Czytelnik: nadal niebezpiecznie na krzyżówce Tyrankiewiczów i Podgórnej

Dyskusja dla wiadomości: Czytelnik: nadal niebezpiecznie na krzyżówce Tyrankiewiczów i Podgórnej.


 • anonim (hjJLz), 2019-01-16 09:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Coś Wasi "Czytelnicy" jakoś nie potrafią dotrzeć do właściciela i zarządcy drogi ze swoimi sugestiami i postulatami. To chyba przerasta możliwości tych "Czytelników". Albo też wskazuje kim są owi "Czytelnicy".

 • Ja (A81GyT), 2019-01-16 10:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To my Polacy Boży naród wali do kościoła ksiądz mówi o miłosierdziu i miłowaniu bliźniego jak siebie samego przy czym sami nie mamy szacunku do siebie skoro tak robimy i mamy wyj..ne na ten przekaz od tego co podobno kreuje nam drogę do pieknych relacji z bliźnim .. Dużo jeżdżę po mieście staram sie puścić każdą osobę poruszającą się pieszo na pasach którą uda mi sie w porę dostrzec.. Bo niestety świętych pieszych
  krów też nie brakuje w tym kraju i tacy mnie strasznie wku...ja tak ja ci je..ni kierowcy którzy nadjeżdżając z naprzeciwka nie zatrzymują swojego pojazdu kiedy ja przepuszczam pieszego czesto jest to kilka aut z rzędu zanim któryś się poczuje do zatrzymania. przykład choćby sprzed 15 minut Karola Miarki/ Łukasiewicza przepuszczam dziadka o lasce przez pasy ok 80lat a jakiś c..j w bmw ok40lat jedzie jakby nigdy nic nawet debil je..ny nie rozejrzał się dlaczego stoje bo był w amoku rozmowy z pasażerką a dziadek już zaczął płynąć przez pasy . mam nadzieję że jak wy wszyscy tacy za..ci kierowcy co jesteście chamami gdzie bardziej pasuje powiedzieć ch..mi karma do was wróci jak wy będziecie mieć 80lat i stojąc na pasach będziecie sie wk..ć .
  Pozdrawiam tych kulturalnych a chamy pie..cie się bo już chyba za późno żeby wyprostować te społeczeństwo i dotarło do was że komuna upadła juz 30 lat temu.

 • mieszkaniec Bolesławca (AE7pK0), 2019-01-16 10:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  w tym mieście za dużo jest świateł i są nie zsynchronizowane przez co płynność ruchu jest mozolna i nie-ekonomiczna i nie-ekologiczna

 • Forest (hsV7G), 2019-01-16 10:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kładka nad jezdnią tam powinna być byle nie kolejne światła.

 • anonim (Are5ol), 2019-01-16 11:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  RONDO :)

 • Andrzej (dRj0NU), 2019-01-16 11:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może lepsze byłoby przejście podziemne? Albo takie światła jak na przeprawie przez Nil-Fieldorf obok pomnika II Armii WP za mostem na Bobrze (wyjazd na Zgorzelec).

 • Bruno (hjc56), 2019-01-16 13:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tu nie chodzi o światła . Tu chodzi zeby doświetlić te przejście lub bardziej oznakować. Czy ktoś coś z tym zrobi czy musi dojść do kolejnego wypadku? A do tego władze już o tym przypadku "czytelników" wiedzą ale głucho jak do tej pory.

 • anonim (AN0Cgu), 2019-01-16 18:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W naszym mieście to niestety kobiety kierowcy nie przepuszczają pieszych na pasach.Są bardzo zapatrzone w lusterka, telefony , nie widzą zmokniętych i zmarzniętych ludzi -wstyd ! To kobiety winny dawać przykład empatii wszystkim macho...

 • anonim (woe0g), 2019-01-17 07:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszędzie jest niebezpiecznie po prostu trzeba uważać.

 • arek (e3auqD), 2019-01-17 07:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma kultury jazdy, a piesi często zachowują się jak święte krowy!

 • Anka (A81GQL), 2019-01-17 07:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po zmroku jadąc od strony jysk nie widać czy ktoś przechodzi przez jezdnię zwłaszcza jak z na przeciwka jadą auta i świecą po oczach.Zawsze jadę tam wolno bo raz pan by mi wpadł na maskę.Wystarczyło by oświetlenie tego przejścia bo tam jest ciemno.

 • foer (AE7hsu), 2019-01-17 08:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Faktem jest że widoczność pieszego który dochodzi do skrzyżowania jest słaba jadąc od strony Komendy Policji ..naprawdę jest niewiele czasu na reakcję jak pieszy wtargnie a jeszcze z ul . Wojska Polskiego często się zdarza że siksy w okularach ciemnych z telefonem przy uchu wyrywają się z piskiem opon swoim rydwanem skręcając w lewo , nie wiadomo skąd .Dama tam ma pojęcie która to główna a która podporządkowana ..rura i gaz do dechy i nie wiadomo co ratować , pieszego czy nie wystawić nie na szalejącą siksę . Masakra

 • Gggbki (vZI1d), 2019-01-17 09:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Usunąć przejście niech łażą na światła

 • anonim (ANUT53), 2019-01-17 10:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak potrzeba kolejnej sygnalizacji świetlnej i tak już jest co 100 metrów jakaś!
  Przejechać przez to miasto to tragedia, wszędzie trzeba czekać na światłach!

 • Malkon (ALxJRg), 2019-01-17 10:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żyjemy w takich czasach, że do zachowań ludzkich powinnismy podchodzić z ograniczonym zaufaniem a szczególnie na drogach - ulicach. To, że przed nosem mamy przejście dla pieszych nie daje nam powodu do myślenia,, że staliśmy się jego panami. Nam, pieszym łatwiej jest się zatrzymać niż kierującemu samochodem. Inną sprawą jest wkraczanie na przejścia ze smartfonem przed oczami. Wczoraj miałem sytuację kiedy to pani, nie rozglądając się z telefonem przed nosem, w miejscu nieoznaczonym weszła na jezdnię. Zatrzymałem się i zapytałem tę osobę czy nie szkoda byłoby jej butów po których mogłem przejechać. Uśmniechnęła się. Kierowcy poruszają się w róznych warunkach pogodowych i porach dnia. Są też kierowcy, którzy mają w nosie pieszych i to bez względu na sposób oznaczenia przejścia.

 • 1
 • 2