O czym warto pamiętać, gdy się śmiga na rolkach, desce czy hulajnodze

Dyskusja dla wiadomości: O tym warto pamiętać, gdy się śmiga na rolkach, desce czy hulajnodze.


 • Obecnie zwracam SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ na wszelkie małolaty-niedorozwoje na ....czym się da!! W gotowości do działania mam nowiuteńkiego smartfona do robienia zdjęć.....Grupy: rolkarzy-desko..rolkarzy-hulaj...nokarzy-rowerowych idiotów....Jest tego sporo i nie zawsze czujemy się bezpiecznie...Nawet na chodnikach dochodzi do potrąceń przez tych oszołomów. Robię krótkie filmy, gdy widzę chamskie zachowanie. Niedawno, na szczęście, ktoś zaprosił policję, byłem świadkiem! Sprawa, prawie, oparła się o Temidę!! Nie piszę tego bo jestem przeciwny ale ku rozwadze rodziców latorośli. Każdy, będący w pasie drogowym uczestnik był i będzie dla mnie współużytkownikiem. Szanuję wszystkich na drodze i tego samego żądam.

 • anonim (AE7XKO), 2018-06-10 10:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masz niski poziom inteligencji i brak kultury.I nie obrażaj innych.odnośnie do tego sa ścieżki rowerowe do tego przeznaczone nie po to aby taka osoba wchodzila na nią.A za nagrywanie bez zgody osoby danej jest karalne.Ty jakbyś moje dzieci bez mojej zgody to Cię wtedy podam do sądu.

 • anonim (eltCFz), 2018-06-11 13:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba pamiętać o zachowaniu trzeźwości . Nie wolno pić alkoholi i zażywać narkotyki . W czasie jazdy nie wolno rozmawiać przez komórkę ,spożywać posiłku i palić papierosów .

 • Hhde (vZyL5), 2019-03-23 11:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Apelujemy o noszenie ochraniaczy a na zdjęciu chłopak bez ani jednego elementu ochronnego xd

 • Marcin (hjcKP), 2019-03-23 13:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zdjęcie do artykułu rewelacyjne. Muszę chyba udać się do okulisty, nie wiem jak Wy czytelnicy lecz ja niestety u chłopca na zdjęciu nie widzę, ani kasku, ani ochraniaczy na łokcie i kolana