Spotkanie opłatkowe odbyło się w I LO

Dyskusja dla wiadomości: Spotkanie opłatkowe odbyło się w I LO.


 • Andrzej (ANiluJ), 2009-02-09 08:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "W Bolesławcu bywam często, ale na tym spotkaniu integracyjnym jestem po raz pierwszy – mówi eurodeputowana Lidia Geringer de Oedenberg. ". No a jakżeby inaczej :-) W tym roku wyboru do Europarlamentu :-).

 • Pixar (ANI7T4), 2009-02-09 09:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cytuję - Niepełnosprawni to osoby naznaczone szczególną bliskością Pana Boga, możemy uczyć się od nich duchowości – mówi portalowi IstotneInformacje.pl nowo wyświęcony biskup - koniec cytatu Nie rozumiem dlaczego tak bardzo na sile czarna mafia otumania umysły ludzi niepelnosprawnych. To nieetyczne a takie wypowiedzi nie moga miec miejsca. To sa ludzie ktorzy napewno potrafiliby sie okreslic co do przynaleznosci Kosciola gdyby nie ich ułomnosci. Takie otumanianie i nakreslanie na sile to bezczelnosc. Lecz czego Czarny nie zrobi aby zasilic szeregi tacowiernych.

 • Agnostyk (A54mjd), 2009-02-09 09:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "– Niepełnosprawni to osoby naznaczone szczególną bliskością Pana Boga". Serdecznie dziękuję Jego Ekscelencji za te słowa, które uświadomiły mi komu zawdzięczam swoją niepełnosprawność. Benedykcie, kiepskich masz pasterzy!

 • korsykanin, 2009-02-09 09:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mi się zdaje ze Ekscelencja też został trochę naznaczony...

 • Świecki (AtPxat), 2009-02-09 10:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fajna impreza ale dlaczego nie zorganizowano ją w okresie bożonarodzeniowym?

 • Wojti (AtPGct), 2009-02-09 11:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie jestem katolikiem ani nie SJ ale zgadzam się z komentowanym zdaniem biskupa. Ludzie niepełnosprawni dalecy są od wyścigu szczurów lepszy samochód lepsza komóra, dom, plazma, modne ciuchy. W kościele nie jest dla nich ważne czy ktoś ich zauważy i czy będą w pierwszym rzędzie razem z wielkimi tego świata którzy myślą że bliżej ołtarza to bliżej Boga. Nie można oczywiście brać wszystkich do jednego worka. Ale uważam jeżeli człowiek jest wolny od pogoni za wiatrem jego serce nie jest zaśmiecone wtedy łatwiej znaleść żywego Boga. Więcej nie będę pisał więc można mnie skrytykować :).

 • korsykanin, 2009-02-09 12:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A tam krytykować, wystarczy mieć inne zdanie, jakbyśmy zajmowali się byciem bliżej Boga, a nie naszym życiem doczesnym to ideowo dalej by trwało średniowiecze.

 • Ro (e3J2tq), 2009-02-09 13:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co daje takie spotkanie niepełnosprawnym, kiedy w Bolesławcu zaczyna się im utrudniać życie. Mam tu na myśli szkołę specjalną. Niedawno Pan Cezary szczycił się parkingiem przed szkołą. Dla kogo ten parking, skoro zabrania się rodzicom przywożącym dzieci korzystania z niego. Czy ktoś pomyślał w jaki sposób rodzic ma przełożyć dziecko na wózek stojąc autem na ulicy. Wiadomo jaki tam panuje ruch. Władze wyszły chyba z założenia że najbezpieczniej chyba korzystać z parkingu przed marketem. Potwierdza się reguła że rządcy znani są z nonsensów.

 • Bolec (AN0lHG), 2009-02-09 13:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No właśnie, dlaczego spotkanie opłatkowe w lutym? Wcześniej nie było możliwości.

 • Znudzony (ANGgyj), 2009-02-09 13:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To już zaczyna być nudne. Wszędzie te "opłatki" w szkołach, w urzędach itd. itd. Od początku grudnia aż do lutego. Bez przesady ludzie! Nie długo będą święta wielkanocne a tu jeszcze dzielną się opłatkiem!

 • Ja (AtPxJg), 2009-02-09 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto był, ten wie dlaczego w lutym... pięknie było... naprawdę ;).

 • Niepełnosprawny (AtPxQj), 2009-02-09 19:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pięknie na pewno było. Tylko dlaczego byl tam prezydent i cala jego świta. Przeciez ONI calą brać niepelnosprawnych mają w nosie. Brzydzę się nimi.

 • Wozkowicz (ANGgja), 2009-02-09 20:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pokazowka jak cholera. Odbebnione, zapisane ze cos robia dla niepelnosprawnych. Oni maja nas w /niedom, owienie/ po prostu zal ;).

 • Ewa (A7fp9g), 2009-02-09 20:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czytając Państwa opinie widzę tylko sama hipokryzję. Jak jest coś zrobione to krytyka, że to pokazówka itp. W związku z tym najlepiej nic nie robić to organizatorzy nie narażą się na negatywne opinie. Zatem jak zwykle równaj w dół. Ponadto chciałam zauważyć, że osoby zaangażowane w organizację robią to w ramach wolontariatu. Jak by byli prawdziwymi urzędnikami to usłyszelibyście Państwo to sobota - to jest po godzinach mojej pracy. Dziękuję organizatorom i serdecznie pozdrawiam.

 • Zielony Ogarek (ANyZ6J), 2009-02-09 21:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I tak mamy szczęście że wyrobili się w lutym, bo za półtora tygodnia kończy sie karnawał. Czy wiecie jaka to była trauma? Stoisz na scenie, składasz jakieś okrągłe słówka, rozglądasz sie po sali i dziwisz się że jest Ich tak wielu... Nikt Ci wczesniej nie mówił ilu Ich jest - bo po co? Zdjęć jak ściskasz Im ręce nie- nie drukuje się na plakatach wyborczych... Bo są nieestetyczne i wywołują poczucie winy - przekręcił się kolejny rok, a ja dla Nich znów nic nie zrobiłem...

 • 1
 • 2