Orce grozi paraliż?

Dyskusja dla wiadomości: Orce grozi paraliż?.


 • 123 (ekh5fQ), 2018-06-06 11:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wnioskuje ze tym czytelnikiem informatorem jest jeden z tych ratowników co rzucili wypowiedzenia

 • anonim (evRifY), 2018-06-06 11:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mały bunt nie jest zły... ciekawe kto chce zostać prezesem? :) widać mały basen okazał się zbyt mały i zachciało się zarządzać większym :)

 • Towing (eltC24), 2018-06-06 12:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Śmieszne. Słyszałem, że ze sklepu na orce co miesiąc ktoś się zwalnia bo szef nie płaci.

 • anonim (Are5ol), 2018-06-06 12:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  nigdy tam nie byłem i nie mam zamiaru się tam pojawiać.....osiecznica lepsza...

 • anonim (qf8bJ), 2018-06-06 12:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro ratowników nie brakuje z pownością na miejsce odchodzących szef Przyjmie siedmiu nowych za najniższą krajową płacę. I po problemie!

 • małgorzata (euIkFc), 2018-06-06 12:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  co do ratowników to ja osobiście bym większość zwolniła bo kiedy nie jestem na basenie to ich nie widać, albo siedzą i gadają albo bawią się komórką więc płacą tyle na ile pracują :)
  niech idą na kasę do biedronki to nie będą mieli czasu po tyłku się podrapać !

 • Dobry ratownik (AN0Tyk), 2018-06-06 12:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
  małgorzata (euIkFc) napisał(a):

  co do ratowników to ja osobiście bym większość zwolniła bo kiedy nie jestem na basenie to ich nie widać, albo siedzą i gadają albo bawią się komórką więc płacą tyle na ile pracują :)
  niech idą na kasę do biedronki to nie będą mieli czasu po tyłku się podrapać !

  Do małgorzata

  Pani chyba nie była na obiektach takich jak termy bądź basen w Osiecznicy! Niech Pani tam się przyjrzy jak wygląda praca ratowników! Siedzą w kanciapach wychodząc bardzo rzadko a zarabiają ponoć więcej a do tego mają takie dodatki jak 13 pensja! Orka ma największą przepustowość a ratownicy z tego co ja widzę starają się być na miejscach w ciężkim mikroklimacie. No ale zawiść ludzka nie zna granic a pojęcie na temat pracy i organizacji ratowników jest u Pani znikome... łatwo jest zaś rzucać wyrwanymi z kontekstu sytuacjami pakując je do jednego worka z innymi ... A biedronka to raczej max praca dla Pani i Pani kwalifikacji ;) pozdrawiam !

 • Klient (AN0Tyk), 2018-06-06 13:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja osobiście trzymam kciuki za ratowników i powinni dostać to czego oczekują za ich ciężka pracę. Lecz obawiam się też tego, że ludzie staną po stronie ich szefa ponieważ nie znają się na pracy i obowiązkach ratowników oraz po prostu ich nie lubią za ich "lekką"(czy. siedzącą) pracę... niestety tak jest i niektórzy ludzie uznają iż ratownik powinien pilnować ich dzieci kiedy oni idą sobie np na saunę... Trzymam kciuki i pozdro z term! Oby pozostali woprowcy zjednoczyli się z wami i w razie zamknięcia Orki nie uczestniczyli w rekrutacji gdy was zabraknie !

 • Klient (A81IYQ), 2018-06-06 13:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wolność wyboru każdy go ma a jako klient orki wiem że pozostali sami najlepsi ratownicy.Ci którzy złożyli wypowiedzenia to osoby którym się pracować nie chciało i szukali sensacji.Jeden z nich ciągle przysypiał,drugi podrywał panienki a panie ratowniczki siedziały i ciągle o czymś ze sobą rozmawiały.Jak tak miała wyglądać ich praca i zapewnienie bezpieczeństwa to ja dziękuję a na ich miejsce przyjdą inni .Pracy nie brakuje.Pozdrawiam informatora

 • Tomek (A81GL9), 2018-06-06 13:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja popieram Panią Malgorzatę bo również widziałem jak oni "pracują" a niekiedy nawet spią przy basenie więc popieram wymianę ratowników. Wstyd że ratownik odpisuje Pani takie bzdury o Termach i Osiecznicy, to tylko świadczy i potwierdza że nie chce im się pilnować naszego bezpieczeństwa. A druga sprawa to dlaczego im się na to pozwala ze nie pracują na Terenach i Osiecznicy, brak nadzoru ???? Bo sami się do tego przyznają i to jest najśmieszniejsze w tym całym zamieszaniu.

 • Klient (AN0Tyk), 2018-06-06 13:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla czego istotne nie zrobi wywiadu z RATOWNIKAMI tylko z prezesem ? To chyba oni też mają coś do powiedzenia?

 • Jachuuuu (AN0Tyk), 2018-06-06 13:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzę że po niektórych komentarzach ludzie faktycznie nie lubią ratowników... przykre to bo ja jako stały klient potrafię zauważyć kiedy pracują a kiedy ściemniają. No ale na litość Boską jak usłyszałem kiedy ich kierownik zaczął krzyczeć dla czego dwoje siedzi w pomieszczeniu ratowników mimo to że jak zauważyłem basen był pusty w sekcji rekreacyjnej a w sportowym wraz ze mną były jeszcze 2 osoby plus 3 ratownik na stanowisku... to czy oni nie mogą sobie odpocząć przy braku ludzi? Na teramch ratownicy siedzą cały czas w kanciapie i nikt ich za to nie opierdziela... dziwne to no ale anonimowość tutaj na forum sprawia że takie oczerniające ratowników komentarze może pisać nawet sam kierownik lub prezes ... przykre. Oczywiście są momenty kiedy ratownicy "ściemniają" lecz nie można ich wrzucać do jednego wora z innymi którzy się starają ponieważ mają mieszane zespoły z młodymi i nie doświadczonymi. Pozdrawiam!

 • Ja (whBMN), 2018-06-06 13:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ...a może by tak dotrzeć do byłych pracowników,którzy również odeszli, bądź zostali zmuszeni do odejścia przez poczynania pana Tomczyka

 • Anonim (A81Gwf), 2018-06-06 14:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Towing (eltC24) napisał(a):

  Śmieszne. Słyszałem, że ze sklepu na orce co miesiąc ktoś się zwalnia bo szef nie płaci.

  Sklep sportowy i bar jest prywatne i nie podlega prezesowi z Orki .

 • anonim (ANyWeE), 2018-06-06 14:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłam z rodzina stałymi klientami dopóki całą rodzina oraz znajomi nie zalapalismy grzybicy. A wykupując leki Pani w aptece powiedziała że nie jesteśmy pierwsi. Także ja Orce dziękuję.