Uczniowie z bolesławieckiej podstawówki uwzięli się na kobietę. Sprawa trafiła na policję

Dyskusja dla wiadomości: Uczniowie z bolesławieckiej podstawówki uwzięli się na kobietę. Sprawa trafiła na policję.


 • anonim (vkcYO), 2024-06-20 22:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjqwg) napisał(a):

  W szkołach też są kary porządkowe, które można zastosować wobec bardzo złego zachowania uczniów. I zobowiązać rodzica, aby dziecka w przyszłości pilnował. Kobieta była atakowana wiele razy i bardzo słusznie zrobiła zawiadamiając policję, media.

  Dzieci nie wolno denerwować pracami domowymi a ty mówisz tu o karach porządkowych. Nauczyciele też się boją reagować bo rodzice atakują ich nie mniej jak same dzieci.

 • Piotrek (V8oYI), 2024-06-20 22:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
  N (AL0U5r) napisał(a):

  Dyrektor szkoły przeprasza za cudze, niewychowane dzieci, które szaleją poza terenem szkoły -świat się kończy. No ale rodzice mogą przecież jeszcze napisać skargę na dyrektora albo nuczycieli... świat się kończy.

  Dokładnie..

 • anonim (qnPNl), 2024-06-21 07:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  i tak pszerzucanie pileczki od rodzicow do szkoly a mlodziez nie ma zadnych zachamowan co chce to mowi i co chce robi

 • jaromir, 2024-06-21 10:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obawiam się, że zdarzenia opisane w artykule to tylko część głębszego problemu. Odwiedzając Bolesławiec widzę (...) młodzieży teroryzujące mieszkańców miasta. Zastanawia brak adekwatnej reakcji policji i władz miasta.....

 • anonim (evRWiS), 2024-06-21 17:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawa dla kobiety za zaparcie i odwagę, bo tym gówniarzom teraz to niewiadomo co do głowy strzeli. Mam nadzieję, że jakakolwiek kara ich spotka. Niczego te dzieciaki teraz się nie boją. Jako rodzic nie wyobrażam sobie też samej wyciągnąć konsekwencji od dziecka za takie zachowanie

 • misiekelf, 2024-06-22 14:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkcYO) napisał(a):

  Dzieci nie wolno denerwować pracami domowymi a ty mówisz tu o karach porządkowych. Nauczyciele też się boją reagować bo rodzice atakują ich nie mniej jak same dzieci.

  I tu jest sedno...wobec dzieci to już nic nie wolno i nie jest to wina ani nauczycieli ani dyrektorów, tylko tych 'mądrych głów' z ul. Wiejskiej, które stanowią prawo.
  Co miała zrobić dyrektorka poza rozmową z(...) i ich rodzicami, uwagą w dzienniku? Dać linijką po łapach? To nie te czasy...
  I zgadzam się, że świat się kończy jeśli dyrektor szkoły przeprasza za nieswoje dzieci, za to co robią w ich czasie wolnym, poza szkołą, a rodzice po rozmowie w szkole i teraz po ukazaniu się artykułu, siedzą cicho i udają że ich sprawa nie dotyczy.
  Policja za to powinna zbadać sprawę pod kątem przejawów demoralizacji i ewentualnie przekazać sprawę sądowi rodzinnemu, bo (...) i tak nie odpowiadają z Kodeksu Karnego. Skoro to podstawówka (i pani to przecież powiedziała Policji) to 17 lat skończone nie mają na pewno, więc zasłaniając się 'przestępstwem z oskarżenia prywatnego' tylko mydlą kobiecie oczy, nie ta ustawa, nie ten sąd, pani tą drogą i tak nic nie wskóra i Policja chyba powinna to wiedzieć.

 • Belfegor, 2024-06-27 15:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teraz to babka będzie miała jazdy. I to nie tylko na przystanku.

 • Tomek Dybko (e3JGI2), 2024-06-29 21:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W naszym kraju tak jest od zawsze. Byłem na komendzie w 89, następnie w różnych latach i w obecnym. Kobieta już wyraziła opinię jaka młodzież tacy policjanci i inni. Owszem nie wszyscy. Widać to na kanale Audyt Obywatelski. Jedynym wyjściem jest Adwokat i to on poprowadzi migiem sprawę czy z oskarżenia prywatnego czy pomoże doprowadzić do publicznego. Niestety. Kosztuje to ale jest skuteczne, a później rodzice oddadzą kilka tysięcy. Nie ma co chodzić do szkoły i prosić o interwencję.

Reklama