Bartek Klimkowski, matematyk z Oxpressu, Nauczycielem na Medal 2017 r.

Dyskusja dla wiadomości: Bartek Klimkowski, matematyk z Oxpressu, Nauczycielem na Medal 2017 r..


  • grażyna, 2017-11-29 16:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gratuluję serdecznie :)

  • Rodzic (qfHm8), 2017-11-29 17:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Żałuję że nie posłałem tam dziecka... Moja córka aktualnie chodzi do 2 klasy w SP3 - wybrałam tą szkołę ponieważ jest blisko mojego domu i jest jedną z mniejszych szkół w Bolesławcu. Żałuję że tak zrobiłam. Nauczyciele są nie mili, nie kompetentni - mam porównanie bo mój siotrzeniec chodzi do SP4. Dobrze że jest nowa pani dyrektor, może ona coś zrobi....

  • Rodzic (qfHm8), 2017-11-29 17:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Komentarz wyżej do usuniecia. Pomylka.

  • Nika (eltCFw), 2017-11-29 18:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wspaniale, serdecznie gratuluję. Zawód nauczyciela jest tak wymagający i absorbujący, że osiągnięcie poziomu Bartka okupione jest po prostu wielkim wysiłkiem, poświęceniem i miłością do młodzieży. Chapeau bas!

  • Krzys (AE56vW), 2017-11-29 18:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kto przerabiał to zdjęcie? Przecież to pomsta do nieba...

  • Rica (ANye3G), 2017-11-29 18:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Praca Pana Bartka jest mi znana. Jest wyjątkowym nauczycielem, z dużym poczuciem humoru ale też potrafiącym wytłumaczyć czy też dotrzeć do dzieci.
    Wiecie Państwo po moich nauczycielkach z matematyki - bardzo zazdroszczę, że tak dobry nauczyciel mnie nie uczył. Ale ważne, że uczy moje dziecko, które przychodzi z uśmiechem wspominając matematykę. Pan Bartek ma niekonwencjonalne podejście do matematyki, do ucznia. A na co dzień - uśmiechnięty, zawsze pomocny.
    Gratuluję Panie Bartku - oby takich więcej nauczycieli.R

  • anonim (qfFvq), 2017-11-29 19:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Chyba skrzyknęła się cała szkoła, takie plebiscyty, to totalna ściema.

  • Reklama

  • Patrycja (ekh7Ra), 2017-11-29 19:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Panie Bartku - gratuluję!!! Nagroda w pełni zasłużona.

    Pozdrawiam ciepło.

  • Jędrzej (qf8b6), 2017-11-29 20:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Nika (eltCFw) napisał(a):

    Wspaniale, serdecznie gratuluję. Zawód nauczyciela jest tak wymagający i absorbujący, że osiągnięcie poziomu Bartka okupione jest po prostu wielkim wysiłkiem, poświęceniem i miłością do młodzieży. Chapeau bas!

    Ale też niestety, co jest smutną prawdą, jako nauczyciel pracuje większość ludzi niekompetentnych i po prostu głupich, których przedmiot przez nich nauczany nie jest pasją, przez co nie macie autorytetu u młodzieży. Szkoda, że mało jest nauczycieli jak pan Bartek, któremu swoją drogą gratuluję, natomiast do was reszty nauczycieli, ty chora bando sztywniaków mających każdego do okoła za g...wno: bierzcie przykład z pana Bartosza, bo to co wy sobą reprezentujecie, jest po prostu objawem skrajnego debilizmu i waszej porażki życiowej, z której nie umiecie wyjść, a swoje widzimisię spowodowane tą porażką, przelewacie na uczniów.

  • Jędrzej (qf8b6), 2017-11-29 20:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Jędrzej (qf8b6) napisał(a):

    Ale też niestety, co jest smutną prawdą, jako nauczyciel pracuje większość ludzi niekompetentnych i po prostu głupich, których przedmiot przez nich nauczany nie jest pasją, przez co nie macie autorytetu u młodzieży. Szkoda, że mało jest nauczycieli jak pan Bartek, któremu swoją drogą gratuluję, natomiast do was reszty nauczycieli, ty chora bando sztywniaków mających każdego do okoła za g...wno: bierzcie przykład z pana Bartosza, bo to co wy sobą reprezentujecie, jest po prostu objawem skrajnego debilizmu i waszej porażki życiowej, z której nie umiecie wyjść, a swoje widzimisię spowodowane tą porażką, przelewacie na uczniów.

