Nowogrodziec: Joanna Świder objęła urząd i złożyła ślubowanie. Kto szefem rady?

Dyskusja dla wiadomości: Nowogrodziec: Joanna Świder objęła urząd i złożyła ślubowanie. Kto szefem rady?.


 • ATI (e3JkUS), 2024-05-08 07:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przewodnicząca rady powinna też odejść do lamusa.....dalej będzie garnąć ....prosta kobiecina bez wykształcenia ,inteligencji , ogłady oraz wizerunku.... Szkoda że ludzie którzy ją po raz kolejny wybrali są tacy sami..... Pani Joannie życzę z całego serca powodzenia i dużo siły oraz cierpliwości przy takiej ekipie.....

 • Titi (e3JkUS), 2024-05-08 07:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Wyborca (qnPNo) napisał(a):

  Wasz styl to kłamstwo...wybory prowadziła komisja skrutacyjna a czlonkiem komisji był wielce wyedukowany Michał Sudół, nauczyciel od fikolkow, rażący brakiem elokwencji, kultury słowa i zachowania. Pospolity rzezimieszek. A do starszych radnych, jak Pan Józef Potyszka proszę z szacunkiem i właściwą miarą , gdyż w życiu zawodowym i społecznym osiągnął bardzo wiele. Z należnym szacunkiem do Pani Szelechowicz, bo jest po pierwsze kobieta ! Jest zasłużona dla gminy jako wieloletnia Przewodnicząca Rady Miejskiej , Sołtyska która pomogła wielu ludziom ubogim i w potrzebie. Ubliżając innym jedynie sobie wystawiacie świadectwo , że zachowujecie się próżnie, prostacko a wywyższanie się ponad innych przypomina dawne czasy , które hołubi w swoich historycznie wypocinach Paweł Skiersinis. Młody i słaby merytorycznie mieszkaniec o niespełnionych ambicjach.

  Typowy PIS-ior..... człowieku czas na zmiany ! Daj innym szansę!

 • Xxx (Avs83I), 2024-05-08 07:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Nowogrodźcu wyższe wykształcenie to latający dywan do sukcesu, hahaha
  Jest Pani nauczyciel, wszystkich was wyszkoli. To tylko potrafi!

 • pytam (AN0adj), 2024-05-08 08:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy to prawda że Lechosław jest już skonfliktowany ze Świdrową ? czy Weto jeszcze istnieje czy zostało rozwiązane?

 • Zaintresowana, 2024-05-08 08:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Życzę powodzenia Pani Świder i cierpliwości bo trafiła w "gniazdo szerszeni". Żądlą teraz "przydupasy" byłego burmistrza. Ala trzeba powiedzieć "to nie wrati".

 • anonim, 2024-05-08 09:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Xyz (qs2H3) napisał(a):

  Pan Paweł przejął rolę tuby propagandowej.
  Lajkuje będąc prezesem nowej organizacji pod nieprawdziwymi informacjami niedoszłej radnej......
  Jeszcze zatęsknicie za Burmistrzem...... a teraz dlaczego znów jest akcja zbierania pieniędzy w Wykrotach na remont sal. Pani Burmistrz czy to nie jest zadanie Organu prowadzacego czyli Pani.. z pol roku temu veto zrobiło zadymę a teraz cisza i współpraca?

  Panie Mariuszu dałby Pan dupie siana.
  Kobieta jest burmistrzem niecałą dobę a juz próbuje Pan wmanewrować ją w nieczyste zagrywki.
  Co do szkoły, wiem że jest Pan gorąco zainteresowany jej losami, najpierw martwił sie Pan tym żeby Mikołaj ksiazeczke sanepidowska, pozniej wyborami przewodniczacej rady uczniowskiej. Wszedzie gdzie sie Pan pojawi to tylko jątrzenie i sianie nienawisci.

  Daj kobiecie szanse, asfaltu Ci nie zwinie, spokojnie

 • Wyborca (qnPNo), 2024-05-08 09:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę do Pana Mariusza zwracać się kulturalnie. Wrogość veto już nic nie pomoże. Czekamy na cuda wyborcze Świder. Wykroty pierwsze oczekują dróg, chodnika, boiska orlik , remontu gimnazjum, itd. A Leszek Socha poszedł w odstawkę ?

