Program Dni Bolesławca 2019

Dyskusja dla wiadomości: Program Dni Bolesławca 2019. To ten weekend!.


  • anonim (vk1SS), 2019-05-30 20:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AjWdjg) napisał(a):

    Śmiać mi się chce z tych co narzekają że to dni seniora. A myślicie że kogo się dopieszcza? tego co chodzi na wybory, czy tego co nie chodzi. Oddajecie miasto starszym i może słusznie, to nie narzekać!
    Ps. kto to był Piłsudzki?

    Kto ci broni chodzić na wybory? Też by cię dopieścili.

  • Eka (hjcWL), 2019-05-31 16:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kolejny rok to samo :) czyli nuda nuda nuda :) cóż za pomysłowość:)to tak jak...... "maz pyta zony co dzisiaj na obiad? Żona odpowiada nic.maz Na to Ale wczoraj było nic.Zona- Bo zrobilam na dwa dni

  • Jesza (ALxJor), 2019-06-03 16:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szkoda nawet z domu wychodzić na te "dni seniora". Ale co zrobić młodzi sami nie myślą tylko słuchają się jak stado baranów starych i głosują na tetrycyzm. Najgorsze jest to że najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy sami nie głosowali ale narzekać to już ok :/

  • Kasiarz (eltC89), 2019-06-03 23:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mam pytanie a co z motoshow w tym roku nie będzie? tak pytanie poza konkursem :):P? coś wiadomo??

  • misio (AN0XVL), 2019-06-04 14:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No właśnie czy coś wiadomo dlaczego nie ma motoshow ???

  • Miniatura (qnPzU) napisał(a):

    Ja bym zmienił nazwę z"Dni Bolesławca" na Dzień jęczenia seniora.

    No to do boju !! O !! Tu masz pole do popisu....Spróbuj...

  • anty you (A8svZ8), 2019-06-17 18:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dni Bolesławca są dla nas mieszkańców nikt nie karze nikomu uczestniczyć w tych dniach. Zawsze można spędzić gdzieś na grillu czy inne balety. To że akurat mało atrakcyjnie (jak dla mnie) się przedstawia być może dla innych będzie to akurat miło spędzony czas. Nie można myśleć tylko o jednej grupie społeczności np. nastolatków uważam, że osoby starsze także powinny mieć coś dla siebie. Zawsze można iść zobaczyć akurat może być zabawnie. Jak nie podpasuje idź do skate parku autobusy masz za friko*. ps. jęczenie po kilku browarkach może być sexy. pozdrawiam.

  • Reklama

  • mi (ALxcSa), 2019-06-18 20:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Powinni jeszcze zorganizować dodatkowo konkurs na" Miss i Mistera Uniwersytetu Trzeciego Wieku".

  • anonim (ANUfBe), 2019-06-18 21:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anty you (A8svZ8) napisał(a):

    Dni Bolesławca są dla nas mieszkańców nikt nie karze nikomu uczestniczyć w tych dniach. Zawsze można spędzić gdzieś na grillu czy inne balety. To że akurat mało atrakcyjnie (jak dla mnie) się przedstawia być może dla innych będzie to akurat miło spędzony czas. Nie można myśleć tylko o jednej grupie społeczności np. nastolatków uważam, że osoby starsze także powinny mieć coś dla siebie. Zawsze można iść zobaczyć akurat może być zabawnie. Jak nie podpasuje idź do skate parku autobusy masz za friko*. ps. jęczenie po kilku browarkach może być sexy. pozdrawiam.

    Sądząc po poziomie i błędach w wypowiedzi polski leżał odłogiem w gimnazjum... Czekaj na Zenka Martyniuka.

  • anonim (vkVRF), 2019-06-18 21:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dlaczego nie. Tylko nie wszyscy seniorzy należą do UTW.

  • Edward (ANUfBe), 2019-06-18 21:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Każdy z was będzie kiedyś takim seniorem, chyba że kopnie w kalendarz w młodszym wieku. Wiec zanim psy zaczniecie na tych seniorach wieszać, to się trochę zastanówcie nad tym, co piszecie...

  • anty you (A8svZ8), 2019-06-19 04:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANUfBe) napisał(a):

    Sądząc po poziomie i błędach w wypowiedzi polski leżał odłogiem w gimnazjum... Czekaj na Zenka Martyniuka.

    Ślepy osąd discopolowca :) nie rani mnie Twój hejt a śmieszy i rozbawia. Akurat jestem z tych czasów kiedy było osiem klas. Pozdrawiam ideale :)

  • Artek (ALlaWt), 2019-06-26 12:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bo wy gimbusy musicie troszkę pożyć jeszcze na tym świecie żeby mieć swój dzień. Wont do smartfonów

  • Artur (ALlaWt), 2019-06-26 12:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czemu żadnej imprezy nie zaplanowano w parku w nowej Muszli ???? Po co tam jest?

  • profesor tutka (V26HZ), 2019-06-28 14:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANUfBe) napisał(a):

    Sądząc po poziomie i błędach w wypowiedzi polski leżał odłogiem w gimnazjum... Czekaj na Zenka Martyniuka.

    Skoncz z tym pieknym pisaniem po polsku. W sejmie mamy tylu wyksztalconych prof. inz i mag-azynierow a krajem nikt nie potrafi rzadzic. wypowiedzi suskiego,cymanskiego i pawlowicz to dramat. Zakoncz te polowanie "po polsku"! Napisz iloma obcymi jezykami mowisz! No , pozostaje jeszcze machanie lapami jak cymanski. OK! OK¨!

Reklama