Kierująca BMW przekroczyła 200 km/h. Policja ukarała ją wysokim mandatem i punktami karnymi

Dyskusja dla wiadomości: Kierująca BMW przekroczyła 200 km/h. Policja ukarała ją wysokim mandatem i punktami karnymi.


  • anonim (A8svbY), 2024-04-20 17:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Są zasady do których większość jednak potrafi się dostosować. Jeżdżenie przepisowo to nękanie?? Na wschodzie na pewno można żyć bardziej na luzie. Może powinieneś rozważyć przeprowadzkę?

    Ja tak dalej będzie no niestety będę musiał to rozważyć, bo w Niemczech możesz jechać nawet sobie 300 na godzinę i nikt ciebie nie ściga. Można? Można.

  • anonim (qnPpv), 2024-04-20 18:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja tak dalej będzie no niestety będę musiał to rozważyć, bo w Niemczech możesz jechać nawet sobie 300 na godzinę i nikt ciebie nie ściga. Można? Można.

    Dokładnie. Po za tym co to jest 200 km/h

  • Krzychu (1n2c0), 2024-04-20 20:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnPpv) napisał(a):

    Ja tak dalej będzie no niestety będę musiał to rozważyć, bo w Niemczech możesz jechać nawet sobie 300 na godzinę i nikt ciebie nie ściga. Można? Można.

    Dokładnie. Po za tym co to jest 200 km/h

    Można, ale tylko na autostradach i to nie wszystkich. Kolejna sprawa, to u nich autostrady wyglądają inaczej, do tego jest inna KULTURA jazdy, a tu niektórzy w komentarzach pokazują, że nie znają znaczenia tego słowa, więc co tu gadać o jeździe. 200 to nic, przynajmniej do czasu jak coś pójdzie nie tak jak byśmy chcieli, potem już nie ma czasu na reakcję i nie ma czego zbierać.

  • anonim (anwZf), 2024-04-20 20:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Może dostosowała prędkość do warunków panujących na drodze i miała pojazd dostosowany do takiej jazdy? Ja bym bardziej karał i eliminował zawalidrogi.

  • anonim (AE7rZ2), 2024-04-20 20:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    zapomniałeś napisać że na niektórych odcinkach

  • anonim, 2024-04-20 20:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svbY) napisał(a):

    Ja tak dalej będzie no niestety będę musiał to rozważyć, bo w Niemczech możesz jechać nawet sobie 300 na godzinę i nikt ciebie nie ściga. Można? Można.

    Wyprowadź się do Niemiec.

  • anonim, 2024-04-20 20:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (anwZf) napisał(a):

    Może dostosowała prędkość do warunków panujących na drodze i miała pojazd dostosowany do takiej jazdy? Ja bym bardziej karał i eliminował zawalidrogi.

    Ale nie dostosowała się do prawa :]

  • Anton (qnPpp), 2024-04-20 22:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Samochód w rękach durnia działa jak pocisk wystrzelony z armaty

  • anonim, 2024-04-20 23:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Anton (qnPpp) napisał(a):

    Samochód w rękach durnia działa jak pocisk wystrzelony z armaty

    Idioci i tak nie ogarniają.

  • anonim, 2024-04-21 00:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Idioci i tak nie ogarniają.

    Cisną bo im tyle fabryka dała a cała reszta nie liczy się. Banda ignorantów bez wyobraźni, powinni rowerami jeździć.

  • anonim (vBUmw), 2024-04-21 05:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ta beemka wyciąga 240

  • anonim (AE4Hru), 2024-04-21 13:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vBUmw) napisał(a):

    Ta beemka wyciąga 240

    ze zbiornika?

  • Krzysztof (qnQcE), 2024-04-21 15:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    200 to normalna prędkość na autostradzie

  • 1
  • 2

Reklama