Jezioro Zabobrze tylko dla wędkarzy!

Dyskusja dla wiadomości: Jezioro Zabobrze tylko dla wędkarzy!.


 • anonim (e3auVG), 2018-08-12 10:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tego co wiem to 150zł rocznie, dodatkowo 50zł członkowskie (jednorazowo)

 • brico (AN0fbY), 2018-08-13 06:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłem w niedzielę na tej żwirowni i jestem mile zaskoczony ,ścieżki wykoszone ,drogi dojazdowe wyrównane żwirem,no i nie widać śmieci,jak było kiedyś.cisza i spokój.Z ciekawości pojechałem na żwirownię krępnicką,masa namiotów, przyczep, śmieci pochowane w krzakach głośno jak cholera ,typowa wolność szlachecka ,róbta co chceta .Polak po sobie nie sprząta honor nie pozwala.

 • MartaE (A81GRC), 2018-08-13 13:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy teren jest ogrodzony? Przestępstwo naruszenia miru domowego jest określone w art. 193 kodeksu karnego. Przewiduje on, że „Kto wdziera się do cudzego domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia albo ogrodzonego terenu albo wbrew żądaniu osoby uprawnionej miejsca takiego nie opuszcza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.” Jeżeli teren nie jest ogrodzony, to własciciel/dzierżawca nie może się powoływać na ten przepis.

 • wędkarz (AE7h0M), 2018-08-13 16:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To prawda Polak to prosiak ....gdzie był zaraz poznać śmiecie ,puszki, butelki a i ....narobione gdzie nigdzie , klapa w górę i cała Krępnica musi słuchać Disco z Pola bo łysy burak z kajdanem na szyi i buraczanym samochodzie musi pokazać klasę .

 • Pan Trans.,takich zatrudniam (VaZ41), 2018-08-13 17:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
  wędkarz (AE7h0M) napisał(a):

  To prawda Polak to prosiak ....gdzie był zaraz poznać śmiecie ,puszki, butelki a i ....narobione gdzie nigdzie , klapa w górę i cała Krępnica musi słuchać Disco z Pola bo łysy burak z kajdanem na szyi i buraczanym samochodzie musi pokazać klasę .

  To tucznik ,tak odreagowuje tydzień w budzie .

 • Olek (vZyJh), 2018-09-09 09:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bierze ryba tam na żwirowni wpuścili coś już?

 • bobik (ANGuOR), 2018-10-15 14:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prawidłowo. Skoro ludzie nie szanowali kiedy żwirownia była ogólnodostępna - zabrało się za to stowarzyszenie i będzie porządek. A dla oburzonych polecam wycieczkę na żwirownię wizowską oraz podkowę - niegdys czyste dzikawe tereny.... obecnie istne smietnisko a i ze skarpy w stronę bobru pozrzucane śmieci.... Przykre ale prawdziwe, kilka kroków za granicami miasta jest istne śmietnisko ... w każdym kierunku.

 • Jac (As6tDf), 2018-10-15 23:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W końcu ktoś się tym zbiornikiem zaopiekował, brawo panowie :)
  Ciekawe jak osoby, które tu piszą i narzekają, zachowałyby się w sytuacji, gdyby mieli wydzierżawiony swój teren, płaciliby za to duże pieniądze, opiekali się nim, a jeden kowalski z drugim by przychodzili, robili syf itd. Jak wam się nie podoba, to wydzierżawcie inny zbiornik, płaćcie za niego, zajmujcie się nim i zróbcie ogólnodostępne kąpielisko, nikt wam tego nie broni, albo jeszcze lepiej, udostępnijcie swoje ogrody i baseny wszystkim mieszkańca- dzierżawiąc stajesz się "właścicielem" opiekunem terenu.
  Taki zbiornik to ogromna praca i pieniądze, nie wspominając już o papierologi i czasie, jaki musieli na to poświęcić.

 • Oskar Schmidt Skarbnik BSW Jesio (vkVY4), 2019-11-08 15:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Minął rok od ostatniego komentarza...
  ciekawe czy postrzeganie naszego Stowarzyszenia się zmieniło...
  po zmianach w strukturach władz stowarzyszenia zmieniło się traktowanie osób postronnych przechadzających się po terenie dzierżawionego przez nas zbiornika,
  pozbyliśmy się ze stowarzyszenia zbyt wulgarnych osób...
  Teren został przez nas posprzątany, budynek przy żwirowni wyremontowany, wzdłuż lini brzegowej stanęło kilka ławek i stolików... nie zabraniamy nikomu normalnemu z tego korzystać... warunki są proste nie syfić nie niszczyć nie drzeć się i nie robić bajzlu, w przeciwnym razie po upomnieniu wzywamy policję, plebsowi nie umiejącemu się zachować mówimy stanowcze NIE!!! i mamy do tego pełne prawo bo to nasza praca, nasze opłaty i nasza odpowiedzialność, miło spędzić czas nad zadbanym zbiornikiem w cieniu drzewa na ławeczce przy wodzie... proszę bardzo ale na naszym terenie na naszych warunkach. Proste kto tego nie rozumie nie znajdzie miejsca na naszych ławeczkach:)

 • anonim (ANUYiz), 2019-11-08 17:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo! Tak trzymać!