Obowiązki mediów publicznych w okresie przedwyborczym. Czy TVP je wypełnia?

Dyskusja dla wiadomości: Obowiązki mediów publicznych w okresie przedwyborczym. Czy TVP je wypełnia?.


  • JackM, 2023-09-24 08:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To już bez znaczenia . Koniec PiSu szybko nadchodzi . 15 października zostanie ogłoszony koniec komuny , a TVP czeka trudny czas przebudowy

  • anonim (vZjRO), 2023-09-24 09:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    JackM () napisał(a):

    To już bez znaczenia . Koniec PiSu szybko nadchodzi . 15 października zostanie ogłoszony koniec komuny , a TVP czeka trudny czas przebudowy

    Znień dilera

  • JackM, 2023-09-24 09:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vZjRO) napisał(a):

    Znień dilera

    Tam gdzie brak rozumu Tam rządzi PiS. Gratuluję wygranej w wyborach tylko że w sejmie brak większości . :)

  • anonim (A4EBw3), 2023-09-24 10:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cyt. "W kontekście wyborów z art. 21 Ustawy o radiofonii i telewizji wynika, iż na mediach publicznych ciąży obowiązek neutralno­ści politycznej. Po pierwsze, taka neutralność oznaczać musi zapewnienie wszystkim konkurującym ugrupowaniom politycznym (kandydatom) równego dostępu. Powinno to być gwarantowane przez prawo, zwłaszcza przez ustalenie czasu nadawania oraz swobody przekazywanych treści.
    Po drugie, neutralność mediów publicznych odnosi się do sposobu relacjonowania wydarzeń publicznych w okresie – szeroko rozumianej – kampanii wyborczej".

  • anonim (A4EBw3), 2023-09-24 10:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Śmiech na sali tego już dawno w TVP nie ma :-)

  • Adamek (euu806), 2023-09-24 10:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    T-upychali V - fermentacji P - politycznej nie spełniają swojej statutowej roli. To sługusy złodziei z PiS .

  • eva (AresKs), 2023-09-24 13:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    tvn- owskie szumowiny wypełniają sieczką i kłamstwami puste tępe łby wyborców po i lewactwa!!

  • anonim (hjce4), 2023-09-24 17:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wy zamiast pisać głupoty to sprawdźcie swoje dowody osobiste czy są ważne,, data ważności,, bo jeżeli nie to nie zostaną dopuszczenie do głosowania i dopiero wtedy będzie ambaras. Pozdrawiam.

  • anonim (qW9Df), 2023-09-24 17:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vZjRO) napisał(a):

    Znień dilera

    Nastanie Tusk uzdrowiciel .

  • anonim (hjcCV), 2023-09-25 15:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A bo co ,mają Tuska volksdeutcha głaskać po du...e?

  • Mieszkaniec miasta (hjce4), 2023-09-25 20:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mieszkańcy miasta idźcie 15 października głosować, żeby było lepiej żyć w naszym kraju. Dosyć rządów PiS i Morawieckiego ich kłamstw i zamiatania wszystkich afer pod dywan. Afera dewizowa to przekręt jakiego w naszym kraju nikt się nie spodziewał. Ludzie zacznijcie myśleć i otwórzcie oczy. Nie dajmy się opętać przez PiS. Musimy żyć w wolnym i uczciwym kraju.

Reklama