Nowogrodziec: Burmistrz Relich odpowiada opozycji. „Polityczny szantaż”

Dyskusja dla wiadomości: Nowogrodziec: Burmistrz Relich odpowiada opozycji. „Polityczny szantaż”.


 • Moko (ekhOrS), 2018-12-28 11:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo dla Relicha

 • anonim (qf8ar), 2018-12-28 11:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przepraszam, że na nich głosowałem

 • anonim (e3afjO), 2018-12-28 12:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (qf8ar) napisał(a):

  Przepraszam, że na nich głosowałem

  Nawet przez moment nie pomyślałam, żeby na to "coś" zagłosować. Brawo Panie Burmistrzu:)

 • anonim (dRj0Yx), 2018-12-28 13:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie burmistrzu. Dlaczego ten atak ?? Pan się tłumaczy ? Proszę wytłumaczyć się z poprawności przeprowadzonych wyborów z dnia 21. 10. 2018r. Proszę swoją energię przeznaczyć na zaspakajanie rzeczywistych potrzeb mieszkańców a nie "budowanie piramid na swoją chwałę". Uwiera Pana układ polityczny w, którym nie może się pan znaleźć i robić co się chce ? To ludzie wybrali licząc na zmiany w sposobie zarządzania gminą. PROSZĘ WSPÓŁPRACOWAĆ z radnymi a nie podejmować próby rozbijania koalicji. Nie ma pieniędzy ?? A co pan opowiadał ludziom w trakcie wyborów?? gdzie pieniądze od Marszałka na zakończenie pańskich fanaberii ?? Kiedy w tej gminie skończy się wojna a zacznie współpraca ?? Książęca duma została naruszona ?? Tylko pełnia władzy ?? Dla czego nie pomaga Pan nowym radnym wskazać źródeł finansowania dróg i innych ISTOTNYCH potrzeb mieszkańców gminy ?? Wykpić, ośmieszyć - to jest metoda ?? Opanujcie się w końcu bo założymy "Żółte kamizelki" !!!!!!

 • Kskwkqkal (ekhOSN), 2018-12-28 13:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chyba mu nigdy nie dadzą spokoju i cały czas będą się działy takie cyrki.

 • anonim (AE7oSq), 2018-12-28 13:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Kskwkqkal (ekhOSN) napisał(a):

  Chyba mu nigdy nie dadzą spokoju i cały czas będą się działy takie cyrki.

  Opanujcie się w końcu bo założymy "Żółte kamizelki" !!!!!!

  Ostatnie zdanie i wszystko jasne - z kim i z czym mamy do czynienia...!!!

 • Malkon (ALxJS4), 2018-12-28 13:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem czym się kierują niektórzy radni . Wyborcy mieli szansę przy urnach podziękować Relichowi. To oni uznali, że to właśnie on ma w tej kadencji spełniać ich oczekiwania. W życiu jednak jest tak, że "jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził" Dlatego wynik wyborczy należy uznać. Przeciwnicy Relicha, kórego bliżej nie znam, powini się klepnąć w piersi i przyznać, że ich kampania wyborcza była nieudolna i nie przekonali do siebie wyborców. Bicie piany po wyborach nie tworzy dobrego klimatu w gminie.

 • Jola (hjJKQ), 2018-12-28 15:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli ktoś uważa że kanalizacja nie jest postępem cywilizacyjnym, niech pomieszka pół roku w miejscowości gdzie królują szamba. Ja również zastanawiam się, w imię czego - lub dla kogo „pracują” wymienieni radni, bo raczej nie na korzyść wyborców. Pozwólcie człowiekowi wykonywać swoją robotę - że robi to dobrze, potwierdziła wygrana w wyborach. Wybór radnych może być przypadkowy, ale Burmistrza - już nie.

 • anonim (AN0fYT), 2018-12-28 15:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moze warto mu obniżyć dodatek z 30% do 0% ?

 • Anonim (g6Naq), 2018-12-28 16:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co niektórzy radni nie mają pojęcia o czym mówią. Trochę takie niedouczone nowe towarzystwo.

 • wyborca (AN0TGH), 2018-12-28 16:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Duma włodarza została naruszona. No jak, tyle lat on dyktował warunki i w sumie sam rzadził radni mu tylko przytakiwali, a tu nagle karty się odwróciły i taka rada będzie rządzić burmistrzem.W końcu każdy na swoim stanowisku radni rządzą a władza wykonawcza wykonuje. Koniec tego kumoterstwa teraz trzeba się spowiadać ze swoich grzechów. Audyt czemu nie czy ktoś ma coś na sumieniu. Tyle milionów już poszło w błoto np. Rynek w Nowogrodzcu a szkoda parę tysięcy na audyt. Jezeli wszystko jest tak zgodnie z prawem zrobione to czemu nie zrobić audytu i np.oczyścić się z tych zarzutów opozycji. A co do doświadczenia radnych to krótko " zapomniał wół jak cielęciem był" wszyscy całe życie się uczymy i poprzedni radni też nie byli fenomenami i wszystko od razu nie wiedzieli.

 • anonim (ekhKn1), 2018-12-28 17:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pęknę ze śmiechu,burmistrz karze radnym wskazywać źródła finansowania dróg gminnych albo kpiąco bełkocze ,,czy wy wiecie ile to trzeba napisać formularzy żeby dostać dofinansowanie " inwestycji na 2019 rok nie ma i nie będzie bo za wszystkie wyborcze inwestycje takie jak Rynek ,Czerwony Kościół ,Szpital ,i słynne boisko w Milikowie rachunki trzeba będzie zapłacić właśnie w 2019 r Więcpytaniekiedy wreszcie ruszy ten,,Pociąg Retro '' Gościszowa do Zebrydowej z przesiadką w Gierałtowie?

 • Nc (ANUfCC), 2018-12-28 18:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdzie obiecywana ciuchcia parowa, no gdzie?

  A tak już na poważniej. Dużo tekstu, mało treści, zgrana muzyka i buta, buta , buta.Skoro jest tak cudownie dlaczego ludzie tego nie potwierdzają. Dlaczego w innych gminach nie ma takich strasznych przeszkód, takiej koszmarnej opozycji. Może kompetencje rządzących większe?

 • anonim (ekhKn1), 2018-12-28 18:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  burmistrz do radnych z Wykrot mówi tak W związku tym że moi kandydaci na radnych przegrali to nie mam żadnych zobowiązań wyborczych wobec Wykrot.

 • Ja (dRj0EP), 2018-12-28 18:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miałem na nich głosować, ale po głębszych przemyśleniach stwierdziłem, że jednak nauczyciele powinni uczyć w szkole. Teraz cieszę się, że Relich wygrał. Mogło dojść do tragedii, a i tak będzie problem z tą bandą myślicieli, bo zasmakowali przywilejów i diet. Tak łatwo teraz nie odpuszczą.

 • 1
 • 2