Bałagan komunikacyjny w gminie Bolesławiec. Władze rozwiążą ten problem?

Dyskusja dla wiadomości: Bałagan komunikacyjny w gminie Bolesławiec. Władze rozwiążą ten problem?.


 • anonim (elxvRq), 2018-09-18 21:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro już w zeszłym roku było wiadomo, że będą zmiany w komunikacji miejskiej, to dlaczego wójt i jego świta nie zajęli się tym problem? A teraz zwodzi, że potrzebuje czasu. Zamiast tych kiczowatych festynów, lepiej trzeba było zająć się prawdziwym problemem. Czekam z niecierpliwością na wybory. A panu Romanowi napewno przyda sie w swoich szeregach taki przedsiębiorczy urzednik.

 • Tom (A3T0nF), 2018-09-18 21:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wójt i jego [...] to wielkie [...], zero konkretów a same kłamstwa.Spotkaj się Dudkowski z Jagierą i Romanem w Dobrej na kolejnym spotkaniu i powtórz to samo co wpajałeś mieszkańcom Dobrej że ja super a oni bee. Masakra czas odejść i poklecisz n [...]. Sorki ale nie mogę. Masakra

 • anonim (e3aWpI), 2018-09-18 21:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest kpina z mieszkańców ,wójt razem z zastępcą mówią,że rok temu było wiadomo,że nie będzie komunikacji i nic z tym nie zrobili?a teraz mówią ,że za rok coś zrobią?

 • niezadowolony (A7wz79), 2018-09-18 21:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nic z tym nie zrobią za rok bo ich nie wybierzemy. Niech kolejni może bardziej kompetentni ludzie się tym zajmą, tym panom już podziękujemy.

 • Beny (qfFvk), 2018-09-18 21:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z Kruszyna do rynku w Bolesławcu jest bliżej niż z osiedla kwiatowego. W Kruszynie mieszka 2000 mieszkańców W Łaziskach 1000. Największe wioski gminy. Najbliżej położone. Większość pracuje w Bolesławcu. Uczniowie szkół średnich też mają problem z komunikacją.

 • anonim (e3aWpI), 2018-09-18 21:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy radni nic nie wiedzieli , od czego oni są? Teraz państwo macie pełny obraz rady ,która jest z komitetu wyborczego wójta .na czele z przewodniczącym rady.

 • Maro (vZcI0), 2018-09-18 21:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Startuje nie Grzegorz tylko Andrzej Janiec ! Który ma głosy młodych!

 • anonim (e3aWpI), 2018-09-18 21:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Głosujmy na młodego, na nowych radnych,pogoń tych ,którzy zakupili z NAS mieszkańców.

 • anonim (elxvRq), 2018-09-18 22:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kto to jest Andrzej Janiec? Czy jest gdzieś lista kandydatów z opisem ich sylwetek?

 • ZK Polska (ALxJRw), 2018-09-18 22:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mamy już pojęcie "wykluczonych cyfrowo", dzisiaj poznałem "wykluczonych komunikacyjnie" a jutro poznam "wykluczonych grzewczo" (zakaz palenia węglem i drewnem).
  Problemem nie jest komunikacja i pieniądze, problemem jest że w granicach miasta (bo wioskę połączoną z miastem traktuję jak miasto) jest dużo różnych władzuni, od powiatów, gmin, ratuszów.
  Ja rozumiem że Warszawka może być tak podzielona ale mieścina co ma 40.000 ludzi?

 • Ja (A81G2s), 2018-09-18 23:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (qfHRi) napisał(a):

  Współczuję tym ludziom z poza Bolesławca. Powiem wam ze wolałam te dojazdy z przed wakacji i płatne .Człowiek kupił bilet i spokojnie dojechał gdzie chciał. Teraz jest masakra .strach pomyśleć o jesieni i zimie .bo teraz autobusy są tak przepełnione ze często dzieci ze szkoły na Dolnych Młynach nie mogą wsiąść bo autobus jest pełny po same drzwi .czekają na następny. Ludzie z pracy i do pracy jada jak śledzie .brak miejsc siedzących Jest konieczność zwiększenia liczby kursów rano w południe i w godz wieczornych .Czy władze miasta są ślepi na to co dzieje się z komunikacją .przez ich nieprzemyślany pomysl .Myślę że mieszkańcy Bolesławca jak i z poza niego mają w du...e taka wygodę.

  Dobrze prawisz panie ..zgadzam sie w 100% pozatym wypowiadalem sie juz podobnie w tej sprawie.

 • Xyz (ekhHhQ), 2018-09-19 06:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jako mieszkaniec miejscowości gdzie nie dojeżdżało MZK i słabo jeździ PKS- nie zgadzam się na finansowanie z moich podatków darmowego wożenia tyłków ludzi z kruszyna dobrej czy otoku. Pani Burdukiewicz mówi że to milion złotych, to ja wolę za ten milion chodnik w Mierzwinie czy nową drogę w Ocicach. I milion na MZK to milion wydawany co roku. Przy budżecie ok 40mln to jest baaardzo dużo jeśli chodzi o nierówne traktowanie mieszkańców.

  Ale tak czy siak p Dutkowski czy p Jaworski i tak glosu nie mają! Ludzie czas na zmiany!

 • anonim (ArCyhm), 2018-09-19 07:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Xyz (ekhHhQ) napisał(a):

  Jako mieszkaniec miejscowości gdzie nie dojeżdżało MZK i słabo jeździ PKS- nie zgadzam się na finansowanie z moich podatków darmowego wożenia tyłków ludzi z kruszyna dobrej czy otoku. Pani Burdukiewicz mówi że to milion złotych, to ja wolę za ten milion chodnik w Mierzwinie czy nową drogę w Ocicach. I milion na MZK to milion wydawany co roku. Przy budżecie ok 40mln to jest baaardzo dużo jeśli chodzi o nierówne traktowanie mieszkańców.

  Ale tak czy siak p Dutkowski czy p Jaworski i tak glosu nie mają! Ludzie czas na zmiany!

  Do Pana miejscowości nigdy nie dojeżdzało MZK ! Macie tam dużo lepszą komunikację niż miejscowości podmiejskie !

 • anonim (AE4cjA), 2018-09-19 08:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlatego Pana Romana, który nie zbyt mądrze postąpił likwidując komunikację do gmin ościennych, powinno się wysłać na emeryturkę polityczną.

 • xx (hjNph), 2018-09-19 08:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może trzeba pomyśleć o referendum nad przyłączeniem tych ościennych wiosek pod miasto. A wójt niech sobie wtedy rządzi tymi paroma wioseczkami co zostaną w gminie …. wtedy zobaczy ile mu kasy z naszych podatków odejdzie i budżecik na wiejskie dożynki się skurczy …. ludzie chcą mieć dojazd na strefę tam nie ma jak teraz dojechać, dzieci na zajęcia pozalekcyjne albo do szkół …. nie każdy ma po dwa samochody żeby jeden rodzic pełnił w domu dyżur jako kierowca dzieciaków … wszyscy więcej dzieci a potem nawet nie ma dojazdu do lekarza na szczepienie, kontrol ,starsi ludzie nie mają jak dostać się do lekarza czy na rehabilitację ….. taksówki coraz droższe a ci ludzie mają niskie emerytury ...czy ktoś o tym myśli …. Nowy wójt oby był może się zabierze za palące tematy w gminie … bo ten obecny to na taczkach wyjedzie ….