Potrącił nastolatkę, a potem… podwiózł ją do domu. Policja szuka sprawcy

Dyskusja dla wiadomości: Potrącił nastolatkę, a potem… podwiózł ją do domu. Policja szuka sprawcy.


 • anonim (qf8UY), 2019-01-10 21:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież nic jej nie jest i została odwieziona do domu.

 • serdel (eltC24), 2019-01-10 21:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  zaq napisał(a):

  Przecież chyba istnieje miejski monitoring??? Ilez to sprawdzić nawet po konkretnej godzinie wszystkie ciemne samochody jadące po rejestracji A później przedstawić dziewczynce zdj3cia tych pojazdów? Sprawdzić ich czas poruszania się z jednego punktu do drugiego. No ludzie!

  Proponuję zmienić oglądane seriale...

 • Albatros333 (euIr9h), 2019-01-10 21:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też mi się wydaje, że mamuśka nastolatki zapragnęła przytulić jakieś odszkodowanie od polisy tego kierowcy. To, że dziecku nic się nie stało i na dodatek uczciwy (choć skądinąd nierozgarnięty) kierowca odwiózł je do domu jest niczym. Chciwość i niewdzięczność to brzydkie przypadłości.

 • brat pokrzywdzonej (An2pbd), 2019-01-10 23:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  powiem tylko tak tu nie chodzi o pieniadze tylko o to ze moja siostra zostala zastraszona przez tego sprawce ktory wjechal w nia piszac sms do kolegi i ludzie piszcie sobie co chcecie ciekawe co wy byscie zrobili na miejscu moich rodzicow i siostry a tutaj kazdy mysli ze chodzi o kase szkoda ze tutaj kazdy pisze anonimowo poniewaz w realu kazdy z was mial by juz kilogramy w gaciach jak doszlo by do jakiej kolwiek konfrontacji co do oczerniania mojej rodziny pozdrawiam DAWID PAJĄk

 • Łukasz (hjJMh), 2019-01-11 07:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Gosc (vZIU1) napisał(a):

  Ciekawe czy Ty się tak przepracowujesz.

  Wykonuję swoją pracę tak żeby rozwiązać problemy z którymi ludzie do mnie przychodzą, nie jak wy psy, umorzyć.

 • Ja (A81Gyu), 2019-01-11 09:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
  MartaE (A81bUs) napisał(a):

  Czy nastolatka nie wie, że nie wsiada się do auta obcej osoby? Mogło skończyć się o wiele gorzej.

  14 latni czlowiek mimo że jest jakby powiedziec cielesnie dzieckiem ale umysł powinien mieć już na poziomie dorosłego a napewno w takich przypadkach jak potrącenie (wg prawa to matka mogla zdecydować czy dzwonią na pały po potraceniu czy sie rozchodzą) chociaż ja uważam że trzeba dzwonić bo nigdy nie wiesz czy z bólu kolana za 10 lat nie czeka ciebie operacja..
  To nie byla 5 letnia dziewczynka ze dostanie w nagrodę lizaka po potraceniu i po problemie i moim zdaniem dziewczyna byla w takim wieku ze powinna mu powiedzieć cos w stylu- "panie pier..l się! Dzwonie po starych i na pały nigdzie mnie nie wieziesz a jak stąd odjedziesz masz paragraf za spier...nie z miesca kolizji z pieszym ... Nara"
  Na kolegach z ameryki to małolaty wiedzą jak się zawiesić a takich spraw nie ogatniaja.
  Jak żyć panie premierze ..

 • Ja (A81Gyu), 2019-01-11 10:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dopiero zauważyłem twój komentarz Dawid . takie skurw..ny jeżdżą po ulicach musimy wychowywać dzieci tak aby od razu dzwonily do nas rodziców w takich przypadkach to pomoże nam ich eliminować z ruchu w jakimś stopniu ale zawsze do przodu troche.. Pozdr.
  Latem łepek wjechał mi w d..e i też przyjechał taki cwaniak tatuś ze nic nie widać i ze oni jadą stamtąd prawie doszło do rękoczynów. ..

 • 1
 • 2