    PS. Jeszcze jedne powiedzenie do opisanego przeze mnie "gorszego sortu nauczycieli": wyjmijcie w końcu te kije z d...p, bo krzykami i wiecznym stawianie pał nic nie osiągniecie i tylko demotywujecie uczniów do uczenia się, bo nie ukrywajmy... wiedza podawana w szkole jest w większości skrajnie nieprzydatna.

  • ewi (A7w4k7), 2017-11-29 21:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Jędrzej (qf8b6) napisał(a):

    PS. Jeszcze jedne powiedzenie do opisanego przeze mnie "gorszego sortu nauczycieli": wyjmijcie w końcu te kije z d...p, bo krzykami i wiecznym stawianie pał nic nie osiągniecie i tylko demotywujecie uczniów do uczenia się, bo nie ukrywajmy... wiedza podawana w szkole jest w większości skrajnie nieprzydatna.

    zawsze można uczyć dziecko samemu w domu..... skoro rodzic taki wspaniały, nauczy najlepiej każdego przedmiotu....
    a kultury to już na 6.....albo nie, dopóki sam tego nie opanuje.

    oj biedne dziecko:(

  • Jędrzej (qf8b6), 2017-11-29 22:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ewi (A7w4k7) napisał(a):

    zawsze można uczyć dziecko samemu w domu..... skoro rodzic taki wspaniały, nauczy najlepiej każdego przedmiotu....
    a kultury to już na 6.....albo nie, dopóki sam tego nie opanuje.

    oj biedne dziecko:(

    Mam jedno pytanie: pani koleżanka/kolega//krewny jest opisanym przeze mnie typem nauczyciela, czy sama pani takim nauczycielem jest, że pisze mi pani takie... pierdoły? Nie jestem kulturalny, fakt i się do tego otwarcie przyznaję, ale jak co niektórzy nie odczuwam z tego powodu kompleksów, bo jeśli tak myślę, to mam prawo się wypowiedzieć, w końcu żyjemy w wolnym kraju, gdzie każdy może się wypowiedzieć (nieważne jak radykalne myśli by to nie były). Gdy widzę to, co większość nauczycieli za przeproszeniem odpie...dala, to nóż w kieszeni się otwiera. Jeśli nauczyciel nie potrafi nauczyć, opanować klasy, a brak wiedzy zgania tylko i wyłącznie na ucznia nie spoglądając na efektywność wykonywanej przez siebie pracy (mówiąc tu o biednym uczniu nie mam na myśli hałastry łobuzów, tylko przeciętnych uczniów, którzy chcą dany materiał zrozumieć, lecz nie mogą pojąć tego materiału nawet z pomocą książek, bo nauczyciel jest takim kretynem, że nie umie wytłumaczyć w dobry sposób. Leniwców i gnojków z uwagami typu palenie na przerwie, czy pyskowanie nauczycielowi lub pobicie/zwyzywanie kolegi nie biorę nawet pod uwagę), to taki "nauczyciel" jest po prostu idiotą i jak mam takiego pożal się Boże profesorka traktować z szacunkiem? Wystarczy trochę własnej woli, teraz czekam na argumenty z pani strony, dlaczego niby nie mam racji. Coś tam próbowała pani mi napisać, lecz to, co otrzymałem w odpowiedzi, są to nieudolne bazgroły i bezsensowny bełkot, ja już napisałem, co chciałem napisać.

  • Jędrzej (qf8b6), 2017-11-29 22:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ewi (A7w4k7) napisał(a):

    zawsze można uczyć dziecko samemu w domu..... skoro rodzic taki wspaniały, nauczy najlepiej każdego przedmiotu....
    a kultury to już na 6.....albo nie, dopóki sam tego nie opanuje.

    oj biedne dziecko:(

    Pragnę dodać jeszcze jedno proszę pani: szkoły =/= instytucja demokratyczna.

  • Kl (A81GF9), 2017-11-30 08:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mam złe doświadczenie ze szkołą prywatną w Bolesławcu i jej nauczycielami. Mam też nadzieję, że to nieodosobniony przypadek. Oby tak dalej, gratulacje!

  • ja (eltCFV), 2017-11-30 12:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gratulacje!

  • 1
  • 2

Reklama