Brutalne podwójne zabójstwo w Bolesławcu: mężczyzna zabił dziecko i kobietę

Dyskusja dla wiadomości: Brutalne podwójne zabójstwo w Bolesławcu: mężczyzna zabił dziecko i kobietę.


 • Yhjik (vZxky), 2019-02-22 09:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Japier... Jakim trzeba być człowiekiem żeby zrobić coś takiego. (...)
  Spoczywajcie w spokoju [*]

 • Yhjik (vZxky), 2019-02-22 10:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zrobił coś takiego a teraz leży w szpitalu i odpoczywa. Państwo pewnie jeszcze da mu ochronę i pieniądze na nowe życie.

 • Mammon (hjJel), 2019-02-22 10:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  (...)

 • Janusz (eDMmXN), 2019-02-22 10:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest praca w Policji!!!

 • anonim (eltC8U), 2019-02-22 10:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko często stosowana kara śmierci może przebudzić to chore społeczeństwo i powstrzymać od samozagłady! Za takie coś każda inna kara jest niczym!

 • Meison (A81fC5), 2019-02-22 10:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Bbb (hjJLc) napisał(a):

  Dlaczego sasiedzi nie reagowali wczesniej? Dobrze wiedzieli co tam sie dzialo. Co za znieczulica w tych czasach. Kazdy udaje, ze nie widzi, nie slyszy. Dopiero jak dojdzie do tragedi to wszyscy sa poruszeni. Szkoda dzieciatka, niestety ono samo sobie pomoc nie moglo. Wszyscy lokatorzy powinni miec wyrzuty sumienia.

  Mądrze prawisz. Tragedia to duże niedopowiedzenie, co to dziecko spotkało

 • anonim (A81bCq), 2019-02-22 10:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
  1 (AE7ndd) napisał(a):

  Do moralistów.
  Ilu z Was wzywało policję do awantury domowej? W ilu przypadkach cokolwiek to dało?
  Trzeba być totalnym ignorantem by wypisywać takie bzdury.

  Ja wezwała i zostałam wrogiem połowy rodziny, ale mam to gdzieś bo poskutkowalo i więcej awantur nie było a i dzieci są bezpieczne. Pseudo tatulek się uspokoił ja posiedziałem trochę na dołku.

 • Mieszkańcy miasta (ALlzWZ), 2019-02-22 10:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak zwykle służby nic nie wiedziały. ...mops. ...policja. ....straż miejska. ....nic nie widzieli nic nie słyszeli. ....w naszym kraju i Bolesławcu. ...tak jest ze służby odpowiedzialne za pomoc w takich sytuacjach życiowych. ..nie reagują albo za późno reagują. ....to jest w całym kraju i u nas w Bolesławcu niestety też. ....ludzi po dopalaczach w Bolesławcu jest coraz więcej i to jest straszne. ....ze instytucje odpowiedzialne ze ściganie gnoi handlujących dopalaczami ich wszystkich nie wylapuja. ...to powinno stać się priorytetem. ...

 • Norma (qfDgn), 2019-02-22 11:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I co lewaki dalej jesteście przeciwko karze smierci?

 • Ja (ALxJki), 2019-02-22 11:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Bbb (hjJLc) napisał(a):

  Dlaczego sasiedzi nie reagowali wczesniej? Dobrze wiedzieli co tam sie dzialo. Co za znieczulica w tych czasach. Kazdy udaje, ze nie widzi, nie slyszy. Dopiero jak dojdzie do tragedi to wszyscy sa poruszeni. Szkoda dzieciatka, niestety ono samo sobie pomoc nie moglo. Wszyscy lokatorzy powinni miec wyrzuty sumienia.

  Pewnie wszyscy siedzieli cicho w strachu że później będą nazywani konfidentami przez tych wielkich wolnych obywateli naszego wolnego kraju którzy nie rozumieją pojecia wolności kraju i jego obywatela.
  Co innego pod..bać sąsiada że dorabia na lewo by utrzymać rodzine a co innego uratować kobietę z dzieckiem bo facet ją katuje w bloku od lat. Drugi problem to te kobiety trzeba uświadamiać że od takich debili trzeba uciekać jak najszybciej a państwo powinno im pomagać by koszmar trwał jak najkrócej. Czesto są tak zniszczone psychicznie że mimo iż są ofiarami w tym wszystkim i jak np zareagujesz na ulicy bo on ją wyzywa i bije to jeszcze ona ciebie opier..li ze sie wpieprzasz.

 • Ja (ALxJki), 2019-02-22 11:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (eltC8U) napisał(a):

  Tylko często stosowana kara śmierci może przebudzić to chore społeczeństwo i powstrzymać od samozagłady! Za takie coś każda inna kara jest niczym!

  Jest w tym sens.

 • rere (A5EZIb), 2019-02-22 11:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krzyś (AE56vW) napisał(a):

  Nie oceniam sąsiadów bo to działa w dwie strony: zgłoszą to wyzywają od kapusiów nie zgłoszą to doprowadzili do tragedii. za kobietę się nie wypowiem bo nie znam sytuacji. Ale zabić własne dziecko i wyrzucić przez okno to już Nawet nie jest "Skurwysyństwo" Nie znam tak potężnego słowa które mogło by określić tego gestapowca. To że dostanie dożywocie to mnie kompletnie nie pociesza.

  (...)

 • Anol i janol (qfwLZ), 2019-02-22 11:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masakra... sędzio sądowy, co będziesz sądził tego[...]

 • Anol i jabol (qfwLZ), 2019-02-22 11:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  (...)

 • anonim (eltCDn), 2019-02-22 11:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tragedia się wydarzyła, a pewnie mogła się nie wydarzyć. Wszyscy mądrzy po szkodzie. To, że facet popełnił morderstwo to oczywiste, ale nie osądzajmy winy póki nie będziemy wiedzieć, czy przyczyną były tylko alkohol lub narkotyki, czy też może został doprowadzony do takiego stanu. Czasem ludzie w desperacji nie wytrzymują i wybuchają - patrz przypadek syna, który dźgnął matkę i jej konkubina - jego chcecie uwolnić i usprawiedliwiacie. Facet najwyraźniej chciał ukarać za coś kobietę, więc zdaje się, że miał za co. Tak czy siak szkoda dwóch żyć. Dzieciątko nic mu nie zrobiło.