 • Reklama

 • Mariusz, 2024-05-08 11:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzień dobry

  Obawiam się , iż przypisywane są mi nie moje zaslugi.
  Pani Burmistrz, sobie i innym życzę aby program wyborczy został zrealizowany. Jak trzeba to przypomnę przed uplywem kadencji , tak jak przypominałem byłemu Burmistrzowi jak w natłoku pracy coś umknęło.

  Polityka powinna być zdała od szkół. Merytoryczny nadzór nad szkołami sprawuje Kurator i w podanym przypadku Kurator zakwestionował praktyki aby nauczyciele wybierali samorząd uczniowski i naruszali ich autonomię, bo to jest wyłączna sprawa uczniów , kto ich reprezentuje i ta reprezentacja powinna być chroniona, a nie piętnowana. Mam również swoją reprezntacje w Radzie Rodzców i bardzo pozytywnie oceniam poświęcony ich czas i Pani Przewodniczącej RR.
  Kibicuje również nowej Pani Dyrektor szkoly, bo stara się również wywiązywać z wcześniejszych zobowiązań Szkoły i bardzo dobrze to wychodzi.

  Pozdrawiam
  Mariusz

 • anonim (ej7L48), 2024-05-09 08:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam nadzieję, że nowa Pani burmistrz zrobi porządek z tą gminą. Od dwóch miesięcy próbuję dziecko zapisać na bilans do ośrodka zdrowia w Nowogrodzcu. Miesiąc temu dzwoniłam to kazali dzwonić w maju, bo pani doktor jest na urlopie. Dziś po raz kolejny raz dzwonię umówić wizytę to kazali dzwonić po 21 maja. To jest skandal, aby nie można było zrobić bilansu dla dziecka. Nie wiem po co wgl istnieje ten ośrodek skoro nie ma komu badać dzieci.

 • anonim (qnP7u), 2024-05-09 08:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Otwarte drzwi w urzędzie zawsze też tam bilans może zrobić Pani burmistrz...wystarczy ze się uśmiechnie

 • anonim (wo97T), 2024-05-09 11:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie pisz tylko idź do urzędu wszak drzwi są otwarte ponoć dla wszystkich.Wasze troski są jej troskami.

 • Wyborca (qnP7u), 2024-05-09 16:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myślę że troska powinno się otoczyc dzieci wymagające czasu rodziców

 • Monika (euIxb3), 2024-05-09 22:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Xyz (qs2H3) napisał(a):

  Pan Paweł przejął rolę tuby propagandowej.
  Lajkuje będąc prezesem nowej organizacji pod nieprawdziwymi informacjami niedoszłej radnej......
  Jeszcze zatęsknicie za Burmistrzem...... a teraz dlaczego znów jest akcja zbierania pieniędzy w Wykrotach na remont sal. Pani Burmistrz czy to nie jest zadanie Organu prowadzacego czyli Pani.. z pol roku temu veto zrobiło zadymę a teraz cisza i współpraca?

  Festyn połączony ze zbiórką pieniędzy na szkołę, został zaplanowany kilka tygodni temu, czyli jeszcze za rządów Relicha. Przestańcie krytykować nową burmistrz, która jeszcze nie zaczęła rządzić. Dajcie jej czas.

 • anonim (hjchA), 2024-05-10 02:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co na to rada miasta

 • Mieszkaniec Nc (hjJT7), 2024-06-24 22:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proponuję odwołać to całe towarzystwo . Chodzi mi o Radę . Rada nie wykazuje chęci działania wręcz przeciwnie. Przecież Świdrowa miała fajny program. Wiadomo nie wszystko się uda ale chociaż część. A Radni od R. tylko ciągle na nie. Przecież to chore. Ludzie naprawdę mają problemy a oni tylko ciągle mają spinę. Najgorzej to mamy w Nowogrodźcu . Mamy takich radnych że szkoda gadać. Sudol to jeszcze w miarę ale reszta to albo kiepski mechanik albo fachowiec od dachów. Kosior to nie wiem z jakiej paki jest wice chyba że stał w tym basenie w Osiecznicy. Wywalić tą Radę . Nie zasługują już na nic . Referendum !!!!!!

Reklama