Zmarł nauczyciel I LO Krzysztof Sokoliński

Dyskusja dla wiadomości: Zmarł nauczyciel I LO Krzysztof Sokoliński.


 • anonim (eGWfpZ), 2019-01-03 21:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Był moim nauczycielem WF. Wspaniały, dobry pedagog z dystansem do tego co robił. Wielki żal... Najszczersze kondolencje dla rodziny i bliskich Pana Krzysztofa.

 • L (qfHVG), 2019-01-03 23:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Krzysztof, odpoczywaj w pokoju. Pozostaniesz w naszej pamięci i w naszych sercach. Kondolencje dla najbliższych Krzysztofa. Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.

 • anonim (eltCF8), 2019-01-03 23:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "To, co szczególnie wyróżniało Jego pracę – to kontakt z młodymi ludźmi. Młodzież ceniła Go za profesjonalizm i zaangażowanie, otwartość, poczucie humoru i ogromną życzliwość. Był przyjacielem uczniów, a oni odwzajemniali tę sympatię, darząc zaufaniem i budując ciepłe relacje. Takim Go zapamiętały pokolenia absolwentów I Liceum."
  Tak, to prawda. Miałam wielkie szczęście bycia uczennicą Pana Krzysztofa Sokolińskiego. Z ogromnym żalem i smutkiem przyszło nam pożegnać naszego wspaniałego nauczyciela, trenera ale przede wszystkim przyjaciela.
  Kochany Panie Profesorze dziękuję za lekcje w-fu, za treningi, za obozy sportowe z elementami pracy w Porschdorfie, za pyszne prażone migdały, które Pan dla nas przygotował, za Pirnę, za Drezno, za Konigstein, za wspinaczkę po skałkach w Szwajcarii Saksońskiej a przede wszystkim za czas, który Pan dla nas zawsze miał, za cierpliwość do nas, za pogaduchy, za dobre rady, za te fajki, które Pan nam zabierał i za które nas Pan ochrzaniał, i za wiele wspaniałych chwil. Na zawsze pozostanie Pan w naszej pamięci .

 • Grzesiek (ekhKbI), 2019-01-03 23:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystko co wyżej napisane to prawda. Dobry człowiek i wspaniały nauczyciel. Dziękuję.

 • BK (euuDii), 2019-01-04 02:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sokół to był wyjątkowy nauczyciel. Dzięki swoim kontaktom na początku lat 90 tych zabrał nas do Londynu. Ten wyjazd całkowicie zmienił mój obraz świata i do dziś pamiętam że jak pierwszy raz stanąłem na Piccadilly Circus po wyjściu z metra to byłem w autentycznym szoku - kolorowy tłum w blasku neonów ... Dla prowincjusza z PL to było mega przeżycie które ciagle mam przed oczyma. Mega wyjazd, zabytki, atrakcje, puby, Soho nocą :-) czy mecz Anglii na starym Wembley.
  Krzysiek - jak jest coś po tej drugiej stronie - to baw się dobrze ! Dzięki za wszystko co dla mnie zrobiłeś.

 • anonim (AN0XGA), 2019-01-04 10:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  R.I.P.

 • Ewa (euIIrT), 2019-01-04 14:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Potrzebowali Tam? Twojego męskiego, tubalnego głosu....Na razie Krzysiu ......

 • ... (eBlNqG), 2019-01-04 22:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Super facet.Jędrek trzymaj sie.

 • Jola (vZl4d), 2019-01-05 22:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Krzysiu, byłeś i pozostaniesz w mej pamięci najlepszym kumplem. Zawsze pomocnym, wesołym, fajnym kolegą. Moja mama, bardzo już starsza pani wspomina Cię, gdy podczas moich osiemnastych urodzin przyszedłeś do kuchni i powiedziałeś :" co pani robi? Kanapeczki?. Niech Pani kroi grube kromale jak chłopom od pługa! Jest nas tu rzesza i pochłaniają te Pani kanapeczki w zastraszającym tempie. Kroimy, smarujemy, obkładamy i jemy! Moja Mama Cię miło wspomina. Ja Cię lubiłam najbardziej że wszystkich kolegów w klasie. Pamiętam nasze długie rozmowy po obiadach w ósemce i Twoją pomocną dłoń po nim zawodzie miłosnym. Fajnie, że Cię wtedy miałam. Żegnaj Krzysiu.

 • "Fachowcy" (hjJoA), 2019-01-07 10:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  R.I.P

 • Yyyy (vZibW), 2019-01-28 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  29 STYCZNIA W KOSCIELE NA OSIEDLU KWIATOWYM O GODZ.8:00 RANO BĘDZIE ODPRAWIONA MSZA ŚW. W JEGO INTENCJI.