Zawodnicy MKS Bolesłavia zdobyli 7 medali

Dyskusja dla wiadomości: Zawodnicy MKS Bolesłavia zdobyli 7 medali.


 • Timbo (AtPyCg), 2008-09-02 00:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W lzsach to nie sztuka ;-).

 • n1cram, 2008-09-02 06:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje!

 • Asdasd (ANbpIh), 2008-09-02 07:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje! Czyżby ten kawałek bieżni na fotce to bolesławiec?

 • Ja (ANugWq), 2008-09-02 14:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To wystartuj w LZSach i pokaż jak Ty zdobywasz podium ;] jak to zrobisz „timbo" to gratuluje!

 • Bazar (AE7onB), 2008-09-02 20:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  >Brązowy medal zdobyła też Katarzyna Romaszko >Sportsmenka skoczyła w dal 5, 50 m. >Dwukrotnie na podium stanęła Karolina Kędzia. Zawodniczka wystartowała w rzucie oszczepem i skoku w dal. >W pierwszej konkurencji uzyskała wynik 35, 17 m i tym samym zdobyła srebro. >W drugiej konkurencji zaś wywalczyła brązowy medal (skoczyła 5, 27 m). Mała nieścisłość? Brązowy medal za skok w dal na odległość 5, 50m i brąz dla koleżanki za skok 5, 27m. Muszą być brązowe, bo ogólnie było tylko jedno sreberko, ale w jaki sposób. Może jakieś kategorie. Czy cudowne rozmnażanie sukcesów?2008-09-02, 20:45Jednak kategorie wiekowe! Sprawdziłem oficjalne wyniki: http://www.domtel-sport.pl/index.php?sub=wyniki&id=466. Smuci mnie tylko srebro w oszczepie- były tylko dwie rywalki, które ukończyły (zaliczyły rzuty) -szkoda, że wystartowała Anna Stankiewicz, która wygrała-... byłoby złoto.

 • Bazar (AE7onB), 2008-09-02 21:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ogólnie, to fajne wyniki na tych „Mistrzostwach Polski" LZS - :). Złoty medal w rzucie oszczepem zdobywa MYSZKA Dawid GKS Luzino 56. 62m, bo tylko on sam kończy konkurencję, a w kategorii młodszej (junior) sartuje czterech ludzi i „nasz mistrz" zdobyłby, z tym wynikiem, tylko brąz. Nasza bolesławiecka zawodniczka-Kędzia Karolina-podobnie ze swoim wynikiem w kategorii młodszej (junior młodszy) byłaby dopiero siódma! Ale ma srebro bo startuje w kategorii juior :-).

 • Obserwator (AtPxc5), 2008-09-02 21:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oczywiście, że są kategorie wiekowe! Kasia jest juniorką młodszą a Karolina to już juniorka. Tak więc obie mogą mieć brąz! W sporcie (lekkiej atletyce) nie ma cudownego rozmnożenia, każdy startuje w swojej kategorii wiekowej i dwie zawodniczki z tego samego Klubu mogą mieć takie same medale w tej samej konkurencji!

 • Aga (AtPGJc), 2008-09-02 22:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bazar ma racje! Nie ma czym się chwalić. :) Były konkurencje w których wystartowała tylko 1 osoba :) i gdybym wystartowała to zdobyła bym SREBRO! I Prezydent powinien mi dać nagrode Prezydenta za medal! Ale śmiech co?

 • L. A (AE7h7y), 2008-09-03 08:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  >W ścisłym finale znalazł się również Maciej Rajfur, który zajął dobre siódme miejsce w biegu na 110 m przez płotki. Bardzo dobre! Rewelacja - bo ukończyło konkurencję aż... 9 zawodników. Podając tak informacje należałoby odnotować również rewelacyjny wynik młociarki (nie mylić z kulomiotką- pchnięcie kulą! ) W rzucie młotem, podkreślam w rzucie młotem (4kg), Jagoda Sawicka wywalczyła dobre 6 miejsce (nie siódme- jak nasz M. R! ) w Mistrzostwach Polski LZS miotając młot na odległość... 8, 90m! Lepiej byłoby jakby go chyba pchnęła - poleciałby dalej!

