wybierasz i do konca jezdzi sie tylko z nim (w niektorych szkolach jazdy jest roznie) jest jeszcze jedna sprawa po zakonczeniu wykladow przystepujesz do egz wewnetrznego warunkiem dopuszczenia do jazdy jest wlasnie pozytywne zaliczenie egz mysle ze to jest dobre poniewaz nie mozna podchodzic do jadzy nie znajac zasad ruchu drogowego zreszta jak bierzesz na powaznie kurs prawa jazdy to i porzadnie przygotujesz sie do egz i nie ma problemu :) cena kursu na kat B to 1300 zl nie wiem czy to duzo czy nie ale zdecydowanie polecam ta szkole jazdy :).

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Witam. Ja robiłem u Mazura Jacka też B. Bardzo mi się tam podobało. Zajęcia- 30x30 od dechy do dechy co do godziny. Na zajęciach filmy z DVD i testy to samo Na zajęciach -kawka/herbatka. Miła i wesoła atmosfera. Gostek nie jest sztywniakiem, ale wymagający. Jazda- co do minutki wyjeździsz swoje. Jestem już po kursie i w trakcie zdawania i mógłby się mną nie interesować, ale pomaga bez interesu. Polecam! Co do ceny to trochę taniej. Co do instruktorów od jazdy -rewelka! W trakcie nauki wkurzało mnie czepianie się szczegółów, ale na egzaminie jakże mu byłem wdzięczny! Marcinie proponuje Ci Mazura. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Może się kiedyś zderzymy :-).

  • Tak a propos kursów na prowko - przypomniał mi sie dwuwiersz z czasow gdy wyłącznośc na prowadzenie szkoły nauki jazdy miała Liga Obrony Kraju :-) "Chcesz mieć żonę szerszą w kroku - wyślij ją na kurs do LOKu".

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    E. Ja wymyśliłem tak „chcesz zdawac prawko w tłoku zapisz się do LOKu" Szfagierka tam zdawała pytałem jak tam? Tylko tyle że jak na taśmie produkcyjnej „NASTĘPNY PROSZĘ! ".

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Witam. A jaki jest koszt całego prawka tj kurs, egzamin, jakies tam badania.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A z jakieś 130 wszystko.2008-09-15, 09:26To znaczy 1300 zł. Pozd.

  • Ja również polecam Zenka, co prawda robiłam kurs gdzie indziej, ale wykupywałam dodatkowe jazdy u Pana Zenka i zdecydowanie jestem zadowolona.2008-09-17, 00:03Aha, kurs robilam w duecie i tez jestem zadowolona i też polecam. :).

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja polecam auto-szkołe! Miałem tam kurs ijestem zadowolony... a prawko zdałem wczoraj za 1 razem :).

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja polecam auto szkołe mietek. Najleepszy w bolesłąwcu i najtańszy a to najważniejsze.2008-09-19, 17:14A to numer do szkoły MIETEK 693908856 zajebisty koleś.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mietek koleżanko ma od roku odebrane prawo jazdy za wódkę i wszystkie świadectwa z jego stemplem są nielegalne. Zaje. Stych masz znajomych. Dziekujemy Ci za poradę :).

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Hehe może słynny Mieczysław ma inne ukryte zdolności poza nauką jazdy i Justa się dokształciła tanim kosztem z czegoś innego, przecież to taki zaje. koleś :) Osobiście poleciłabym Zenka i instruktora jazdy Grzegorza, policjant na emeryturze, świetnie uczy, egzamin zdany za pierwszym razem, podobno teraz od Zenka jest najlepsza zdawalność, kiedyś królowała autoszkoła.

  • Bolesławiec. 82. X. X. 74. 2008-09-09, 18: 11. Witam. Ja robiłem u Mazura Jacka też B. Bardzo mi się tam podobało. Zajęcia- 30x30 od dechy do dechy co do godziny. Na zajęciach filmy z DVD i testy to samo Na zajęciach -kawka/herbatka. Miła i wesoła atmosfera. Gostek nie jest sztywniakiem, ale wymagający. Jazda- co do minutki wyjeździsz swoje. Jestem już po kursie i w trakcie zdawania i mógłby się mną nie interesować, ale pomaga bez interesu. Polecam! Co do ceny to trochę taniej. Co do instruktorów od jazdy -rewelka! W trakcie nauki wkurzało mnie czepianie się szczegółów, ale na egzaminie jakże mu byłem wdzięczny! Marcinie proponuje Ci Mazura. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Może się kiedyś zderzymy :-). Popieram - również polecam p. Jacka Mazura! Aktualnie robię u Niego kurs i ns chwilę obecną jestem bardzo zadowolona! :).

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zenek, zenek, zenek, zenek polecam :-).

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A gdzie mieści się szkoła p. Zenka?