A gdzie TVN,politycy z PO , ekolodzy?
600 kg śniętych ryb wyłowiono z rzeki. Jest komunikat Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego
Dyskusja dla wiadomości: 600 kg śniętych ryb wyłowiono z rzeki. Jest komunikat Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego.
-
-
No co ten PiS?
-
Gdzie jest rząd? Gdzie jest premier i ministrowie?
-
WINA PISU A NIEMCY SIEDZA CICHO PAMIETACIE JAK GEBELSY KRZYCZELI JAK RZADZIL PIS O ZATRUCIU ODRY A TERAZ SPOKOJ PLATFORMY NIE MA ASZCZEGOLNIE JCH POLITYKOW MILCZA TO JEAT OBLUDA CO ICH WYROZNIA W POLITYCE
-
Obłuda to była,chwała Bogu,że się skończyła,bo by jeszcze wszyscy wyszli na dach...
hi,hi,hi. -
Cały PiS będzie skakać z dachu, żeby wszystkie ich machlojki znikły i już zaczyna się zanieczyszczenia rzeki. A mają na sumieniu bardzo dużo.
-
Pogłębic wyczyścić dno z alg a tych spuszczających ścieki do rzek przypilnowac Tyle w temacie by ludzie nie podzielili losu ryb
-
Czyli jak ścieki przemysłowe były wpuszczane do Odry tak nadal są...
-
Gdzie jest ruda k...wa???
-
Tylko rząd 13 grudnia dorwał się do władzy i już nawet ryby mają tego dość i popełniają zbiorowe samobójstwo.
-
Wina PISU
-
Ryby zdychają, bo Pis nie oddał jeszcze calkiem władzy.
-
Andrzej (AMO7Cd) napisał(a):
Pokaż cytatA gdzie TVN,politycy z PO , ekolodzy?
Cisza. Media głównego nurtu też mało się odzywają. I istotne też już nie mówi o wszystkim co w Polsce słychać jak wcześniej. Np o migrantach przezucanych do Polski również z zachodniej granicy w tym przez niemiecką policję podrzucająca ich na teren polski. Teraz doczekaliśmy takich czasów że nawet ryby są uśmiechnięte do tego stopnia że milczą na wschodzie rozbudowuje się mur a na zachodzie wpuszcza tych co miało się nie wpuszczać robiąc z żołnierzy na wschodzie czy ze zwykłych ludzi frajerów. Ale tego chcieliśmy żeby był spokój żeby Media nie zarzucały nas stekiem " szkokujacych informacji i skandali. No to przestały i praworządność wróciła. O jednych sprawcach mówi się wyraźnie ciszej z innych już nie robi się skandalu a on jeszcze innych się milczy. Ale jest spokój uśmiech. Tak to jest gdy nie myśli się samodzielnie a powtarza to co się przeczyta w komórce bez rozeznania i powtarza w przekonaniu że to moje własne zdanie.
-
Jakie złote algi? Ścieki wypuszczają do rzeki i tyle!
-
Należy powołać 587 nowych instytucji kontolnych
- 1
- 2