Śmiertelny wypadek na A4. Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Kierowca zginął na miejscu

Dyskusja dla wiadomości: A4: osobówka wjechała w ciężarówkę, 48-latek zginął na miejscu. Policja oficjalnie o zdarzeniu.


 • Mieszkaniec, 2024-05-21 16:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Więcej magazynów i logistyki pobudować w kraju, na pewno będzie mniej tirów na drogach.
  Rozjadą nas niedługo, A4 to głównie tiry i tiry - unia powinna wziąść się za to

 • anonim, 2024-05-21 18:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A wystarczyłoby utrzymywac odległość od poprzedzającego równą co najmniej tylu metrom ile wynosi połowa prędkości i zachować koncentrację.

 • Hyt, 2024-05-21 22:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Mieszkaniec () napisał(a):

  Więcej magazynów i logistyki pobudować w kraju, na pewno będzie mniej tirów na drogach.
  Rozjadą nas niedługo, A4 to głównie tiry i tiry - unia powinna wziąść się za to

  Głupszy jesteś niż ustawa przewiduje

 • anonim, 2024-05-22 12:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Luzik (qnPU3) napisał(a):

  Z Łąki do B-c ponad godzinę . Korki , masakra ! Te "zabawkowe drogi , zabawkowe miasto" jak mówią i pozamiatane z każdej strony . No ! Ale tzw obwodnica południowa była priorytetem . Z tzw północno-wschodnią , marazm i ciągłe niby konsultacje . Hm , ale będzie może z 200 m dwupasmówki za parę lat w kierunku Zgorzelca . I to będzie wyczyn .

  Wiesz zrobili tę południową też sporo ludzi tam jeździ przydaje się . Zrobiona jest w sumie dobrze. Pytanie jest po ch..j Roman buduje ten swój mostek na zgorzeleckiej w centrum . Uparł się na niego niewiadomo po co . Powinien pierw wybudować obwodnicę zachód północ i te północ wschód. Pozbyć się tranzytu z miasta , a najgorzej jest jak wypadek na autostradzie się wydarzy. I teraz do tego za miesiąc rozkopią całą drogę na odcinku 500m wstawią sygnalizację i ruch wahadłowy to już będzie teksańska masakra, a jak jeszcze będzie wypadek na autostradzie to dopiero będzie wesoło . Ten korek co się zawsze kończył przy stacji paliw w Brzeźniku teraz będzie chyba do Zebrzydowej albo jeszcze dalej.
  Druga sprawa jeżeli zrobią ten mostek Romana to sytuacja się tam trochę poprawi a dużo pogorszy bliżej centrum . Prawda jest taka , że cała ta archaiczna sieć drogowa w mieście jest do przebudowania . W kilku miejscach np od PKP do zgorzeleckiej mogłaby być dwupasmówka , ale dla urzędnika to zbyt gruby temat aby to ogarnąć. Poza tym i tak im zapłacą czy coś zrobią czy nie :D

 • Amo (qnPqU), 2024-05-27 21:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chętnie pomogę rodzinie poszkodowanego w uzyskaniu odszkodowania. 539308256

 • 1
 • 2

Reklama