tylko nauczyciele i ich partnerzy wyglądali z klasą oraz kilka pań w czarnych sukienkach !!! reszta to..... reszta.
Zobacz, jak bawili się na studniówce uczniowie „Handlówki”
Dyskusja dla wiadomości: Zobacz, jak bawili się na studniówce uczniowie „Handlówki”.
-
-
zdjęcia wypalone gorzej niż tragicznie
-
MASAKRA
-
Piękna uroczystość w pięknym miejscu. Młodzieży życzę powodzenia na maturze.
-
Ładny bal, ładne kolorowe sukienki, jak na młode dziewczęta przystało. Eleganccy chłopcy. Będzie co wspominać.
-
Wielu z nich (tzw.faceci) pierwszy raz założyła coś szerszego niż rurki ;)
-
iza (e3aIxa) napisał(a):
Pokaż cytattylko nauczyciele i ich partnerzy wyglądali z klasą oraz kilka pań w czarnych sukienkach !!! reszta to..... reszta.
piękne dziewczyny, rewelacyjne stroje, miło się patrzy
-
anonim (Are5ol) napisał(a):
Pokaż cytatpiękne dziewczyny, rewelacyjne stroje, miło się patrzy
Jeszcze raz: piękne dziewczyny
-
mieszkaniec Bolesławca (AE7Xab) napisał(a):
Pokaż cytatzdjęcia wypalone gorzej niż tragicznie
nie gadaj, nie są złe....pana Gerarda trochę lepsze niz pana Marcina, ale generalnie ok....Kasia gwiazdą nr jeden jak widzę
-
iza (e3aIxa) napisał(a):
Pokaż cytattylko nauczyciele i ich partnerzy wyglądali z klasą oraz kilka pań w czarnych sukienkach !!! reszta to..... reszta.
nie szata zdobi człowieka. nie każdy musi mieć wyczucie gustu z resztą to też sprawa indywidualna. ważne żeby pod kopuła było. powodzenia na maturach
-
To nie stypa, tylko pierwszy bal młodziutkich panienek, więc białe i kolorowe szatki odpowiednie.
-
anonim (Are5ol) napisał(a):
Pokaż cytatJeszcze raz: piękne dziewczyny
Potwierdzam, piękne