Mieszkaniec Bolesławca z całą listą zarzutów wobec bolesławieckich Term. „Chyli się ku upadkowi”

Dyskusja dla wiadomości: Mieszkaniec Bolesławca z listą zarzutów wobec Term. Jest odpowiedź dyrektora MOSiR-u.


 • anonim (qnPGl), 2023-12-29 06:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
  patryjota (AE7w0y) napisał(a):

  Może by tak "nasz" poseł udał się tam z kontrolą poselską zamiast kolędować z kumplami z partii w siedzibie TVP.

  Pani Borysowi proszę zgłosić to nasz poseł.
  Załatwi od ręki.

 • anonim (AE7ooc), 2023-12-29 07:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  kTOŚ NAPISAŁ O RADNYCH ,ŻEBY POMOGLI . mAMY NA PODWÓRKU RADNEGO -KTÓRY DO TEJ PORY PRZEC CAŁY OKRES SWOJEJ DZIAŁALOŚCI NIE ZROBIŁ NIC DLA PODWÓRKA !!

 • anonim (hjcvM), 2023-12-29 08:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Termy? A wieżowiec UM cały przecieka

 • Noname (qnPnH), 2023-12-29 11:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiele osób wydaje się nie rozumieć, że budowa tego typu obiektów (wodotrysków), a ich późniejsze utrzymanie to dwie różne kwestie. Podobnie jak kupno i utrzymanie np. auta.

  Buduje się dla ogłaszania sukcesów (w kolejnej kampanii) i przysparzania sobie splendoru (także urzędnikom UE, bo taka ta Unia hojna przecież), a utrzymanie to potem tylko kłopot - na to już dotacji nie ma i całość spada na właściciela. W obliczu rosnących kosztów wody, prądu i pozostałych mediów od 2020 roku (nie z winy właściciela, czy zarządu rzecz jasna), zaniechane musiały być zapewne inne, mniej pilne wydatki.

  W kwestii sensowności powstawania podobnych inwestycji - niewielu urzędników prowadzi wcześniej głębsze badania faktycznych potrzeb i opłacalności (patrz np. Orzeł). Tu niewiele się zmieniło od upadku komuny.
  Sami zatem "potrzeby" wymyślają, żeby tylko potencjalne środki z programów UE się nie zmarnowały. Jest to też przy okazji niezły kawałek chleba dla wszystkich doradców i firm piszących projekty.
  Oczywiście fajnie jest, jeśli pojawia się coś wyróżniającego się na tle innych miast, a budynki w centrum nie straszą brudnymi elewacjami.

  Chciałbym obejrzeć wyniki jakichś badań: ilu w każdym roku jest nowych klientów, ilu stale z obiektu korzysta, a ilu było tam tylko raz i dlaczego nie przychodzą ponownie itp. Domyślam się, że pod tym kątem pewnie nikt nie zbiera informacji, a co za tym idzie nikt nie pochyla się na zwiększeniem obrotów lub choćby tylko nad ich utrzymaniem.

 • Ola (AE4scm), 2023-12-29 17:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJMR) napisał(a):

  Wszystko co opisał czytelnik to jest prawda, może tym problemem zajmie się Pan Prezydent, Radni miasta i Sanepid. Zmienić Pana dyrektora i kilku leniwych pracowników i będzie dobrze. Niech się nauczą uczciwie pracować, a nie tylko brać pieniądze za nic. To jest właśnie wizytówka naszego miasta. Zamiast być lepiej jest coraz gorzej.

  Zmienić i nowych przyuczać? Przymusić obecnych do roboty a jeśli nie niech się sami zwolnią

 • anonim (ALxcsQ), 2023-12-29 18:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak się nie będzie naprawiać, to klienci znajdą lepszy obiekt i tam zapłacą. Orka bez działającego prawidłowo jacuzzi, to żart. Wystarczy spuści. Wodę i wyciorem przeczyścić zapchane dysze. Do roboty! Pan tam rządzi panie Dul!

 • Były pracownik (A8svji), 2023-12-29 19:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Baba (hjceC) napisał(a):

  Czytając wypowiedzi moich poprzedników jestem w szoku.Kiedys bywałam na termach.Widzialam wiele niedociągnięć
  Ośrodkiem MOSiR-kieruje dyrektor. Na termach jest zatrudniony kierownik.Czym się zajmuje w takim razie?To chyba do niego należy zarzadzanie obiektem.A może kierownik po prostu nie chce widzieć tego całego bajzlu.

  Kierownik jest - bardzo fajny. Ale dyrektor skutecznie utrudnia mu każde działanie i tak naprawdę decyduje tylko on - dyro. A tak zwyczajnie mówiąc to stosuje mobbing wobec kierownika. Trzeba to już powiedzieć głośno! MOSiR to jedno wielkie bagno !!!!!! A to wszystko wina dyrektora. Uwierzcie.. wiem co piszę.

 • anonim (vkDaw), 2023-12-29 21:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedy powróci do pracy
  wyrzucony pan Robert Tomczyk ?

 • Jaro (AN0Bqk), 2023-12-29 22:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Odpowiedz dyrektora to jakaś kpina czy on korzysta z tych basenów chyba nie.albo powinien zwolnić kierownika albo podać się do dymisji bo ewidetnie nie radzi sobie z tego typami ośrodkami.Brawo dla tego gościa co opisał ten syf co tam jest.

Reklama