Ford dachował na A4 między Osłą a Krzyżową

Dyskusja dla wiadomości: Ford dachował na A4 między Osłą a Krzyżową.


 • Firo (AN0T5y), 2018-07-22 21:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I takim powinni odbierać prawko i oczywiście prawdziwy mantad bo inaczej to już sie robi jak w Rosji ..kto głupszy i szybszy ten jedzie reszta musi uważać na debila.

 • anonim (vZlLz), 2018-07-22 21:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za każde przekroczenie prędkości odbiór prawka np.na rok.Jechali by jak baranki

 • anonim (A7w4j8), 2018-07-22 21:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vZlLz) napisał(a):

  Za każde przekroczenie prędkości odbiór prawka np.na rok.Jechali by jak baranki

  od razu kara śmierci

 • Dżizus (A7w4E9), 2018-07-22 22:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  na A4 między Osłą a Krzyżową

  Ludzie, opanujecie się! Jako Bolesławianie naprawdę nie macie zielonego pojęcia o przebiegu najbliższych autostrad, a jeśli nie macie to nie chcecie mieć? Takiego minimalnego pojęcia, potrzebnego kierowcy.
  W pobliżu Bolesławca przebiegają dwie autostrady,: A4 i A18, a także droga DK18 mylona z autostradą, którą nie jest. Nie jest też drogą ekspresową, ani drogą "szybkiego ruchu". To zwyczajna droga dwujezdniowa, o dwóch pasach ruchu w każdym kierunku, droga krajowa.
  Żadna z autostrad nie przebiega przez Bolesławiec. Nie przebiegają też przez Osłą, ani Krzyżową. Więc zdarzenia na autostradach nie dzieją się między wioską X, a wiochą Y, ale pomiędzy węzłami X i Y, w tym przypadku prawdopodobnie pomiędzy węzłem LSSE Obszar Krzywa, a węzłem Krzyżowa, na jezdni północnej, w kierunku Jędrzychowic, chyba na 52. kilometrze.
  Jeśli utrudnienia występują na bardzo dużym odcinku i nie ma potrzeby albo możliwości precyzyjnego wskazania tychże, można posłużyć się nazwami miejscowości, ale dużych, np. między Legnicą, a Wrocławiem, ale już NIE między Nosowicami k/Koźla, a Wolą Dzbądzką!

  To samo tyczy się mistrzów z tego drugiego "portalu"/

 • Basia (ArpYLy), 2018-07-22 23:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto pisał ten artykuł??? Ważne aby pisać nie ważne czy to prawda?! Jechaliśmy za Nim i to my wraz z innymi udzieliliśmy pomocy !!! Młody był ale wcale nie jechał za szybko !!!! Jechał przepisowo!!!! Po prostu zasnął!!! Wypadek był na 54 km w stronę Olszyny!!! Dzisiaj było gorąco mógł się gorzej poczuć!!! Mlody czy stary , czy w średnim wieku każdy może się gorzej poczuć z upałów czy niewyspania. Każdemu mogło się zdarzyć. Ludzie nagrywający telefonami czy idiotka , która robiła sobie selfie na tle wypadku byli gorszym zagrożeniem i robili większe korki niż zrobił on!!! Ważne,że zyje i oby szybko wrócił do zdrowia...

 • kkk (A7wz4Q), 2018-07-23 05:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Koziołkował.

 • haha (ANumMC), 2018-07-23 08:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dżizus ty buraku nie jedrzychowic tylko plszyne. dzisiaj rano auto jeszcze tam leżało