Sołtys Godzieszowa apeluje o pomoc dla pogorzelców

Dyskusja dla wiadomości: Sołtys Godzieszowa apeluje o pomoc dla pogorzelców.


 • anonim (vZlGY), 2018-07-01 20:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sołtys da przykład i wpłaci pierwszy.Kto pierwszy ten lepszy.Liczą się czyny a nie słowa.Proszę dla przykładu pokazać czek ile pan wpłacił....???

 • Her (AmRv2E), 2018-07-01 20:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakoś nie apelował jak wcześniej kilkukrotnie innej rodzinie dom się palił... Ciekawe czyżby wybiórcze zainteresowanie sprawami mieszkańców???

 • JANMILART (vZxp3), 2018-07-01 22:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masz odruch serca to wpłać, inaczej przestań żulić

 • Ewe (ALxcq9), 2018-07-01 22:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo współczuję rodzinie. Na pewno pomogę i mam nadzieję że znajdzie się dużo osób, które też chcą pomóc aby wspólnymi siłami uzbierać chociaż trochę pieniążków. Trzymam kciuki aby rodzina stanęła na nogi!

 • pomagam jak mogę (eltCHw), 2018-07-02 08:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nikt nikogo nie zmusza więc po co ten jad?
  Jeśli ktoś ma możliwość i chęć to pomoże jeśli nie to nie, czy ktoś Was z tego rozlicza? Nie! to po co pytam krwi psujecie Panie/Pani anonim? Panie/Pani Her? bo nudzi wam się? to bardziej kreatywne zajęcie proszę sobie znaleźć, bo społeczne zachowania zanikają jak widać

  Ja osobiście współczuję i cieszę się że będę mogła choć w malutki sposób pomóc i że są jeszcze ludzie w naszym społeczeństwie regionalnym którzy również z czystej dobroci i empatii chcą pomagać

 • anonim (vZlmu), 2018-07-02 16:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nerwy do konserwy-do ''pomagam jak moge''.Prawda w oczy kole?.

 • Dolnoslazak (AEn6qw), 2018-07-03 01:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przykre... Tylko zastanawia mnie jedno panie nazywajacy sie SOLTYSEM... dlaczego jak innej rodzinie we wrzesniu spalilo sie wszystko caly dorobek zycia to pan nie pomogl? Nie naglosnil ? Hmmm? Ciekawe... i z tego co orientuje sie do tej pory rodzina zostala z problemem sama tylko wybiorcze osoby jej pomagaja... a tu nagle takie zainteresowanie... przykro z tego powodu ze ktos cos stracil ale wydaje mi sie ze jesli ktos nazywa sie soltysem to powinien pomagac kazdemu a nie temu komu sie chce bo w takim razie z pana jest za przeproszeniem D.U.P.A a nie soltys... pozdrawiam panie Tutak.

 • anonim (hjNaP), 2018-07-03 15:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Super komentarz

 • Niunia (AkNzsY), 2018-07-03 17:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A widziałeś Sołtysa bo niezła z niego dupeczka :)

 • ręce opadają (AkNzsY), 2018-07-03 18:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Dolnoslazak chyba Pan ma bardzo okrojone informacje na temat tej sytuacji. Jeśli się do końca czegoś nie wie to się nie ściera palców nadaremno (jeszcze do czegoś bardziej ambitnego sie przydadzą)
  Akurat byłem przy tym jak wymnieniony pan był u tej rodziny i proponował róże formy pomocy a to czy ktoś z tego skorzysta czy nie chce to już nikt go nie zmusi. Tam była inna sprawa (karna - specjalne podpalenia) a tu poprostu nieszczęśliwy wypadek.
  ale co tam ważne by trochę popluć na kogoś... jee.....
  żenada....
  P.S. Dobra rada, obowiązuje RODO więc zastanów się co piszesz....