WOŚP 2009: Piotr Roman jako św. Józef

Dyskusja dla wiadomości: WOŚP 2009: Piotr Roman jako św. Józef.


  • Kamilak (A54mHe), 2009-01-13 19:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W całej rozciągłości popieram Grażynę. To świetnie, że prezydenci wystąpili z młodzieżą. Brawo.

  • Maso (eQ5PN2), 2009-01-13 20:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Orkiestra ma moc! Nawet Krzysztof jest obiektywny :) Pozdrawiam.

  • Cpt (dNbcY0), 2009-01-13 20:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mily gest w wykonaniu P. Romana? Hmm... daje do myslenia...

  • Xcv (ANbpIh), 2009-01-13 20:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A kto w tej szopce robił za osła?

  • Julian, 2009-01-13 20:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Uważam,że to krok w dobrym kierunku.Podobał mi się Pan Prezydent w tym białym wdzianku....Teraz wystarczy jeszcze pomalować twarz i ręce gliną ,a będę kontent :-)

  • Za osła w tym roku robił : Emem :-) :-) :-)

  • Trumf (AE7hfU), 2009-01-13 21:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Satyrze - jak już za Stańczyka :).

  • Reklama

  • rineo, 2009-01-14 00:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nowak z Romanem, BOK z Via... Takie rzeczy to tylko na Orkiestrze. A może się mylę i współpraca pójdzie dalej? Oby, bo zakończyła się sukcesem. Może Bolesławiec potrzebuje takiego miksu? I słówko ogólne o politykach przy Finale. Spodziewałem się festiwalu lansu i autopromocji, zobaczyłem ciężką pracę ramię w ramię - jestem pod wrażeniem, oby tak dalej.A marudy na takiej jednej stronce dalej wylewają frustracje i żale :DPozdrawiam, Radek Iwicki

  • Cysto prawda (ANGUoT), 2009-01-14 11:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oglądnęłam ten fragment i pytam czy to szopka noworoczna?

  • Rankingowiec (AtPGVY), 2009-01-14 14:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Emem w moim rankingu otrzymuje nagrodę... w kategorii osła roku, niby tworzy portal z pasją (nie dla kasy) a reklama jest.

  • de Word (e4Asfa), 2009-01-14 14:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Że co? Że jak? U miętowego Marcina "emema" Marczewskiego nazwano naszego prezydenta Romana pastuchem. Teraz emem tłumaczy swojej rodzinie radia mary... o przepraszam, swoim użytkownikom portalu, że św. Józef był pastuchem. Miętowy ememie, cieślą był, cieślą, nie pastuchem.

  • Skaut (AkNjGN), 2009-01-14 20:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Najlepszy był Małkowski. Cała jego gra aktorska to napierniczanie kijem w deski sceny! I tak niestety mu zostanie dopóki ojciec nie wytłumaczy mu co i jak, nie pokaże i za rączkę nie poprowadzi.

  • Kolega (ANiluJ), 2009-01-15 08:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak Skaucie, możesz niestety tylko zazdrościć, zarówno starszemu i młodszemu :-) A w swojej zgryźliwości zwróć lepiej uwagę na swoje życie. Ps. Pomogłeś Orkiestrze?

  • Iks (AtPx8D), 2009-01-17 16:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Uważam że Roman jak zwykle chce się pokazać, myślę że na głowie powinien mieć ważniejsze sprawy niż reklamować siebie jak i również pchać na forum swego synka, nie tylko mnie to denerwuje ludzie mają go dość.

  • Cvbtyu (ANbpIh), 2009-01-17 17:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak się Bolesławianie w końcu zorientują o co w tym wszystkim chodzi, to Święty Boże nie pomoże :(.

Reklama