 • L. A. 2-bazar2 (A7byQd), 2008-09-03 17:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wasze kometarze są żałosne Bazar i L. A. XD czy zawodnicy Boleslavi są temu winni że inni albo nie ukonczyli konkurencji albo nie przyjechali albo były tak nielicznie obstawione? Każdy walczył i na pewno starał sie zrobić wynik ktory go satysfakcjonuje. Może jednym wyszlo może innym nie. Taki jest sport. To co mieli w ogole nie startowac bo bylo 9 czy tam 2 zawodnikow w konkurencach. Chciałabym też nadmienić ze nie każdy junior i junior młodszy tam pojechał ponieważ była selekcja, więc sam udział pokazywał że prezentuje sie jakis poziom. Po prostu śmieszą mnie te Wasze komentarze- zawodnicy mieli zrobić swoje a to czy im to wyszlo czy nie to ich sprawa i trenerów. Zal...2008-09-03, 18:08Bazar, L. A. Timbo! Zamiast wymyślać durne komentarze do artykułów wpadnijcie na treningi, bo skorzystacie na tym i Wy i społeczeństwo i może za rok zamiast 7 medali Boleslavia przywiezie ich 10, a może odrazu po 2 zdobędziecie, bo pobiegniecie w sztafetach? ;] pozdrawiam.

 • Ja (AE7hVY), 2008-09-03 18:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bazar to kretyn.

 • On (AE7hyl), 2008-09-03 18:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żałosne jest to, że wiadomość ta podana była w takiej formie przez zainteresowanych- czytaj działaczy klubu. "To drugi medal Patryka na imprezie o takiej randze. ". O jakiej randze można mówić, chwalić się, "To wystartuj w LZSach i pokaż jak Ty zdobywasz podium ;] jak to zrobisz „timbo" to gratuluje! "- komentarz czwarty. Jeżeli „Timbo" (patrz pierwszy komentarz) - wystartowałby w rzucie oszczepem seniorów, to bez względu na wynik, zdobyłby srebrny medal.

 • Obserwator (AtPxc5), 2008-09-03 21:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się z tym, że niektóre komentarze są żałosne! Każde województwo ma przyznany limit startujących zawodników. Władze wojewódzkie wybierają najlepszych sportowców z poszczególnych klubów. Co więc winni są Ci zawodnicy, że w ich konkurencji było zgłoszonych 5 czy 9 zawodników, mają nie przyjąć medalu! Ponadto jeżeli chociaż troszkę interesujecie się tym ci się dzieje w lekkiej to większość z was wiedziałaby, że np. Na 110 przez płotki startowała czołówka Polski w kategorii juniora młodszego. Tak więc, stwierdzenie „To drugi medal Patryka na imprezie o takiej randze. „jest wysoce trafne. Patryk przegrał z zawodnikami z którymi zwyciężył na OOM (Mistrzostwach Polski juniorów młodszych), a więc poziom był bardzo wysoki! A wszystkim krytykom życzę medalu, chociażby na LZS-ach!2008-09-03, 21:59No właśnie gdyby „Timbo" wystartował w rzucie oszczepem. Ale. Nie wystartował bo nie jest łapie się do reprezentacji Dolnego Śląska, Ba pewnie nie umie nawet rzucać oszczepem. Gdyby zdobycie medalu, samo. Dostanie się na Igrzyska LZS-u było takie proste, to pewnie wszyscy. Zawodnicy chętnie by wystartowali! Medal za darmo - świetna sprawa! Jednak nigdzie, nikt nikomu nie daje nic za darmo - na wszystko trzeba. Zapracować. Do pracy więc krytycy, może za rok wy wystartujecie i. Zdobędziecie jakiś medal - nawet z zawodów powiatowych ;).

 • T (AtPxc5), 2008-09-05 15:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Aga, podaj proszę przykład konkurencji gdzie startowała jedna osoba, i gdzie mogłabyś zdobyć srebro, za które tak bardzo chcesz nagrodę Prezydenta! Myślę, że śmieszny jest Twój komentarz i nie nie bardzo się chyba orientujesz za co nagradza Prezydent!

Reklama