Praca w Polfie (Gerresheimer Bolesławiec)

 • Ela (eDMmYn), 2019-02-28 13:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam

  Czy ktoś pracuje na produkcji w Gerresheimer w Bolesławcu?
  Jak się Wam pracuje ? Jest bardzo ciężko czy da się wytrzymać?

  Czy oferowane zarobki 3400 - 3500 zł brutto są realne ?
  Proszę o obiektywne wypowiedzi a nie głupie komentarze .
  Dziękuję

 • lolo (AE7bji), 2019-02-28 14:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Daj sobie spokój ...idź gdziekolwiek i za lepsze pieniądze . Jak takie zarobki były to byś się nie dopchał tylko po znajomości " Chłyt Reklamowy " zapewne .

 • pracownik (AqiJcV), 2019-06-05 22:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapraszamy serdecznie do Gerrsheimer!

  Tylko w tym zakładzie nowi pracownicy dostają WIĘKSZE STAWKI PODSTAWOWE!
  Pracownicy, którzy pracują po 20 lat mają kilka zł więcej od tych co pracują 3 miesiące, natomiast pracownicy, którzy rozpoczynali "kariere" 2-3 lata temu mają o 100 zł mniejsze stawki od nowych!
  Sytuacja przychodzi nowa osoba nic kompletnie nie potrafi dostaje wiekszą wypłate od osoby która pracuje 3 lata i ją uczy!

  Wielkie brawa dla Pana dyrektora kierownika i innych, którzy ustalają angaże!

  Jeśli chodzi o wolne- to nigdy nie dostaniesz bo nie ma ludzi! Zawsze jakieś "ale" zakład, który w ogóle nie dba o pracowników!
  Na ampułkach upały i skwar, ale co tam... trzeba dowalić pracowniką niech zapierdzielają na 2-3 automaty. Przecież kierownik tego nie robi, on tylko wymyśla!

  Jak żyje większego cyrku nie widziałam jak w tym zakładzie! Dobrze, że juz tam nie pracuje!!!!

 • Roman (A8svIU), 2019-06-06 22:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pracuję tutaj, większego kurestwa nie widziałem w całym życiu. Ludzie nie szanują innych. Tak bardzo boli starych pracownikow, a nawet tych co robia te "2-3 lata", że przychodzi nowy pracownik, który zarabia praktycznie tyle samo. Nic nie potrafi, ale chce się nauczyć. To nie wina nowych pracowników ze zarobki tam są takie jakie są i nowy pracownik dostaje praktycznie tyle samo co osoba pracująca 20 lat. Niestety tych starszych pracowników strasznie to boli i starają się wylewać tę frustrację na nowych. Jest to bardzo nie w porządku. Zdarzają się także fajne osoby ale niestety 3/4 to zawistne kurestwo. W dodatku praca w systemie 4-ro brygadowym robi swoje. Człowiek praktycznie 6 dni w tygodniu jest w pracy. NIE POLECAM

 • andy (dRjyuh), 2019-06-07 16:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kiedyś to była POLFA-- najlepszy zakład w okolicy. Później przyszła "S" i hasło: Przyspieszyć prywatyzację, niech przyjdą Niemcy i zrobią porządek; no i przyszli.

 • Ja (ALlaod), 2019-12-09 12:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam Bardzo chciałam zatrudnić się w firmie gerresheimer bez względu na opinie jakie słyszałam o firmie Praca w zespole super Bardzo mili ludzie nie spodziewałam się że aż tak dobrze będę się tam czuć I nagle BUM Można się przejechać Jestem w szoku co myślałam o tej firmie legło w gruzach Traktują ludzi jak Śmieci nie mają Szacunku Kłamią patrząc Tobie w oczy Nigdy jeszcze się tak nie zawiodłam Nigdy... Nigdy nikomu źle nie życzę i nie życzyłam Życzliwym ludziom zycze tylko tyle aby byli kiedyś tak potraktowani jak traktują innych Zawiodłam się jak nigdy w życiu .

 • Barbara (hjJBT), 2020-01-08 09:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To co oni robią z pracownikami to przechodzi ludzkie pojęcie
  Zwalniają z dnia na dzień
  Pracownicy agencyjni to smiecie!

 • Reklama

 • anonim (ePcCXH), 2020-01-08 10:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Barbara (hjJBT) napisał(a):

  To co oni robią z pracownikami to przechodzi ludzkie pojęcie
  Zwalniają z dnia na dzień
  Pracownicy agencyjni to smiecie!

  Zatrudnienie przez agencje pracy tymczasowej charakteryzuje sie "tymczasowością" pracy, zależną od potrzeb zakładu. Praca tymczasowa polega na wykonywaniu na rzecz danego pracodawcy zadań o charakterze sezonowym, okresowym lub doraźnym. Bezpośrednim pracodawcą jest agencja zatrudnienia. Tak samo jak w przypadku standardowej umowy o pracę masz prawo do urlopu, zwolnienia lekarskiego, a czas pracy również liczony jest do emerytury. Zasady zatrudniania pracowników tymczasowych reguluje ustawa.
  Kazdy pracownik niezależnie od formy zatrudnienia traktowany jest zgodnie z poszanowaniem godności osobistej z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa.

 • ja (An2qhJ), 2020-01-08 18:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie polecam, wymuszają nierealne normy, nadgodziny. Pensje niskie, specjalista niedługo będzie na poziomie minimalnej. Atmosfera mobbingu i wywierani presji.

 • anonim (ANUfDD), 2020-01-08 21:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyli nie? Czy raczej nie??

 • Taka tam (hjc36), 2020-01-15 18:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ja (An2qhJ) napisał(a):

  Nie polecam, wymuszają nierealne normy, nadgodziny. Pensje niskie, specjalista niedługo będzie na poziomie minimalnej. Atmosfera mobbingu i wywierani presji.

  A jakie tam masz normy? Przecież nie ma akordu.

 • Ola (hjJJb), 2020-03-27 22:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ni tak .Ni siak. Po prostu ni jak!

 • HENryk (AE7XWk), 2020-03-28 09:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nigdy więcej , kto musi to dotrwa do emerytury a kto nie musi to lepiej z daleka . Kiedyś to był fajny rodzinny zakład i nie było można się ot tak dostać z ulicy , ludzi szanowano i raczej dobierano po referencjach a nie byle dziadostwo z nie wiadomo skąd a teraz to kołchoz .

 • bolek, 2020-05-03 20:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teraz

 • Rob (d3LKRp), 2020-05-04 20:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety firma nastawiona na coraz większe zyski . Czyli mniej ludzi więcej pracy . Oczywiście jest to w tych czasach normą w każdym zakładzie . Ale nie zmienia to faktu ,że kilka lat temu była to firma ze świetną atmosferą pracy . Normy w całym zakładzie były z myślą o głównie jakość wyrobów . Dzisiaj moim zdaniem jest sprawdzanie dokręcania śrubki maksymalnie, żeby jakość mocno nie spadła ,a zwalniających się ludzi szybko podmienić nowymi osobami . Niestety takie mamy czasy kasa,zyski, szybciej, więcej ,więcej. Obawiam się, że w każdym zakładzie .

Reklama