Praca w Polfie (Gerresheimer Bolesławiec)

 • Ela (eDMmYn), 2019-02-28 13:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam

  Czy ktoś pracuje na produkcji w Gerresheimer w Bolesławcu?
  Jak się Wam pracuje ? Jest bardzo ciężko czy da się wytrzymać?

  Czy oferowane zarobki 3400 - 3500 zł brutto są realne ?
  Proszę o obiektywne wypowiedzi a nie głupie komentarze .
  Dziękuję

 • lolo (AE7bji), 2019-02-28 14:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Daj sobie spokój ...idź gdziekolwiek i za lepsze pieniądze . Jak takie zarobki były to byś się nie dopchał tylko po znajomości " Chłyt Reklamowy " zapewne .

 • pracownik (AqiJcV), 2019-06-05 22:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapraszamy serdecznie do Gerrsheimer!

  Tylko w tym zakładzie nowi pracownicy dostają WIĘKSZE STAWKI PODSTAWOWE!
  Pracownicy, którzy pracują po 20 lat mają kilka zł więcej od tych co pracują 3 miesiące, natomiast pracownicy, którzy rozpoczynali "kariere" 2-3 lata temu mają o 100 zł mniejsze stawki od nowych!
  Sytuacja przychodzi nowa osoba nic kompletnie nie potrafi dostaje wiekszą wypłate od osoby która pracuje 3 lata i ją uczy!

  Wielkie brawa dla Pana dyrektora kierownika i innych, którzy ustalają angaże!

  Jeśli chodzi o wolne- to nigdy nie dostaniesz bo nie ma ludzi! Zawsze jakieś "ale" zakład, który w ogóle nie dba o pracowników!
  Na ampułkach upały i skwar, ale co tam... trzeba dowalić pracowniką niech zapierdzielają na 2-3 automaty. Przecież kierownik tego nie robi, on tylko wymyśla!

  Jak żyje większego cyrku nie widziałam jak w tym zakładzie! Dobrze, że juz tam nie pracuje!!!!

 • Roman (A8svIU), 2019-06-06 22:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pracuję tutaj, większego kurestwa nie widziałem w całym życiu. Ludzie nie szanują innych. Tak bardzo boli starych pracownikow, a nawet tych co robia te "2-3 lata", że przychodzi nowy pracownik, który zarabia praktycznie tyle samo. Nic nie potrafi, ale chce się nauczyć. To nie wina nowych pracowników ze zarobki tam są takie jakie są i nowy pracownik dostaje praktycznie tyle samo co osoba pracująca 20 lat. Niestety tych starszych pracowników strasznie to boli i starają się wylewać tę frustrację na nowych. Jest to bardzo nie w porządku. Zdarzają się także fajne osoby ale niestety 3/4 to zawistne kurestwo. W dodatku praca w systemie 4-ro brygadowym robi swoje. Człowiek praktycznie 6 dni w tygodniu jest w pracy. NIE POLECAM

 • andy (dRjyuh), 2019-06-07 16:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kiedyś to była POLFA-- najlepszy zakład w okolicy. Później przyszła "S" i hasło: Przyspieszyć prywatyzację, niech przyjdą Niemcy i zrobią porządek; no i przyszli.